Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

"The Net 2.0" => Става въпрос за една жена , която отива да работи в Турция , открадват и самоличността и я обвиняват в кражба на пари , гонения , заличаване на улики ... и накрая се оказва че за всичко това е виновен ****** (няма да казвам , за да не ви затрия интересът към филма :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

B0007R4SYU.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

 

т'ва е нечовешко, т'ва е непонятно, т'ва е ..... било реалност .... само преди 10-на години!

гледаш и недоумяваш .... просто оставаш безмълвен. не можеш да го проумееш, не искаш да го проумееш ... в интерес на истината тогава съм бил на 14-15 години и наистина помня за отразяването на самоубиството на кърт, но за руанда, там някъде в дивия .... кой ли ги бръсне. няма интерес->няма отношение->няма действие.

 

подобно на "хотел руанда" тоя филм те кара след това да гледаш в една точка доста дълго време ...

Link to comment
Share on other sites

http://movies.co.jp/info.php?id=5713

 

dosta zabavna komediq ima6e prosto momenti na koito se razbix ot smqx , preporu4vam go na seki koito haresva film4eta v koito ne trqbva da misli6 mnogo a prosto gleda6 i se smee6 ot surce

 

Наистина мноого зарибено леко филмче :D

Link to comment
Share on other sites

The Long Weekend - Просто поредната комедия за двама братя, които търсят да изчукат нещо. Лично за мен много несериозен филм, но от към пресъздаване на атмосфера. Мрачните цветове на нощния живот и безидейния сценарий, ме накараха да съжалявам, че съм си изгубил времето с тоази издънка.

Оценка:2/10

 

A Good Woman - Напоследък ме е хванала манията да изгледам повечето филми със Скарлет Йохансон и този определено не е от добрите. Не, тя си прави добра роля, но филмът е доста несполучлива смесица на любовна игра и драма. Историята ни праща в Италианска провинция с излаз към Средиземно море. Там американците богаташи прекарват голяма част от годината. Под "американците богаташи" имам предвид хора, прехвърлили 60-те, а в живота им клюките са заели по-предно място дори от парите. Какво става, когато известна "курва" пристигне в градчето? Ако искате да разберете - гледайте филма. Аз не ви препоръчвам.

Оценка:3.5/10

 

Girl With A Pearl Earring - Отново филм със Скарлет Йохансон, но доста по-добър от горния.

 

Разказва се за момиче от бедно семейство, което отива да работи като прислужница на по-богато. Там обаче тя проявява малко характер и въпреки, че я мачкат всячески, момичето се възпротивява, а в повечето случай просто не обръща внимание. Оказва се, че в дома на властната жена и тихият художник, все пак тя намира своето място и то е в ателието. Нюхът й към изкуството и завидната й красота я превръщат в модел за един от най-известните портрети рисувани някога.

Оценка:5/10

 

Bad Boys - Класика в жанра. Въпреки че на мен втората част много повече ми допадна, реших да си припомня и първата. Не останах разочарован, защото Матрин и Уил отново правят шоу. Честно казано при второто гледане доста повече ми хареса. Имах някакви спомени отпреди 10-ина години, но бяха по-скоро негативни.

 

И в тази част са замесени много пари и дрога. Убийството на близък също го има, но този път има и свидетел, който трябва да се опази. Двамата шегаджии пълнят лентата с лафове, въпреки кофти положението и това разделя филма от останалите стандартни екшъни, тъй като те изграждат два наистина уникални образа.

 

Гледайте го и няма да съжалявате.

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

North Country -млада жена/Чарлийз Терон/ в малък град,чието мото доста наподобява една част от песен,а именно-This is a man's world.Борба за семейството,борба за уважение и равнопоставеност,борба за живот-с това се сблъскват много жени,но само тя се възпротивява.Ако изключим,че целият този сюжет е доста изтъркан и колкото и да е трогващ и в края на филма да ви се иска да изкрещите "Браво,размаза ги жалките копелета"....няма да можете,поне аз не успях,прекалено многото филми на тази тематика ме спряха.НО все пак гледайте го

 

Оценка 6,5/10

Link to comment
Share on other sites

Sin City - биваше го филмчето, но на моменти беше отегчително.... оценка 7/10

 

Y tu mama tambien - показва реалният живот в Мексико и има много секс сцени. Явно на режисьора му се е искало и гейовете да бъдат доволни и е сложил сцена и за тях. Прекалено много се засяга темата за смърта.... оценка 6/10

 

Honey - неочаквах да е нещо особено и да ми хареса, но пък бях приятно изненадан... оценка 7.5/10

Link to comment
Share on other sites

The Devil's Rejects (2005)

Още не мога да повярвам,че такава култова простотия може да има оценка 7 в IMDB :blink:

Роб Зомби (изобщо не ми се коментират и предишните му опити в киното :wacko: )залага на брутализъм,агресия и насилие тук.Но най-силно ми се наби в съзнанието преобладавашата нечистоплътност на героите-мръсни и мазни коси,прах,петна по дрехите,даже имаше и кафяво на гащите,зеленясали зъби,останалото бой, бой и пак бой:pirateНе успях да догледам целия филм,но забелязах,че краят му е в стил "справедливостта възтържествува" :huh:

 

Оценка:2/10

Link to comment
Share on other sites

Гледайте Онг Бак много як филм. Показва изкуството на Мау Тай. Абе як филм

TOZI ?

