Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://movies.co.jp/info.php?id=4012

 

tova e li filma night watch koito reklamirat po FOXLIFE , tam pi6e 4e e 2005-ta i izglejda dosta interesen i mai ne be6e ruski... ?!

Да, това е. "Нощна стража" се превежда на бг.

А иначе фимът си е на руски. Има още две части...

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филми, в които главния герой е супер изрод и кърти наред. Нещо като Underworld 1,2; Van Helsing, Blade, The Chronicles of Riddick... Важното е нашия човек да не е точно "човек" :).

Link to comment
Share on other sites

Да, това е. "Нощна стража" се превежда на бг.

А иначе фимът си е на руски. Има още две части...

 

Само две са Ночной дозор и Дневной дозор.

Или гледаш в бъдещето Ночной дозор3 :P

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филми, в които главния герой е супер изрод и кърти наред. Нещо като Underworld 1,2; Van Helsing, Blade, The Chronicles of Riddick... Важното е нашия човек да не е точно "човек" :).

Ми Дечо, ти си ги изброил почти всички, но все пак ako не си гледал "Sin city" и "Exit wounds" - там главните герои се приближават до твоето определение. Само където няма някви митични същества да кълцат, ами къртят с тукати и куршуми мафиотите и корумпираните ченгета :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Да, гледам в бъдещето , обаче се казва "Сумрачный дозор". След година две и филма ще гледам...:)

 

Ами в imdb са го писали "Nochnoy dozor 3", и като гледам догодина ще излиза :punk. В края на "Ночной дозор", "Дневной дозор" го представят като "Ночной дозор 2" :blink:

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филми, в които главния герой е супер изрод и кърти наред. Нещо като Underworld 1,2; Van Helsing, Blade, The Chronicles of Riddick... Важното е нашия човек да не е точно "човек" :).

 

BloodRayne отговаря на т'ва описание. Малко е бозав и се ле е кръв с литри. Може и да ти хареса.

Link to comment
Share on other sites

Lucky Number Slevin [2006] - Action, Thriller ми тоя филм не е просто филм. Според мен си е чиста класика в жанра и ще хване пътя към колекцията ми от филми :) гледайте го.Брус Уилис, Морган Фрийман, Луси Лю и компания... Еми невероятен филм е!

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах X-men 3: The last stand. Мога да кажа, че въ филма няма нищо невиждано и впечатляващо. Просто поредния филм по комиксите на Marvel. Като за екшън не не беше лош, но просто можете да си го изгледате на компа вместо да ходите на кино. Моята оценка е 7/10

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви този документален филм за това колко е лесно да си намериш патлак в америка :) има много ирония и сарказъм в тоя филм и е много забавен :) Bowling for Columbine се казва, а ето и линк

http://movies.co.jp/watch_movie/play.php?a...lumbine.(2002)/

Link to comment
Share on other sites

Гледах Sky High. На мен лично ми хареса, но съм сигурен, че на някои ще се стори прекалено децко. Да не забравяме че все пак тук имат роля Дисни. Препоръчвам го на всички, които се чудят с какво да си загубят времето.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Bloodrayne.Много е интересен направен е по играта..които е играл знае за какво става вапрос :)

ето и линк

Аз изиграх и двете части на играта,но филма само развали приятните емоций,които имах.Много е претупано всичко във фелма,а Райна са я направили адски скована.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Sky High. На мен лично ми хареса, но съм сигурен, че на някои ще се стори прекалено децко. Да не забравяме че все пак тук имат роля Дисни. Препоръчвам го на всички, които се чудят с какво да си загубят времето.

 

Те и Дисни са правили Eight Below [2006] - Drama НО найстина ултра сполучлив филм... А колкото до самото филмче, ми не е зле като се има предвид сценария му, бе определено за губене на време в комедийки става.... Защото за мен това си е чисто и просто комедия...

Link to comment
Share on other sites

Определено Eight Below ме заинтригува. Много интересен филм. До края чаках да видя какво ще се случи..страхотно обучение и тренировка на кучета. Шапка им свалям. Гледайте го няма да съжалявате!

Link to comment
Share on other sites

Еми гледах The Detonator-типично екшънче не различаващо се от другите холивудски екшъни.Който иска да разпусне и да се покефи на някоя-друга каскада да го гледа :)

 

 

А и забравих да ви питам нещо-гледа ми се от ония гангстерски екшъни за италиянската мафия примерно.Наскоро даваха по БТВ(една събота)един такъв.Беше по-късния филм от 10:30-11:00 часа :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

от много време не бях гледал филм и тези дни имах време и гледах 9-ya rota (2005)

Става въпрос за войната на СССР и Авганистан през края на 80. Един филм който е руски и бях малко скептичен но спокойно мога да кажа че не отстъпва на американските филми на военна тема.Ефектите са добри единственото странно за мен бе руския език просто не съм свикнал да гледам филм на руски.Хубав филм на военна тема дошъл от Русия и просто накрая се дава извода от целия филм като мисъл на главния герой наистина добър филм 7/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...