Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Black Knight-Добра комедия с у4астието на Мартин Лоранс.С две думи за какво става въпрос:Джамал(Лоранс)работи като служител в увеселителен парк посветен на средновековието.Един ден Джамал вижда в един ров с вода не6то да свети ,отива да го вземе и пада във водата.Оказва се 4е се е върнал в средновековието и му предстои да ре6ава истори4ески проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още един глас за Black Knight. Наистина добър филм.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам A walk to remember(2002) на всички влюбени и който не го е гледай да го гледа задължително.

Аз го гледах снощи..филма е супер..който е влюбен да го гледа с момичето/момчето..ще им хареса :love

Link to comment
Share on other sites

тъй като няма тема " ГЛЕДАХ НЕ ГО ПРЕПОРАЧВАМ" ще пиша тука

Kung Fu Hustle (2004)

очаквах някакаф хубав свестен екшън който да гледам с бащата но уви издаржах 20 мин и го махнах.Очаквах да има бойни сцени които да се запомнят е имаше опитваха се да имитират по скоро се използваха елементи от матрицата и ефекти от някой детско по cartoon network които дават.Даже не ми вързваха ефектите които бяха използвани за филми просто нямат връзка как няква бяга и краката и стават на крак които се върти също като от детските просто разочарован е меко казано от моя страна но всеки с мнението си ако ви се гледа филм без много замисал и ефекти но със свестни бойни песни това е той 0/10

Link to comment
Share on other sites

тъй като няма тема " ГЛЕДАХ НЕ ГО ПРЕПОРАЧВАМ" ще пиша тука

Kung Fu Hustle (2004)

очаквах някакаф хубав свестен екшън който да гледам с бащата но уви издаржах 20 мин и го махнах.Очаквах да има бойни сцени които да се запомнят е имаше опитваха се да имитират по скоро се използваха елементи от матрицата и ефекти от някой детско по cartoon network които дават.Даже не ми вързваха ефектите които бяха използвани за филми просто нямат връзка как няква бяга и краката и стават на крак които се върти също като от детските просто разочарован е меко казано от моя страна но всеки с мнението си ако ви се гледа филм без много замисал и ефекти но със свестни бойни песни това е той 0/10

ами това е пародия на кунг фу филмите ти кво очакваш?

аз го гледах и се разципих да се хиля...

Link to comment
Share on other sites

тъй като няма тема " ГЛЕДАХ НЕ ГО ПРЕПОРАЧВАМ" ще пиша тука

Kung Fu Hustle (2004)

очаквах някакаф хубав свестен екшън който да гледам с бащата но уви издаржах 20 мин и го махнах.Очаквах да има бойни сцени които да се запомнят е имаше опитваха се да имитират по скоро се използваха елементи от матрицата и ефекти от някой детско по cartoon network които дават.Даже не ми вързваха ефектите които бяха използвани за филми просто нямат връзка как няква бяга и краката и стават на крак които се върти също като от детските просто разочарован е меко казано от моя страна но всеки с мнението си ако ви се гледа филм без много замисал и ефекти но със свестни бойни песни това е той 0/10

!--QuoteEEnd-->

Аз съм го гледал преди бая време и не е чак толкова лош. Има доста забавни моменти, но наистина не е нищо особено Оценка 3.5/10

Link to comment
Share on other sites

тъй като няма тема " ГЛЕДАХ НЕ ГО ПРЕПОРАЧВАМ" ще пиша тука

Kung Fu Hustle (2004)

очаквах някакаф хубав свестен екшън който да гледам с бащата но уви издаржах 20 мин и го махнах.Очаквах да има бойни сцени които да се запомнят е имаше опитваха се да имитират по скоро се използваха елементи от матрицата и ефекти от някой детско по cartoon network които дават.Даже не ми вързваха ефектите които бяха използвани за филми просто нямат връзка как няква бяга и краката и стават на крак които се върти също като от детските просто разочарован е меко казано от моя страна но всеки с мнението си ако ви се гледа филм без много замисал и ефекти но със свестни бойни песни това е той 0/10

а на мен пък филма ми направи много добро впечатление и ми докара приятни емоции и усмивки, защото го възприемах като пародия, а не като екшън-филм. ти да не очакваш в "голо оръжие" например да има идеални спецефекти?

