Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Прочетох 37-те страници но съм още по объркан ...

 

Какво да си взема? ПС2 или направо към ПС3? Не съм милиардер но мисля че пари за по 1 игра на месец мога да заделям говоря за пс3. Каква е цената на ПС2 с чипа? Като гледам излиза някъде към 700. А сега предлагат ПС3 за 800, верно след това като сложип игрите няма сравнение.

 

А ПС 3 които предлагат в Техномаркет и Технополис добре ли са? или трябва от друго място да ги крада :) . ... мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

глупости ,вече ps2 е много евтино, с чип излиза около 380-400 лв. и ако решиш да се бутнеш за още някои аксесоари - rgb кабел за добра картина (абсолютно препоръчителен),преставка за повече джойстици,мемори карти и тнт,вече ти си решаваш

 

ps3 - засега никав смисъл,няма добри игри и няма и пиратство.изчакай поне mgs4,ff13 и tekken 6 да излязат ако ше зимаш пс3,пък и цената му ше е паднала дотогава

Link to comment
Share on other sites

Добре, мерси... PS 2 ще е

 

А откъде ми препоръчвате да го взема? И за какъв модел трябва да гледам? Мисля че прочетох че слим-а е по добре ама имаше някакъв номер на модела ли какво? И какъв чип да си взема? Видях че има разновидности.

 

Айде казвайте и да ходя да си я взиам че нямам търпение ... къде изчезнахте де? :(

Edited by Sotko
Link to comment
Share on other sites

Може би някой е питал преди мен,за което се извинявам предварително ако е така,но искам да попитам къде в Пловдив слагат чипове за пиратски дискове на Playstation 2,колко струва и евентуално има ли някакви проблеми с конзолата след слагането на чипа ?

 

EDIT: Изчетох 37 страници и никой така и не каза точно къде в Пловдив слагат чипове на Playstation 2. Единственото беше че някой подметна за някакъв сервиз на Сони до Пулсар и 160 лв. Предполагам че има и други места,където слагат чипове в Пловдив,някой сервиз и т.н. И струва ли си в крайна сметка да се ходи до София или да си пращам конзолата до там ? Няма ли да излезне пак толкова пари ?

Edited by The_Reaver
Link to comment
Share on other sites

Аве пичове вие още ли се занимавате и заребявате по PS2

както сами се уверявате вече не излизат заглавия за PS2, XBOX

всичко е насочено изцяло към Next-Gen Console-лите PS3, X360, Wii

Link to comment
Share on other sites

То хубаво ама нали някой трябва да работи за 700лв конзола, която може да се ползва само и единствено за игри и да няма как да върне дори малка част от инвестицията.

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове вие още ли се занимавате и заребявате по PS2

както сами се уверявате вече не излизат заглавия за PS2, XBOX

всичко е насочено изцяло към Next-Gen Console-лите PS3, X360, Wii

Хубавите игри са като хубавата песен или филм- не остаряват.Zelda Ocarina of Time или Metal Gear Solid 1 например са игри от преди 2 генерации и на 9 години,но още са велики и някой който не ги е играл ако е истински геймър ще ги оцени и сега.Иначе за кежуъл геймърите дето като пуснат игра и на втората минута кажат - бахти яката графика,бахти якия геймплей ,на тях им дай само игра с най-нова визия,другото няма значение.

Наскоро изиграх ff7 ,бях я пропуснал навремето,и сега й давам 10/10 ,велика е макар да е на 10 години. За ps3 освен 2-3 посредствени игри кво има засега ?

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Абе ква е изсторията със т'ва Wii? Малко shit ми се струва работата с тоя конторолер. Може да си изморен примерно а тряя као някой палячо да подскачаш из стаята за да оправляваш дадена игра. Има ли начин да се подкарат пиратски игри на него? Като цяло става ли? Аз нямам конзола, не смятам и да си зимам надявам с, че няма проблем, че пиша тука. :)

Link to comment
Share on other sites

а аз да не съм бюро справки ?

писах 10000 пъти в темата,всеки ме пита на лично съобщение.

в София в сервиз бушона и при един пич дето се подвизава с ник pstation във форума на data.bg

в Пловдив сервиз чоли,само че взимат скъпо,аз съм си слагал при един в Бургас преди 2-3 години за 60 лв тогава.

Link to comment
Share on other sites

...кежуъл геймърите са мн досадна сган, а EazY?

