Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

цената на xbox в момента е от 150 до 300лв в зависимост от екстрите към

нея, ето малко инфо за покупката на ползвана конзола и предимствата които предлага

http://sega.ludost.net/index.php?option=co...0&Itemid=66

а игрте са си яки не е само Halo има и много други ето линк

http://www.gamespot.com/games.html?type=ga...;tag=subnav;all

според мен X-BOX е много добър избор

Успех :punk

 

 

о БРАТле ... Ти беше с Xbox нали ... :) Чипиран ли е ? Доволен ли си ? Сега гледам , че са пуснали Halo 3 . Аз единицата е врътнах снощи . Разбих се от густо . Играта е нечовешки яка ... Леле ... Още съм развалнуван .

 

 

Та 3-ката на Halo ще може ли да се подкара на Xbox ( не 360 ) ??

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Та 3-ката на Halo ще може ли да се подкара на Xbox

Не много ясно

Link to comment
Share on other sites

Хах ако някой иска PS3-ka

в Техномаркета има някаква промоция този месец бонус 2 игри и един контролер за 1200 лева

на мен ми се иска да се здобия с ПС3-ка ма вмомента няма смисъл можеби до година зимата ще има бая добри заглавия а и до тогава ще му падне малко цената :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично чакам да излезе mgs4,дотогава не виждам за коя игра си струва да го взема.Между mgs4 е невъзможно да излезе за x360 ,защото играта използва свойствтото за отчитане на движенията на ръката,на пс3 контролера,което е важна част от геймпея,а за x360 тва няма как да стане.

Общо взето,много се чудих,да грабна ли сега едно x360,обаче не мога да мина без mgs4,final fantasy 13, gran turismo 5,tekken 6. Иначе за x360 в момента и за в бъдеще има доста други игри които ще ме заинтригуват.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Първо да врътна седмицата ,че според феновете била най-добрата. Преди 6 години изиграх ff9 ,в момента си довършвам FF10. Друго не съм играл,но си е страхотна поредицата,много голяма фен база има.Между другото разликата между FF7 и FF6 е същата каквато е и межу DQ8 и DQ7

Link to comment
Share on other sites

Хах ако някой иска PS3-ka

в Техномаркета има някаква промоция този месец бонус 2 игри и един контролер за 1200 лева

на мен ми се иска да се здобия с ПС3-ка ма вмомента няма смисъл можеби до година зимата ще има бая добри заглавия а и до тогава ще му падне малко цената :)

Вмомента Х360 е най добрия избор хем е хакната хем има куп добри заглавия а предстоят много скоро да излезнат също заребени жатки

докато при ПС3 нещата са други, не е хакната няма много заглавия

но и ПС3 е заребена конзола можеби човек ще се замисли за ивентуална покупка при наличието на хитови заглавия до година по коледа може и да има такива, а и да се надяваме да хакнат скоро

Link to comment
Share on other sites

как е хакната 360. С чип или по някакъв друг начин

Ми има и някви чипове

иначе метода е да се хакне Firmware на ДВД-то

лично аз си хакнах моя много лесно ( добре че ми беше HITACHI v.0078FK ) защото ако ми беше някоя друга версия хем щях да се узора много хем можеше и да прецакам конзоата :)

а и на ли се знаем ние Българите защо ще даваме пари като можем да ги спестим такива

Link to comment
Share on other sites

Аз тук мога да си зема 360 за около 400 $ и ако не успея да я хакна мога да я върна до 30 дена и никой дори няма да я погледне дали работи, нито ще ме пита защо я връщам

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Има ли някой който би ми услужил или да ми даде под наем GTA:LCS (непачната) или Luminies за ПСП .Искам само да си хакна ПСП-то?

Edited by haha
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

днес си взех XBOX360. Никога не съм имал конзола. Имам няколко въпроса.

1. Как се излиза от игра. Като изкараш диска ли?

2. Може ли да се изключва от копчето по време на игра или първо трябва да изкараш диска.

3. Може ли да си сменят копчетата на дадена игра и конзолата да ги запомни, за да не трябва всеки път да ги променям

4. Как се играе онлайн с други хора. В онлайн менюто на играта или по някакъв друг начин

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Първо, честито !

2.Второ,в какъв смисъл имаш предвид как се излиза от игра ? Как да отидеш до главното меню на играта ,или как да влезеш в менюто на конзолата ?

3. За смяната на контролите зависи от самата игра. По принцип още за ps1 можеше да се сменят,така че и за x360 може. За да ти запамети промените ,трябва да имаш някакъв системен файл с настройките на играта, и да ги сейфаш там.

