Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Date Movie - плосък, скучен. Имаше тънки връзки с други филми, но хич не бяха смешни. Субтитрите отново опропастяват половината смешни моменти. До някъде беше забавен, но не съм се смял особено много. По-скоро само усмивчица.

 

5/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Date Movie - плосък, скучен. Имаше тънки връзки с други филми, но хич не бяха смешни. Субтитрите отново опропастяват половината смешни моменти. До някъде беше забавен, но не съм се смял особено много. По-скоро само усмивчица.

 

5/10

Ми аз го гледах без субтитри и да ти кажа по-добрия вариянт е това определено.Който има възможност и знания да гледа филма без субтитри нека го направи :)

Link to comment
Share on other sites

Имах свободно време и реших да гледам малко филми ето ми и мнението за тях:

 

 

Aeon Flux (2005)

 

 

Още на плаката разбрах че филма си заслужава само за актрисата...е освен че е уникално красива също и филма си го биваше...заплетене и наистина интересна и оригинална история...споменах ли актрисата?Екшън в нормално ниво имам впредвит че не ти писва от пътрони и бомби по едно време а всичко си е на мястото....актьорската игра си я бива....особенно на яката главна актриса....като цяло филма ми хареса сюжета беше заинтригуващ и не ме е яд че го гледах определено!

 

Оценка 8/10

 

 

 

The Animatrix (2003)

 

 

Хуу де мноо ми говориха за тоя филм и реших да го гледам....еми хареса ми тоест накефи ме яко!Според мен обаче щеше да има повече успех ако бяха запазили визията от първата сцена с негъра и японката и да бяха доразвили историята дето започваше именно в тая част от филма....с всяка част визията пропадаше(това е относително обаче на някой може да му хареса повече рисуваното от колкото как да го кажа визията която доближава до реалното)накрая в последната сцена се стигна се едно гледам клип на Linkin Park(който е гледал клипа на Breaking the Habbit ще схване за кво говоря)Абе тва му е минуса на филма според мен всичко друго е на 6 кат се почне от реализация и се стигне до ефекти и история!Всички фенове на анимацията трябва да го гледат!

 

Оценка 9/10

 

 

 

Final Fantasy VII: Advent Children (2004)

 

 

Такам...просто уникално няма друго такова!Визията не е на 6 а на 6+ историята е много интересна а сцените с бойщата са просто уникални да не говорим за детайлноста която са постигнали!Не виждам какво друго да кажа освен който не го е гледал е изпуснал много и задължително трябва да поправи грешката си!

 

Оценка 10/10

 

 

United 93 (2006)

 

 

Рекламата заинтригуваща...филма муден и скучен на моменти.....филма се разказва за събитията на 11 Септември 2001 година в Сащ....ще видите как се справят Военните и летищата като разбират че самолетите са отвлечени....и също ще наблюдавате самолета под името United 93 и как той е единствения от четерите самолета дето не достига целта си...ще видите и защо....Като цяло филма го бива и сигурно защото е по действителен случай неможе да има само екшан а трябва да е точно както е било....на мен филма ми хареса макар и мудно да се развива...държеше ме в напрежение и ме хвана много яд накрая ще видите защо....гледайте го ако ви се гледа нещо по истински случай ако сте се настроили да гледате екшан няма да го намерите в тоя филм!

 

Оценка 7.5/10

Link to comment
Share on other sites

Caveman-Документална поредица за произхода на човека.

Link to comment
Share on other sites

Date Movie - плосък, скучен. Имаше тънки връзки с други филми, но хич не бяха смешни. Субтитрите отново опропастяват половината смешни моменти. До някъде беше забавен, но не съм се смял особено много. По-скоро само усмивчица.

 

5/10

Пич сигурно по принцип не обичаш комедии. За мен филмчето си беше смях яко и много по-добро от Страшен филм 1,2,3,4 и Един нетъп американски филм, Американски пай - Base camp и още 100 други филми пародии.

9/10 оценка за Date movie

Link to comment
Share on other sites

Пич сигурно по принцип не обичаш комедии. За мен филмчето си беше смях яко и много по-добро от Страшен филм 1,2,3,4 и Един нетъп американски филм, Американски пай - Base camp и още 100 други филми пародии.

9/10 оценка за Date movie

 

 

На същото мнение съм Date Movie ми хареса повече от Страшен Филм....

 

 

Ето още едно предложение от мен:

 

 

Final Fantasy: The Spirits Within (2001)

 

 

Тази анимация е наградена с най-хубава и с най-доближаваща се до реалноста визия...много яка история и добре реализирана в актьорския състав изпъква името на Alec Baldwin или по-точно неговия глас....като цяло филма е много добър и ви го препоръчвам да го гледате!

 

Оценка 9/10

Link to comment
Share on other sites

The Fast and the Furious: Tokyo Drift - Филмът е много добър. Направо нямам думи. Вярно, че не е толкова добър като единицата, но на почитателите на Drift-a много ще им хареса.

Link to comment
Share on other sites

Много ми хареса филма Immortel (2004) ... някои хора ми викат , че не е хубав , но аз какво да направя , че не могат да го разберат :) !

