Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

"Единия". :P

Дай го насам тоя списък да погледаме малко. ;)

 

Не помня къде го бях написал на NEO. Ти имаш умения да вадиш постове от архива. Не би трябвало да ти е проблем да го изнамериш къде е. :D

 

Единият филм е Hunt for the Wilderpeople.

 

Ето го:

https://www.bulforum.com/topic/94396-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%BE-%D0%B8-%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5/page-30?do=findComment&comment=1495746921

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Какво правим в сенките" на мен и на Жоро ни беше... меко казано тъп...

 

Иначе Ангел си има вкус за филми, спор няма.

Link to comment
Share on other sites

blade runner 2049

 

не съм фен на оригинала, a и съм го гледал като малък(още като беше на VHS), та едва ли съм "хванал" всичко в него, но този определено ми допадна. съвсем съзнателно са търсени препратки към филма от 82-а.

Link to comment
Share on other sites

BRIGHT

 

Този филм определено не знам откъде изникна, но е много приятен.

BLADE RUNNER 2049

 

Нищо общо с колосалната тъпотия на оригинала. Много добре направен, като са успяли да дръпнат с музика и визия единственото добро от стария филм - музиката и визията.  :grin:  

JUSTICE LEAGUE

 

Типично добър като за DC, но тоя път за сефте ми дойде леко лигав... Предимно заради тоя пикльо Светкавицата. Иначе Аквамен е моят човек определено.  :grin:  

 

BEYOND SKYLINE

Не е зле, но определено са прекалили и вече го няма ефекта на първия филм... Има и твърде много недомислици, граничещи с глупост.

 

RADIUS

 

Един странен филм, който не е лош,, но можеше да се вложи малко повече старание в него. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

BEYOND SKYLINE

 

Не е зле, но определено са прекалили и вече го няма ефекта на първия филм... Има и твърде много недомислици, граничещи с глупост.

 

 

А кой е първия филм?

Link to comment
Share on other sites

GEOSTORM

Тоя филм спокойно може да е в другата тема, но го слагам тук, защото е забавен. Просто смешен. Нали знаете как в описанието на безумно тъпи "филми на ужасите" пише "ужаси, комедия"? Е тука задължително в описанието трябва да пише "екшън, комедия". Леонидас явно никога няма да стигне и на йота от това, което постигна Ръсел Кроу, а двама безработни актьори пред пенсия, които страшно уважавам, направо си се излагат. Цялата работа обаче е изключително забавна или поне на мен ми беше. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

The Hitman's Bodyguard

Много готин, забавен, интересен, романтичен. Изобщо супер як!
Райън Рейнолдс все повече започва да ме кефи като актьор :)
Жена му си ме кефи от едно време :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

IT

 

Бая труд трябва да се вложи, че да осереш римейк на тази класика. Слава богу тук са се старали в другата посока и се е получило. 

 

ACTS OF VENGEANCE

 

Леко резлива бозица, но става. 

 

THE VAULT

 

Не е нещо особено, но и той става. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Някои хубави филми си имат своите зрители.За този конкретно ти не си от тях.Една подсказка само-дори да е бавен в действието ,не може да се каже същото за развитието на сюжета,чиятоо тъкан очевидно не си разбрал и разгръщането на двата противодействащи се характери.

Повечето филмови персонажи днес са шаблонни и претупани-в този филм не е така.И не става само с едно гледане.По едно време усетих момента,който разкрива вътрешната същност на героя на Даниел Дей Люис,но ще трябва да се върна още 2-3 пъти за осмисляне.Има и други подобни моменти за разшифроване.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Защо веднага свързваш нехаресването ми на филма с непознаване на материята и невникване в сюжета, и геройното развитие?
Доста арогантно изказване като цяло.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

THE CLOVERFIELD PARADOX

 

Поскочих веднага, очаквайки развитие на предния филм, но то какво се оказа... Така или иначе филмът не е лош и ще видим още.

 

ONLY THE BRAVE

 

Уникален. Нищо подобно не е правено от BACKDRAFT насам.

 

MURDER ON THE ORIENT EXPRESS

 

Отличен. Но за мен бе убийствено да видя Мишел Пфайфър толкова остаряла... 

Link to comment
Share on other sites

Защо веднага свързваш нехаресването ми на филма с непознаване на материята и невникване в сюжета, и геройното развитие?

Доста арогантно изказване като цяло.

Е,то аз останах шокиран от мнението ти като отчитам ,че те познавам като интелигентен човек.А в този филм има толкова много да се види,а Пол Дано е блестящ.Както и Даниъл Дей-Люис разбира се.Но донякъде последния се припокрива с ролята си от "Бандите на Ню Йорк".

Link to comment
Share on other sites

За мен просто историята не беше интересна и ангажираща. Понякога актьорската игра и атмосферата не са достатъчни.

И други хора са ми го хвалили тоя филм, а и оценките му сами говорят за себе си, но това не пречи да го намирам за бавен и отегчителен.

 

Не можеш да отречеш, че не е от най-динамичното кино...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...