Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Тъкмо се чудех дали да го гледам. Трябва ли да се гледа на кино, или може и в домашни условия (като пуснат читав рилийз)?

Link to comment
Share on other sites

Малко впечатления да изкажеш, че много съм се навил да го гледам. И в спойлер таг може да сложиш дали и пришълеца е намесен. :)

Link to comment
Share on other sites

Малко впечатления да изкажеш, че много съм се навил да го гледам. И в спойлер таг може да сложиш дали и пришълеца е намесен. :)

 

едва ли е намесен ,по скоро Прометей според мен :laughing:

 

Това на 3d ли сте го гледали ? Спомням си ,че гледах една подобна реклама,когато бях на Отмъстителите. :tongue

 

Вторник ще го гледаме ,пък дано става :)

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

MV5BMTM1NDg4MDg0OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzM2NjU2Nw@@._V1._SY317_CR4,0,214,317_.jpg

 

 

All Cops Are Bastards

Нищо особено според мен!А аз съм човек пристрастен,защото ходя по мачове!На обикновения зрител ще се стори дори доста тъп според мен!

Link to comment
Share on other sites

prometheus_taiposter_9e3A.jpg

Prometheus

 

Уникален филм,много рядко попадам на такива .Искам да го гледам още 5 пъти поне,главно за да го разбера нацяло. :bowdown:

Още повече,че накрая те кара да се замислиш върху целият произход на човечеството.

А за ефектите .... :bowdown:

 

 

 

Много добра идея ,за връзка с филмите Пришълеца ,и Blade Runner...просто умопомрачаващо.

 

 

 

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Нищо особено според мен!А аз съм човек пристрастен,защото ходя по мачове!На обикновения зрител ще се стори дори доста тъп според мен!

 

+1 . Дори малко ме е яд , че го гледах . Говорим за A.C.A.B.

Link to comment
Share on other sites

И от мен един плюс за Прометей, въпреки че можеше да е по-добре. Все пак си заслужава да се изгледа на кино.

7/10

Link to comment
Share on other sites

John Carter

 

john-carter-posterAU.jpg

 

По идея и сюжет този филм не се различава от останалите филми на Дисни за принцеси и герои, но все пак е приятен за гледане, има леко забавни моменти, лек екшън-мекшън, леко облечена пищна мадама...абе въобще лек филм :)

Не знам защо ми напомни на Аватар, въпреки че не съм го гледал. Което ме подсеща - трябва да гледам Аватар :D

Link to comment
Share on other sites

И от мен един плюс за Прометей, въпреки че можеше да е по-добре. Все пак си заслужава да се изгледа на кино.

7/10

Ние го гледахме и не съжаляваме. Фенове сме на жанра и искаме още и още, и още....

 

Taxidermia_FilmPoster.jpeg

TAXIDERMIA

Wikipedia

IMDB

Не е за всеки това филмче, но на мен ми допадна когато го гледах преди бая годинки.

Link to comment
Share on other sites

2011_Intouchables.jpg

Горещо го препоръчвам на почитателите на драмите. Французите за пореден път се представят на ниво.

7.5/10

 

Detachment-Poster.jpg

След края на този филм исках да си срежа вените. Буквално. Ако имате прекрасен ден, то задължително гледайте "Detachment", за да ви стане гадно :). Въпреки всичко уникален меланхоличен филм, който няма да се хареса на всички. Броуди за пореден път показва, че е много голям.

8/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...