Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Гледах филма Dr. Dolittle 3. Филма според ме не е кой знае какво. Филма не го бива нито от към сценарий нито от към реализация. Поредната глупост, но това си е лично мое мнение. Нито тази нито предишните части ми харесаха. Оценка 5/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още един глас за Undisputed .Едно въпросче-кой от 3-те файла да сваля за Icе Age.

:blink:

2.Ice.Age.2.The.Meltdown.TS.XviD-FrOzOnE.avi

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Head of State-Един най-обикновен държавен служител става президент на САЩ.В главната роля е Крис Рок.Излъ4ват го като кандидат само за да покаже партията своята солидарност към малцинствата с цел да бъде избран за президент техния следващ кандидат.Правят го след като първия им кандидат умира в самолетна катастрофа.Никой не подозира 4е героя на Рок ще стане президент на САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Undisputed 2 (2006)

Моето лично мнение е един добър екшън добре изигран не останах кой знай колко доволен може би такава ми беше нагласата но филма определено е добър.Има хубави бойни сцени друго невиждам какво мога да кажа ;) 6.5/10

Hustle & Flow (2005)

Ако ви влече черната музика или света на рапарите това е вилмът за вас.Показва се колко е трудно да пробиеш в музикалната индустрия.Животът на един негар рапирал в детството си зарязва го отдава се на сутенйорството но тръпката,влечението,мечтата му го кара да се върне обратно към музиката.Намира стар приятел който му помага при записването на музика.Интересното е че в историята има и бели не само негри ако ви са омразнали сега ще се разведрите.И все пак сутенйорството му прокарва пътя към върха 8/10

Едит: субтитри за Hustle & Flow има в http://subs.unacs.bg/search.php Изпратил Sounderr

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Hotel Rwanda- определено съм разочарован от филма! Очаквах да е по-реалистичен и достоверен, а всъщност беше нагласен и с холивудски завършек!

Иначе, много добро изпълнение на Дон Чийдъл!

Оценка - 6.5/10

 

Ако трябва да направя сравнение между двата филма, Sometimes in April , който също описва геноцида в Руанда през 1994 г., е много по-драматичен и трогателен, въпреки че е с доста по-малък бюджет.

Оценка - 7.5/10

 

П.П. Благодаря на samkijot, че препоръча Sometimes in April! Наистина си заслужава гледането! :punk

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Iskam da mi kagete da gledam Nai prostiq Nai malumniq nai razbivashtioq film !!! [ kato men ] ;)

 

Kato ei tez filmi http://movies.co.jp/info.php?id=553 i http://movies.co.jp/info.php?id=423

 

takaf nqkvi psuvni deto narejdat pyrdat biq ebat haha :D e takia koito kage she go 4erpa 1 kafe :D

Пич смени дилара ;) базик

How High

има достатачно простотия трева малко трева майче по едно време запалиха трева след тва минаха на трева после обарнаха на трева незнам ако търсиш такивап росотиии това е един от тях :)

Link to comment
Share on other sites

Iskam da mi kagete da gledam Nai prostiq Nai malumniq nai razbivashtioq film !!! [ kato men ] ;)

 

Kato ei tez filmi http://movies.co.jp/info.php?id=553 i http://movies.co.jp/info.php?id=423

 

takaf nqkvi psuvni deto narejdat pyrdat biq ebat haha :D e takia koito kage she go 4erpa 1 kafe :D

по темата -

Half Baked

A night at the Roxbury

The dukes of hazzard

Soul plane

Robin Hood-Men in tights

Hot Shots 1

Hot Shots 2

Loaded weapon

Naked gun 1,2,3

:punk :lol: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Пич смени дилара ;) базик

How High

има достатачно простотия трева малко трева майче по едно време запалиха трева след тва минаха на трева после обарнаха на трева незнам ако търсиш такивап росотиии това е един от тях :)

 

toz Film sam go gledal nai malko 17 puti :D

 

 

ina4e mersi mnoo ako imash oshte takia slagai gi !

