Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

някой гледал ли е V for Vendetta (2006) и какви са му впечатленията от филма, защото мисля утре или в понеделник да ида да го гледам :)

Много голям филм!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой гледал ли е V for Vendetta (2006) и какви са му впечатленията от филма, защото мисля утре или в понеделник да ида да го гледам :)

И аз ти го препоръчвам, но не очаквай някакъв лековат екшън,определено филма дава поводи за замисляне :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

някой гледал ли е V for Vendetta (2006) и какви са му впечатленията от филма, защото мисля утре или в понеделник да ида да го гледам :)

един от най добрите филми излизали напоследък

Link to comment
Share on other sites

Cursed-Много ми допадна филма.Препоръ4вам го на вси4ки които оби4ат филми за върколаци.

Link to comment
Share on other sites

някой гледал ли е V for Vendetta (2006) и какви са му впечатленията от филма, защото мисля утре или в понеделник да ида да го гледам :)

По-добър е от 90% от холивудските екшъни. Не е класика, но заслужава да се гледа. На мен ми беше интересен с изключение на нагласения завършек:)

П.П. А и Натали е страхотна :love

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Cursed. Невероятен филм. Поне на мен много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Cursed-Много ми допадна филма.Препоръ4вам го на вси4ки които оби4ат филми за върколаци.

Хмз много детски направен ! На мен не ми хареса , иначе има стряскащи моменти ! :)

Който обича филми с върколаци !

An american werewolf in paris ... обаче никъде немога да го намеря , но е сравнително добър филм за онея години !

 

offtopic

А иначе излиза едно много яко филмче

Freeborn (2006)

Е края на 2006 де :( !

Но погледнете trailer-а ! ;)

 

Препоръчвам да гледате Eight Below (2006)

R.V. (2006)

ATL (2006) ... Ако го намерите ! :)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха гледай те Date Movie размазващ филм!Абе като Страшен филм само че се ебават с романтичните филми мноо смях!Ахахаха...добра актьорска игра също! 10/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах Mission: Impossible III . Филма си го бива. Абе вижда се, че Том може и да е на годинки, ама умее това онова. Препоръчвам го на всички които искат някой як екшън.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха гледай те Date Movie размазващ филм!Абе като Страшен филм само че се ебават с романтичните филми мноо смях!Ахахаха...добра актьорска игра също! 10/10

Мда, много се смях на този филм :lol: И от мен 9/10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Da Vinci Code. Филма много ми хареса. Наистина си заслужава да се гледа на кино. Не е за много претенциозните, но аз отидох на кино предимно за да се забавлявам и наистина успях. Моят съвет е да не си задавате прекалено много въпроси, а просто да приемете историята на филма, пък и дори само за скромните 2 часа и половина. Оценка 9\10

Link to comment
Share on other sites

... за деца?! :blink:

да бе иска ти се да е за деца!Това е може би най добрия филм който съм гледал правен по комиск...като изключим останалите мега-супа-дупа високо бюджетно надути холивудски бози този си е класика сравнение с тях!Великолепна актьорска игра,все пак това са двама актьори които вече са се доказали неведнъж.....замисълът не е нещо кой знае колко нов но е представен в нужната светлина да те грабне и да му вярваш на филма.Препоръчвам го на всеки който търси от един филм нещо повече от:

"Бе значи имаме си проблем,някакъв психар иска да завземе един град.Дайте да викнем добрите....малко ще се пострелят,нашия е най добрия никой не може да го уцели и да пускаме финалните надписи"

:D

Link to comment
Share on other sites

Stay Alive

.Много добър филм.Който е фен на horrar жанра(в игрите) да го гледа.Накратко-разказва се за игра,в която ако умреш умираш и в реалния живот :ghost

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Stay Alive. Филма наистина е много добър. Дано да има все повече такива филми. Оценка 8/10

Link to comment
Share on other sites

ultraviolet-готина фантастика с яки бойни сцени.правен е по комикс

Да много як филм.

Link to comment
Share on other sites

Гледах отново "Момчето си отива" и горщо го препоръчвам на всички, които са били абитуриенти и не са го гледали ... Интересно е да се види как емоциите от балът през 72-а година са почти същите както в наши дни :) И дори култовата реплика : " Ау и сега как ще ходим на абитюриентски бал без Джагуар..." на Ран звучи модерно само марката кола варира....

Link to comment
Share on other sites

The Crow - задължителен филм, просто класика.

Абе моми съфорумки, Брендан що не сте го сложили във вашата тема :D

 

The Crow: City of Angels - леко разводнява оригинала, но има добра визия.

 

The Crow: Salvation - weirdface.gif по-тъпо нещо едва ли може да се направи...

 

The Crow: Wicked Prayer - ...е явно може.

 

Последните два са само загуба на време, при това скучна и безсмислена.

Link to comment
Share on other sites

Undisputed 2 (2006)

5785.jpg

Като цяло става за гледане но не е нищо особено

Оценка: 5/10

 

Shinobi (2005)

http://us.imdb.com/title/tt0475723/

Много много не ми хареса преложението но

ако ви харесват Japan-ски филми не го пропускайте

Оценка: 6/10

 

Big Momma's House 2 (2006)

5692.jpg

Добър филм

имаеше моменти кадето съм полудявал от смях

заслужава си

Оценка: 8.5/10

 

Съгласен съм за филм номер 3, но за филм номер 1 НЕ. Негрото е много луд тип. Мен филма много ми хареса ;)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм за филм номер 3, но за филм номер 1 НЕ. Негрото е много луд тип. Мен филма много ми хареса ;)

Явно не си гледал 1-вата част . Сравнение с нея 2-рата част е пълна боза ,дори не я догледах.

А иначе тъкмо изгледах Lucky Number Slevin и горещо го препоръчвам на всички киномани .Айде лека :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...