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Олее ся бях на кино на The Omen 666.Страшен филм ви казвам.По-добар филм не сам гледал.Заслужава си 4 кинта :D .Наистина е добър.Може би един от най-добрите филми за тая година.

 

Оценка 11/10 :D

Link to comment
Share on other sites

Пич сигурно по принцип не обичаш комедии. За мен филмчето си беше смях яко и много по-добро от Страшен филм 1,2,3,4 и Един нетъп американски филм, Американски пай - Base camp и още 100 други филми пародии.

9/10 оценка за Date movie

 

Аз комедии харесвам, но този не ми хареса. И за твое сведение, Американски пай не е пародия.

Link to comment
Share on other sites

Аз комедии харесвам, но този не ми хареса. И за твое сведение, Американски пай не е пародия.

Мда, не е . Написах го по инерция . Мерси за поправката :tongue

Link to comment
Share on other sites

Aeon Flux (2005)

Из целия свят се разпространява страшна болест . Няма лекарсвто за нея . Само един доктор успява да открие лек и в една отдалечена държава се спасяват около 5 милиона . Докторът става диктатор и 400 години управлява неговия род . Къде е смисъла и интригата ? С времет започват да изчезват хора и не се появяват повече . Сформира се една организация Моникани , която иска да свали диктатора . Главната героиня е най-добрия боец , на която възлагат задачата да убие дикатора . След няколко века дебнене намират пролука в охраната му . Героинята отива на мисията си .

Спойлер ще издам малак момент от филма , който неиска да не чете -=> в момента в който тя застава очи в очи пред него той казва едно име Катрин . От това се пораждат видея за минали сабития , хора , места , повтарящи се неща . На всички хора от тази държава им се случват тези случки . Ако искате да разберете защо се появяват тези видения гледайте го лична оценка 7/10 Лично много не обичам фантастиките но тази ми допадна

 

 

Тези дни изгледах 3 част на Бързи и ясростни - Токио дрифт . Има тема погледнете я филма го бива долу горе но с появата на Вин Диезел си мисля , че 4 част ще бъде по зловеща и дано да се появи скоро . Припомних си 1 и 2 част на Бързи и ясростни . Мога само да кажа едни великолепни филми изцяло създадени за авто манияците

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за The Omen. Филмът на сто процента си заслужава да се иде на кино. Има такива моменти, които могат да изкарат акъла на всеки човек, независимо колко хоръри е изгледал през живота си. Моята оценка е 10/10. Дано да има продължение.

Link to comment
Share on other sites

Stigmata (1999)

 

7453xq.jpg

 

Религиозен трилър. Може би не най-доброто съчетание, но просто бях много любопитен и смея да кажа бях задоволен от изгледаното. Ако си мислите, че това е поредното фанатично филмче - не е така. Има доста истини казани във филма, които те карат да се замислиш, а нали и точно това е целта от гледането на филми.

В самата история имаме един учен Andrew Kiernan (Gabriel Byrne), който в последствие разбира, че не всичко е наука и става вярващ свещеник, и типичния пример за жена атеист Frankie Paige (Patricia Arquette) - яко безразборен секс, пиене и среднощни забави. След редица странни случки пътищата на двамата се пресичат и се почват лудите мистерии.

Като цяло филма ни кара силно да се замислим за съществуването на по-висша сила, боравейки с факти и строго критикува цялата църква като институция.

 

Няколко цитати от филма, които си извадих:

"Всички ние сме слепци в пещера, търсещи свещта, която е била запалена преди 2000 години."

"Хей, знаеш ли кое е по-страшно от това да не вярваш в Бог? Вярата в него. Имам предвид истинската вяра в него е ужасно шибано нещо."

"Царството на Бог е в теб, и във всичко около теб. Не в сгради от дърво и камък. Разцепи парче дърво и аз съм там. Повдигни камък и ще ме откриеш."

 

Оценка: 7,5/10

 

 

Още един глас за The Omen. Филмът на сто процента си заслужава да се иде на кино. Има такива моменти, които могат да изкарат акъла на всеки човек, независимо колко хоръри е изгледал през живота си. Моята оценка е 10/10. Дано да има продължение.

Оригинала е много по-добър и има 3 части.

Edited by DeVoLvEr
Link to comment
Share on other sites

X-men 2-Добро филмче.

Link to comment
Share on other sites

Layer Cake (2004)

Един филм , който наскоро гледах и останах много очарован от него . Трилър свързан с наркотици трафика , пласирането , кражбите . Главния герой се изкачва постепенно в ерархията и става една от ключовите фигури в бизнеса . Той си е начертал план , който следва плътно . След като прави сделката на живота си и последна според плана той се отегля . Винаги следва начертания план . Какво може да обърка нещата ? Естествено жените . Един много добър трилър , от който още веднъж казвам че останах много приятно очарован 8.5/10

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Ghost Ship?

Аз го гледах и ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Click (2006)

филмът си заслужава вниманието

много е поучителен

и ни кара да се замислим за много от нещата в живота

Оценка: 9/10

 

Edit:

russsi

Филма е бая драма

И няма да е лошо ако има повече подобни филми

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...