филма си е добра комедийка и доста сполучливо бяга от холивудските клишета и пародира хонгконгските такива. оценка: 7/10

Link to comment
Share on other sites

Lucky Number Slevin Определено един наистина добър филм заплетена история и добра игра от страна на актиорите

еми тарантино е режисьор...

участват бен кингсли,морган фрийман,люси лю,брус уилис...

кво повече да говорим тва е от типа филми които задължително трябва да се видят

още един глас от мен за този филм

Link to comment
Share on other sites

Prison Break - Уникален, зарибих се от 1-вата серия и сега не мога да спра да го гледам. добре, че нета ми е бавен иначе щях да ги изгледам за 2 дни сериите :lol:

 

10/10

Link to comment
Share on other sites

Prison Break - Уникален, зарибих се от 1-вата серия и сега не мога да спра да го гледам. добре, че нета ми е бавен иначе щях да ги изгледам за 2 дни сериите :lol:

 

10/10

Подкрепям ,много добро сериалче, но чак пък 10/10,по-скоро

9 /10

Link to comment
Share on other sites

еми тарантино е режисьор...

участват бен кингсли,морган фрийман,люси лю,брус уилис...

кво повече да говорим тва е от типа филми които задължително трябва да се видят

още един глас от мен за този филм

 

къде подяволите видя Тарантино да има нещо общо с филма :confused

Paul McGuigan е рижисьор и се е сравил отлично. :punk

Филма наистина има Тарантино/Ричи усещане и актьорската игра е на изключително високо ниво.

Сценария е добур макар че нямаше да се разсърдя ако беше малко по-заплетен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз твърдо давам гласа си за SAW 1 and SAW 2.Това са филми,които са наистина МНОГО добри.По-добър филм не съм гледъл през живота си.Наистина култови :punk ОТ ТУКможете да свалите и двата филмаа

Link to comment
Share on other sites

еми тарантино е режисьор...

участват бен кингсли,морган фрийман,люси лю,брус уилис...

кво повече да говорим тва е от типа филми които задължително трябва да се видят

още един глас от мен за този филм

май тази седмица само оплювам филми и този филм го гледах Lucky Number Slevin (2006) и незнам като замисъл и изпалнение добър но незнам не ме грабна парвия път като го гледах заспах иначе го бива доволен е ако на някой му се гледа свястен екшън и добър трилър този си заслужава

откакто гледах сериала Prison Break нещо другите филми не ми харесват просто този филм си има всичко добър трилар свястен екшън вапреки сериал или сапунка кой както да си го нарича там за мен си остава най-добрия филм въпреки че е сериен

Сега покрай тези финали и престоящия ( от шампионската лига Барса - Арсенал ;) за тези които незнаят ) се сетих за един филм който гледах преди бая време а именно Goal! (2005) този филм остави тране спомен в мен запечата ми се спомена как едно младо момче със астма играе най-известният спорт в света а именно футбола.Въпреки че има астма той играе и има завидни умения и техника. Емигранд от мексико живеещ в америка работещ при баща си грижещ се за малкия си брат и баба той успява да остави време и за футбол.Привлечен от мениджър той заминава за Англия за търси своята съдба.Изпалнен с много напрегнати моменти една добра драма и един поучаващ на футбола тема

EDIT: ludoto_mimi нека не забравяме че това е свободен форум и всеки може да си изкаже мнението щом не ти е харесал ок всеки с мнението си

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми хареса толкова. Много го хвалеха, но не можа да ме грабне, просто се знае какво ще стане - така популярната история как от ритане на улицата става нещо велико...

Link to comment
Share on other sites

When a stranger calls-Mного добър психо-трилър.

Link to comment
Share on other sites

Ако When a stranger calls е психотрилър,то Scary movie e най-страшния ужас правен някога.

Ли4но на мен филма доста ми допадна и го отнасям към психо-трилърите.Това 4е на теб не ти е харесал си е твой проблем.

Link to comment
Share on other sites

...Scary movie e най-страшния ужас правен някога.

А между другото ви препоръчвам четвъртия филм от трилогията Scary Movie 4 :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

някой гледал ли е V for Vendetta (2006) и какви са му впечатленията от филма, защото мисля утре или в понеделник да ида да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...