Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моето скромно и неангажиращо мнение е, че трябва да си напушен, за да усетиш "хумора" в How High.

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

За Дрога - Blow

А колкото до House of Wax не знам с какво толкова ти е харесал,поне за моя вкус тва беше една от най-скучните хорър-бози които съм гледал :wacko:

благодаря за заглавието на филма :D а по другият въпрос ще кажа че всеки си има собствен вкус но не е изключено той да съвпадне и с други филма не е лош зависи само от това какво очакваш да видиш в него

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си :) гледал съм го около 10 пъти и никога несъм бил пиян или напушен (по простата причина,че неUSEvam такива нещица) и винаги съм се разпорвал от смях :)

Edited by czenitel
Link to comment
Share on other sites

така изгледах Basic instinct 2 неска сутринта. Раздвоен съм определно има атмосфера стил и история затова тоя фил полу4ава поне 7-8/10 Шарон Стоун феноменално тяло игра на тези години без думи.Но мамка му всичко беше прекопирано от първата част историята заплитането само вместо ченге беше психиатър този път. През цялото време знаех какво ще стане накрая и това беше тъпо по този параграф 1/10, и все пак да видиш класиката в нови дрехи, можеше и по-добре да е маина чудя се как да го оценя разбирам защо получава толкова ниски оценки но и знам че филма заслужава повече. За този които не е гледал първата част филма ще е супер но за мен които помни първия филм и ефекта които предизвика с появата си е различно да не говорим че и годините и времената са различни. Затова мисля да оставя всеки сам да прецени дали да го гледа личното ми мнение е че, тези 1 час и 50 мин са добре загубено време има и по-лоши начини да ги запълня определено

Link to comment
Share on other sites

Пак гледах Soul plane.Много яка комедия.Препоръ4вам го на всеки който оби4а комедийте.

Link to comment
Share on other sites

Ali (2001)

Заглавието само говори за себе си автобиогравичен филм за един от най-селиките боксиори на всички времена.Чесно да си призная не знаех точно неговия живот само знаех,че е имал проблеми с военните за това че не иска да стане войник и че си е сменил името като е приел мюсюлманството.Но от този филм успях да вникна малко или много в негоя живот.Просто той е бил шампиона на народа и така ще си остане.Дори и след като не се е бил 5 години просто в най-хубавите си години му е бил отнет лиценза дори след тази дълга почивка за един спортист това е едва ли не края на кариерата му той се завръща триумфално и то не каде да е а в Нигерия си връща титлата.Може да се види живота на хората в тази държава по времето на тази война (Студената) един много хубав биографичен филм ако искате да узнаете живота на един боксиор останала в историята това Касиус Клей/Касиус Х/ или просто Мохамед Али

Link to comment
Share on other sites

Това е един малко стар филм , но ми е от любимите ,все пак играе Мартин Лауренс там ...

Та филма е "Nothing to lose" от 97 или 98 забравих вече,но го има в локалния .Препоръчвам ви го ще ви хареса :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледах Hide and Seek. Филмът не беше кой знае какво, но е много над средното ниво. Ако ви се гледа качествен психотрилър, според мен това е филма, с който да си запълните времето.

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Tristan and Isolde-Ромео и Жулиета, но в ранното средновековие.Изолда е Ирландска принцеса, която спасява живота на Тристан-биещ се на страната на британските племена.Любовта им става невъзможна.Доста добър филм.

Link to comment
Share on other sites

Jarhead

 

Филм със страхотна атмосфера(напомняща донякъде тези на 'Взвод','Апокалипсис Сега' и 'Ловецът на елени'),който показва цялото безсмислие на войната, и последствията,които тя води след себе си.Базиран е по бестселъра на един американски пехотинец.Ако очаквате 'Rambo-Style' филм с много стрелба-то 'Jarhead' не е за вас ;)

 

7.5/10

Link to comment
Share on other sites

Saving private Ryan-Колкото пъти да го гледам няма да ми омръзне.

Link to comment
Share on other sites

Lucky Number Slevin- страхотен филм,много добра роля на Брус Уилис,отдавна не бях гледал толкова приличен екшън

9/10

 

Dr. Dolittle 3-Тотално се усеща липсата на Еди Мърфи,просто е крещяща

2/10

 

Scary Movie 4- Напълно в духа на другите серии ,много сполучлива комедиика,смял съм се със глас.Има моменти който просто къртят мивки отвсякъде

8/10

Edited by kolioeng
Link to comment
Share on other sites

Ми малко off ама филма си е меко казано жалък опит за екранизация на едноименния роман на Стивън Кинг...Ако ти е харесал филма обезателно прочети книгата! :)

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Scary Movie 4. Много смешен филм. Направо се разцепих от смях.

Link to comment
Share on other sites

Kiss, Kiss, Bang, Bang - Добър филм, но за пореден път пълно несъответствие на субтитри с това което в същност се говори. 8/10

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Scary Movie 4. Много смешен филм. Направо се разцепих от смях.

 

Само аз ли не го изгледах. На мен ми се стари адски тъп че се и стреснах на едно място :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...