Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

She's the man

 

10/10 Много сладурски филм. Тотално се изкефих :))

Дам и аз се включвам но чак 10/10 е малко множко . Хубав е филма не е лош за отбиване на време става.

 

Cars(2006)

Едно детско филмче , която днес гледах . Филмче , което адски много ме трогна и се докосна до мен . Много трогателни и силни моменти имаше , които бяха представени по детски , по наивно , чисто и просто детски . Честно да си призная наистина ме грабна това детско филмче . Един свят , в който всички са коли , някои са нови и лъскави , други стари и ръждясали , трети състезателни . Именно филмче се върти покрай една състезателна кола , която е на върха на славата си , че за нея няма други. На път за решаващото състезание тя пада от фургона и в опита си да намери камиона с ремаркето , който го караше . Да но обърква пътя и камиона и стига до едно малко градче , в което започва неговото приключение , което завършва с отваряне на очите му за малките и прости неща от живота , които могат да те направят истински щастлив. Филм за малки и малко попораснали :P 10/10

 

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

В очакване на втората част на този хубав филм реших да си припомня първата . Наистина не съжелявам за времето , което му отделих . С него се връщате назад във времето , когато моретата са били кръстосвани и ограбвани от пирати . Едно прокълнато от боговете злато променя живота на екипажа на " Черната перла " . Просто ако продължа да пиша малко или много ще разкрия част от сюжета и ще се загуби интригата от филма . Просто го гледайте няма да съжелявате 10/10

Link to comment
Share on other sites

Стига бе :) Сюжета не е чак кой знае кво. Този филм е типичен пример как цял филм може да се изнесе от един човек - Деп :) Пича е супер жесток, така перфектно е влезнал в образа на "Capitan Jack Sparow...просто жестоко. Дано с втората част не развали страхотното впечатление, което направи в първата част.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

CLICK

Отначало, ви филма прави впечатление за много изтъркана история и никаква надежда да се случи каквото и да е неочаквано. Но режисьора се е справил добре и е имало моменти, на които не съм можел да се спра да се смея. ;) Има и по-сериозни моменти, но като цяло филма е забавен и е много приятен за гледане.

Оценка: 6/10

 

Inside Man

Шедьовър! Какво друго мога да кажа? Невероятен филм, невероятна история, невероятна реализация! Не е за изпускане филм, като този. Незнам дали е защото на мен ми харесват такива филми, но просто останах много доволен от него. ;)

Оценка: 9/10

 

Lucky Number Sleivin

За хората, които обичат трилъри с неочакван край е този филм. Аз съм един от тези и филма ми хареса много. Отначало историята е много завъртяна и се обърква човек, но после всичко си идва на мястото. ;) Препоръчвам силно този филм!

Оценка: 9/10

Link to comment
Share on other sites

Superman Returns (2006)

5966.jpg

Незнам защо но очаквах много от този филм

но уви едва не заспах посредата, много бавно се развиват нещата

Но като цяло се гледа

Оценка: 6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Да и аз също очаквах повече от superman returns , но филмът се издържа. Не е като поредната боза за някой супергерой, не че казвам че има такива, защото на мен всички филми. правени по комикси са ми харесвали малко или много. Моята оценка е 7/10. Изгледайте го, не е лош.

Link to comment
Share on other sites

The Shaggy Dog - горе - долу добра комедия, малко детска, но все пак не беше толкова лоша. Моята оценка е 5/10

Link to comment
Share on other sites

Гледайте Cars ако още не сте го направили.Изключително добро детско,което ни учи на много важно нещо от живота.На вас ще оставя да разберете кое по-точно е то след като гледахте филма :) .

 

Лична оценка 10/10

IMDB 7.8/10

Warez Rating: 8/10

Link to comment
Share on other sites

Crossing The Bridge: The Sound of Istanbul

Link to comment
Share on other sites

Гледайте Cars ако още не сте го направили.Изключително добро детско,което ни учи на много важно нещо от живота.На вас ще оставя да разберете кое по-точно е то след като гледахте филма :) .

 

Лична оценка 10/10

IMDB 7.8/10

Warez Rating: 8/10

 

а някъде на локалния има ли я dvdscr версията или да си я тегля от торент?

сега видях, че е nuked ....

 

трийте поста

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

The Triangle (2005) - току-що го изгледах. Филмът е доста добър , но лошото е ,че по някое време омръзва. Можеха да го направят по малко. Филмът е 3 части всяка, от които е по 1 час и половина. Все пак можеха да го скасят малко. Оценка 7/10
Link to comment
Share on other sites

Cars - наистина много добра анимация. Припомня и на малките, и на не чак толкова малките, и на големите какво е наистина важно в живота. Изгледайте я. Може би в началото ще ви изглежда малко детска, но наистина си заслужава. Моята лична оценка е 11/10 :)

Link to comment
Share on other sites

A midnight clear-През ВСВ немски патрул иска да се предаде на американски отряд,но нещата се объркват и се стига до кръвопролития.

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми добър приключенски,може и стар

мерси почвам да свалям първия :)

 

 

не гледайте супермен :sick

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Днес гледах Platoon.В него се показва войната между самите американски войници рпез войната във Виетнам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...