 

 

tez filmi sam gi gledal si4ki :D abre ot 2002-2005-6 sam gi izlgedal si4ki interesni comedy... trqt mi nekvi deto gi nqma v movies.co.jp i movies.hu nqkvi dr ako trq she gi dyrpam 3 dena filma ma da znam 4e e razbivka ot smqh !

 

Също и този може да ти хареса http://movies.co.jp/info.php?id=259 :P

 

toq ne sam go gledal i she go gledam :D KAZVAITE OSHTEEEEEEE :D

Link to comment
Share on other sites

Cannibal Holocaust-бях го чувал тоя филм и реших да видя за какво става въпрос...незнам дали този вид филми са ограничени и ги няма в българското интернет пространство или просто този е единствен.Не се препоръчва за деца и хора със слаби нерви но за разлика от повечето хорърчета на които лепват това предупреждение за този наистина е в сила.Сериозно ако си мислите че е просто някоя евтина продукция където размятат кофи с кетчуп не се лъжете.Убийствата са направени меко казано шокиращо а убийствата на животни са си съвсем истински.Но това което ме накара да пощръклея не бяха убийствата и зверствата или мъченията...не ми се стори кой знае какво....но накрая на филма при онази сцена (който го е гледал филма знае за коя сцена говоря)започва една спокойна мелодийка...весела...като от детско филмче.....просто ефекта е странен.....направо ме побиха тръпки като започна тая мелодийка към края на въпросната сцена а в началото и което беше доста по-брутално не почувствах нищо такова.....странно.Това е един филм който може да пропуснете(даже е препоръчително) но ако сте любопитни можете да го изгледате.....докато вечеряте :devil

Link to comment
Share on other sites

ami az bih preporu4al Glory road- историята на пробива на 4ерните играчи v NCAA и после в НБА наистиан уникален филм, е разбира се съм леко пристрастен но класически спортен филм и лека драма направен по истинска история.. оценка 8/10 просто защото по американски някои моменти ги пресилват..Бих препоръчал и Remember the titans същата тема само че американски футбол.. и разбира се наи-големия филм от този тип, Борба под коша историята на наи-големия талант и велик уличен баскетболист в америка и как воината и злобата на белите го унищожава и как отново намира пътя си, по действителен случай феноменален филм реален черно бял разтърсващ 10/10 ама маи го няма качен може би ще пусна рекуест или аз ще го дръпна и кача..

Link to comment
Share on other sites

Davaite filmi weeeeeee prsoti malumni kat men ai ne se stiskaite !

Сега това беше ли нужно трудно ли е да удариш една търсачка ? ми чакаш всичко на готово ? има си търсачка пробвай

По темата Ледена Епоха 2

гледах го на кино хубав беше ама много малко 1 час и някой минутка ;( щеше ми се да е повече определено е достойно продалжение със своите весели моменти както и не толкова имаше смях гениални идеи и мисли от страна на ленивеца който е и страшен певец :) ( още малко и ще му правя конкуренция) като цяло ако ви се гледа детско си заслужава

Link to comment
Share on other sites

о да това е добро както и восъчнота къща и седем който не е нов но го гледах на скоро и много ми хареса но аз имам и въпрос към вас преди няколко години гледах дрога със участието на Джони Деп много добър филм но за съжаление не го откривам никъде не знам как се казва на английски и немога да го търся и в търсачките а бих желал да го изгледам пак ако някой може да помогне му благодаря а иначе не ви съветвам да гледате bloodrain и underworld 2 чисто губене на време

Link to comment
Share on other sites

о да това е добро както и восъчнота къща и седем който не е нов но го гледах на скоро и много ми хареса но аз имам и въпрос към вас преди няколко години гледах дрога със участието на Джони Деп много добър филм но за съжаление не го откривам никъде не знам как се казва на английски и немога да го търся и в търсачките а бих желал да го изгледам пак ако някой може да помогне му благодаря а иначе не ви съветвам да гледате bloodrain и underworld 2 чисто губене на време

За Дрога - Blow

А колкото до House of Wax не знам с какво толкова ти е харесал,поне за моя вкус тва беше една от най-скучните хорър-бози които съм гледал :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си голям садист, за да препоръчаш този филм на когото и да е било :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...