Ili tozi ?

mai e tozi ?

и трите са са за Муай тай само Чок де не сам гледал иначе другите два стават

не че нещо ама вече е писано за тези филми :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

The Naked Gun: From the Files of Police Squad! , The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear ->Толкова смях на 1 място не бях гледал до ся!Тозе 2 филма ме спукаха да се смея!НЯма да сгрешите ако ги гледате!Класика в комедииния жанр!Неска ще гледам и 3-тата част,ама не вярвам тя да е по лоша! :punk :punk :punk
Link to comment
Share on other sites

It's All Gone Pete Tong (2004)

The Legend of Frankie Wilde - the Deaf DJ

Филм по действителен случай това е историята на един техно хоусе ДЖ ,който от след прекаляване с дрогата и пиенето оглушава но започва на ново да твори как ли :) еми ще загатна слага си краката на вонколоните и по басат започна на ново да се враща на сцената ако не се лажа Карл Кокс каза за него: "Той контролираше тапалта не само с музиката си но и с негово даржание и танци заедно с тях "

не бих желал да го оценявам защото друг не сам гледал такаф и нямам форма за сравнение затова гледайте го

П.С. зажелявам за провописните грешки не ми се оправят :)

Link to comment
Share on other sites

гледахте ли вече втората част на нощната стража?станало е много добро филмче с доста екшън,като цяло има и доста замисъл така че заслужава си гледайте го.филма е над 2 часа и го има в арената

Link to comment
Share on other sites

It's All Gone Pete Tong (2004)

The Legend of Frankie Wilde - the Deaf DJ

Филм по действителен случай това е историята на един техно хоусе ДЖ ,който от след прекаляване с дрогата и пиенето оглушава но започва на ново да твори как ли :) еми ще загатна слага си краката на вонколоните и по басат започна на ново да се враща на сцената ако не се лажа Карл Кокс каза за него: "Той контролираше тапалта не само с музиката си но и с негово даржание и танци заедно с тях "

не бих желал да го оценявам защото друг не сам гледал такаф и нямам форма за сравнение затова гледайте го

П.С. зажелявам за провописните грешки не ми се оправят :)

 

 

Ами гледай и този за да имаш база за сравнение http://www.movies.co.jp/info.php?id=5518

Link to comment
Share on other sites

Brokeback Mountain (2005)

5661.jpg

оскари,награди,оценка в IMDB - 8.0/10 ме подлъгаха да гледам този филм.Още в началото ставаме свидетели на брутален гейски секс,последван от думите "Аз не съм педал" smile3555.gif .Оттам се почва една мъжка невъзможна любов,достойна за латино сериал,озвучена с много скука ,бавно развиващо се действие и трагизъм,заложен в края.crazy.gifДа уточним,че става въпрос за бисексуални педераси,защото те се женят и имат деца,нооооо скъпите ни учители американците са решили да ни внушат,че истинската любов е тази между мъжеapplaud.gif.Ако сте жадни за хомосексуални сцени - целувки,милувки,брутал-натискане и секс-то тук ги има в изобилиеwhip.gif,но всъщност ....яд ме е,много ме е яд,че гледах тази шитня,въпреки,че имаше предупредителни коментариchainsaw.gif

 

Оценка: 2 (февруари)

Link to comment
Share on other sites

Fragile.Психо хорър.Става въпрос за една болница.Там преди години е по4инало едно моми4е и сега се връща да си отмъсти.

8/10

Link to comment
Share on other sites

Fragile.Психо хорър.Става въпрос за една болница.Там преди години е по4инало едно моми4е и сега се връща да си отмъсти.

8/10

Ако си гледал по-внимателно,трябваше да си разбрал,че всъщност не момичето си отмъщава,а медицинската сестра,която се е грижила за нея-Шарлот.И тя не се връща,ами си стои на първия етаж,който е бил затворен отдавна,след инцидента.

Злата сестра чупи крачетата на децата,за да не могат да напускат болницата,както е правила едно време с това момиче,за което говориш. Това се обяснявало като любов към тях и нежелание те да си тръгват:huh:

 

Ех добре,че е новата сестра,която разкрива мистерията и спасява всички по най-бозаджийски начин,а а накрая трябваше при всички положения да умре,но неее...чудо!!!...тя е жива,както и момичето,което също беше мъртво :punk

 

Страшни могат да ви се сторят 1-2 момента от филма,като цяло е нищо кой знае какво,сюжета е простичък и глуповатичък,а напрежение липсва.Слаб филм е за мен.

 

Оценка:3 / 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...