...аре ся момчета благодарете му, но така с повече уважение, 'щото после да може да ви светне и за кабели това-онова :yaay:

...и да знаете, табладжийте са най-хардкор играчите - за тях графиката, ама хич няма значение

Link to comment
Share on other sites

не бих играл игра със смешна графика, особено PS2 с трептящ телевизор със снежинки. Кефа от играта се разваля

Ха Приятел и аз съм на това мнение, това беше едната причина да си купя Х360 графиката в днешно време е много ключува за една нова игра особено ако е екплозивна

Link to comment
Share on other sites

Ха Приятел и аз съм на това мнение, това беше едната причина да си купя Х360 графиката в днешно време е много ключува за една нова игра особено ако е екплозивна

XboX-а изисква ли HD телевизор?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам е желателно да играеш на такъв, но много ме съмнява да го "изисква". С (забравих какъв) кабел може и на монитора да си го пуснеш.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Разбира се че не го изисква но ако искаш да се насладиш на макс е желателно някое добро ЛСД за предпочитане Full HD :)

И разбира се че може да си вържеш Х360-то към монитора на ПС-то но за тази цел се закупува отделно един кабел който не е кой знай колко скъп мисля че беше между 50- 70 лева

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=IuD77IxCX-Q <-- Ето на това му се вика геймър. Егати ко*елето! Кви ли пари са хвърлени в тая стая. Както се бъзикат хората по коментарите на доло - раз за кратците! :lol: :lol: :lol: И дано има застраховка с/у пожари, че мамата си е*ало... Чудя се к'ва е тая рабора с т'ва цакане на X360? Не мога да сия обесня... Този клип -> http://www.youtube.com/watch?v=GLOPW1Qe1HU бая ме издразни, защото това, че PS3-то до сега не е показало проблеми не означава, че няма да има в бъдеще нали така? Всичко може да се случи за вбъдеще.
Link to comment
Share on other sites

Къде другаде освен в arenabg.com и zamunda.net качват игри за PS 2 ?Понеже току що си взех и още не съм много "навътре" в нещата.А и също препоръчайте някое-друго хубаво заглавие за PS .Каквото и да е-racing,action,shooter няма значение-давайте насам

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Къде другаде освен в arenabg.com и zamunda.net качват игри за PS 2 ?Понеже току що си взех и още не съм много "навътре" в нещата.А и също препоръчайте някое-друго хубаво заглавие за PS .Каквото и да е-racing,action,shooter няма значение-давайте насам

Честито! Но според мен си направил грешка, защото вече са на ход конзолите от ново поколение. Според мен новите игри ще спрат да излизат за PS2 след 1 година скигурно. Има много излезли заглавия разбира се, но ако се надяваш на бъдещите не те виждам...

Link to comment
Share on other sites

Честито! Но според мен си направил грешка, защото вече са на ход конзолите от ново поколение. Според мен новите игри ще спрат да излизат за PS2 след 1 година скигурно. Има много излезли заглавия разбира се, но ако се надяваш на бъдещите не те виждам...

Хич не се и надявам на бъдещите :) .Ама нали се сещаш,че тфа PS-че си го купих в перфектно състояние,чипирано за 220 лева-момчето беше на зор и го спазарихме за един ден.А за PS 3 тряа да дам 1000 лева-да не съм луд :laughing: .Имам предостатъчно игри да си разцъквам :punk

 

 

Охооо-за всички неразбрали фенове на конзолите-в арената качиха NFS Pro Street и за Play Station 2 -явно и аз ще го играя това нфс доста по-скоро от колкото очаквах-ДА ЖИВЕЕ PLAY STATION :lol:

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Хич не се и надявам на бъдещите :) .Ама нали се сещаш,че тфа PS-че си го купих в перфектно състояние,чипирано за 220 лева-момчето беше на зор и го спазарихме за един ден.А за PS 3 тряа да дам 1000 лева-да не съм луд :laughing: .Имам предостатъчно игри да си разцъквам :punk

А така! Те т'ва е важното! Значи си се насочил съвсем правилно! Айде и да си го ползваш със здраве! btw разгледах в Arena и мога да кажа, че има доста добри игрички! Ама EazY-E щи каже най-добре!

Link to comment
Share on other sites

Момчета!Някой може ли да ми каже колко пари е Memory Carta за Sony PS 1!Щото зех двойка пък си я зех само с мемори карта за двойка.И тоя пич дет я продаде вика,че тряало и мемори карта за ПС 1 да си зема,за да мога да си сейвам игрите от PS 1

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...