4 Трябва да си вържеш конзолата в нета. С различните конзоли става по различен начин. Старият xbox искаше да имаш две лан карти на pc-то. Ps2 пък искаше да имаш същия мак адрес на пц-то ,какъвто и на конзолата.Просто научи как се връзва x360 към пц-то.Може и да е само като вкараш интернет кабела, в интернет порт-а на конзолата. При xbox360 имаш безплатен онлайн около 1 месец доколкото знам. После с кредитна карта трябва да плащаш за всеки месец,но таксата е малка.

С Xbox Live услугата можеш да теглиш безплатно демота на игри, а също и чрез услугата xbox arcade cabinet да теглиш стари класически аркадни игри за по няколко долара. Последната такава игра,която пуснаха е великата Streets of Rage 2

 

и последно. ако си хакнеш конзолата,да играеш пиратски игри,можеш да ги записваш на двуслойни дискове и си ги чете. обаче майкрософт идентифицират пиратските конзоли и ги банват от xbox live услугата

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

2.Второ,в какъв смисъл имаш предвид как се излиза от игра ? Как да отидеш до главното меню на играта ,или как да влезеш в менюто на конзолата ?

да отида в менюто на бокса

Иначе нямам намерение да хаквам конзолата, защото искам да играя онлайн. А в интернет го вързах доста лесно - в рутера. Сега имам 1 безплатен месец онлайн, след което Xbox Live Gold струва 50 $ на година, което е 4 $ на месец

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

ми по принцип се отива в тва меню като се включва конзолата без диск. иначе ,кой xbox купи ? версията ,която има hdmi изход и поддържа кабела за висока резолюция, или тази без . ако си с тази без такъв изход,вариантът е да играеш с компонентен кабел. така ще имаш възможно най-добра картина за това положение,но за съжаления няма да е high definition

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Със HDMI, даже и кабел купих. А с компонентен защо да не е HD? HD програмите ми са с такъв кабел и предава идеално на 720p. Дори може на 1080i, но телевизора ми е 720p

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

защото компонентния кабел не вади hd сигнал. компонентния кабел вади същия сигнал като rgb кабел,което също е добре,с тази разлика че компонентния поддържа и progresive scan,но hdmi е по-добре и от двата.

Link to comment
Share on other sites

и последно. ако си хакнеш конзолата,да играеш пиратски игри,можеш да ги записваш на двуслойни дискове и си ги чете. обаче майкрософт идентифицират пиратските конзоли и ги банват от xbox live услугата

Те хакват ако играеш с хакната конзола пиратски игри в LIVE

лично аз го използвам Live само за сваляне на Демо-та и разни други глупости снимки клипчета

но напоследак имам проблем със свързването в Live зареди доставчика не ми приема DNS-са

Link to comment
Share on other sites

значи,ако конзолата е хакната,но играеш оригинални игри онлайн ,няма да те баннат,така ли ?

Link to comment
Share on other sites

значи,ако конзолата е хакната,но играеш оригинални игри онлайн ,няма да те баннат,така ли ?

Ми попринцип не би трябвало да се банва ако се цъка на оригинални игри

но някъде бях чел че има хора които са бамнати без причина демек че не със хакнати конзоли и всичко им е легално

но само MS си знаят закво банват

такаче според мен дали ще се играе на оригинални или на пиратки гаранция няма

но те намаляха до колкото знам бановете бях попаднал на един лист сас бамнати кинове беше бая голям :blink: а и те ако продължават да банват наред ще изгубат бая клиенти защото има хора които си купуват конзолата само зареди Live услугата

Link to comment
Share on other sites

Заслужава ли си да се купи ПС2... ?

И другото ми питане е свързано с игрите за него. В арената има игри за ПС2, ако си ги сваля и ги запиша на някакъв диск ще тръгнат ли или трябва някакви специални програмки и глупости за да тръгнат... ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Заслужава ли си да се купи ПС2... ?

И другото ми питане е свързано с игрите за него. В арената има игри за ПС2, ако си ги сваля и ги запиша на някакъв диск ще тръгнат ли или трябва някакви специални програмки и глупости за да тръгнат... ? :ghost

Ми като си купиш PS2-ка ако искаш да играеш на пиратски игри трябва да си сложиш чип

но до колкото знам в Пловдив взимат бая кинти за тази услуга за това те съветвам да сабереш пари за някоя от новото поколение конзоли PS3, Xbox 360

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...