Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Hora gledahte li The Fog(maglata),4e se kanq neska da hodq na kino da go gledam.Kak e po otno6enie no Horrora.Da ne e kato Teksasko Klane-stra6en stra6en to Stra6en Film 3 be6e po "stra6en"ot nego :laughing:

 

УЖАС! 2/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе сядам си аз вчера и мисля да отделя време за 2 филма...Викам нещо добро да е!И избрах 2 филма за гледане!Първия беше A History of Violence , а втория The Family Stone...Просто не искам да коментирам..С нищо не ма трогнаха!Нито са смешни,нито интересни!Абе ако искате да си губите времето и няма кво да гледате и сте гледали всички възножно яки филми гледайте и тия...Поне бройка да запълвате!

 

Оценка:4.5/10

Edited by Th3`Pr1s0n3r
Link to comment
Share on other sites

Еквилибриум :

Матрицата дупе да яде!

Equilibrium

За тоя филм оценката ми е 9/10!Едни супер як филм и любим на сестра ми!

 

The Pink Panther Доста добър филм,но можеше и по добре!Много смях,забавен!Абе Трябва да се гледа..

 

Оценка:8.5/10

Edited by Th3`Pr1s0n3r
Link to comment
Share on other sites

Врата на бурите- Руски отряд от новобранци бива изпратен в планината Кавказ,където се предполага 4е има терористи4на активност.Зада4ата на отряда е да подсигури този проход- Вратата на бурите.Руското командване казва на отряда 4е зада4ата им 6те бъде само да копаят окопи и дори няма да се наложи да се стреля.Но нещата се променят и Вратата на бурите става кървава касапница.

Link to comment
Share on other sites

A night at the Roxbury забавен филм с най-добърия саундтрак според мен. 7/10 заради ост-то :punk

 

A Night at the Roxbury Смях,Смях и пак смях :Д!Много забавно филмче!

 

Оценка:7.5\10

 

Haddaway - What Is Love Един доста добър саундрак за този филм!Мисля че му подхожда прекалено много!И вобще всичките му саундтраци!Аба филма е доста добър :Д!

Link to comment
Share on other sites

Equilibrium

293.jpg

Благодаря на тези,които писаха за този филм и ме насочиха към него.Ако и вие сте от хората,които още не са го гледали,то по-добре го направете,филмът си заслужава.

Оценка 9.0/10

Link to comment
Share on other sites

Mean Machine (2001)

Филмът е добър, историята не е лоша, но на места тъпее. По принцип харесвам Вини Джонс.

Оценка 7/10

 

You Got Served (2004)

IMDB рейтингът на филма е едва 2.1/10, но на мен ми хареса. Приятен е за гледане, но като повечето при повечето американски филми не е трудно да се досетиш как горе-долу ще се развие действието.

Оценка 7.5/10

 

The Dukes of Hazzard (2005)

Тъп, но смешен филм изпълнен с много действие.

Оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

Equilibrium

Благодаря на тези,които писаха за този филм и ме насочиха към него.Ако и вие сте от хората,които още не са го гледали,то по-добре го направете,филмът си заслужава.

Оценка 9.0/10

 

Ах пО оценките мислим еднакво!Наистина филма е доста добър!

The Odd Couple II

5755.jpg

Абе аз не мога да му дам чак 10/10 ама го бива!Много смях!

 

Оценка:8.5/10

Link to comment
Share on other sites

Man to Man - Понякога недотолкова известните заглавия в България се оказват истински бижута и точно за това се опитвам да се оттърва от малкото останали предразсъдъци, които тая у себе си. Този филм е поредното доказателство да не подхождам критично още от самото начало, защото той ме грабна именно още от първите минути. По принцип съм запознат с мощта на европейското кино, но някак винаги го оставам на заден план и смятам да поправя тази моя грешка колкото се може по-скоро.

 

В Man to Man, режисьорът показва на нас зрителите една сърцераздирателна история за връзките между хората. Показва как мълчанието и издайничиските движения на очите говорят повече от всичко. Действието се развива през 1870 г., а историята ни грабва от самото начало, показвайки ни как млад антрополог хваща двама пигмеи и ги отвежда в Европа, за да ги изучава заедно с двамата си колеги. Тримата се опитват да докажат, че пигмеите са липсващото звено между маймуната и човека. В един момент обаче Джейми (Джоузеф Фиенес) е “докоснат” от дребните човечета, докато колегите му заслепени от блясъка на славата, правят изследвания и най-вече заключения, които водят до фатални последици.

 

Филмът наистина е едно бижу и неслучайно с него е бил открит 55-ят международен филмов фестивал в Берлин през миналата година. Каквото и да кажа, то ще бъде малко, защото това е един “a must see” филм. Очаквайте драма в пълния и сълзлив смисъл на думата.

Оценка:7.5/10

 

North Country - “Страхотен, невероятен, божественярски!” би възкликнал Виктор Калев, сигурен съм. Просто, защото много са малко хората, които ще дадат отрицателна оценка на филма. Но той има безспорни качества, които никой с трезво мислене не може да отрече. И така...

 

В основата му лежи мотива за човешкото страдание и тормоза, на който ставаме свидетели всеки ден, и който може да доведе човек до лудост. Герой на тази тъжна история е Джоузи Еймс (Чарлийз Терон). Един ден тя решава да напусне съпруга са, който я бие и взима децата със себе си. Отива при родителите й в Северна Минесота, но за да води нормален живот там, трябва да работи здраво. Оказва се, че в мините плащат страхотно, но пък отношението към жените е доста... различно. Закостенелите селяндури са си втълпили, че жена миньор няма и по всякакъв начин прилагат тормоз връху смазаните същества. И докато в един момент гледате със задоволителен интерес в екрана, то в следващия бивате хванати за гърлото и захвърлени в другия край на стаята.

 

Лентата е правена по истински случай – първото по-голямо дело, в което жена подложена на сексуален тормоз печели. Случаят, наречен “Дженсън срещу мини Ивелет”, е легендарен в САЩ и датира от 1984 г. И там тази жена е искала просто да работи наравно с останалите и да се премахне тази дискриминация. За сметка на това печели велико дело по велик начин. Но разберете сами как, защото филмът го заслужава. Блестящ, North Country е един претендет за множество награди.

Оценка:7.5/10

Link to comment
Share on other sites

1/ Ginger Snaps (2000)

2/ Ginger Snaps II: Unleashed (2004)

3/ Ginger Snaps Back (2004)

Нямат кой знае какви ефекти, обаче са зарибени. Харесва ми идеята двете сестри и връзката помежду им. Става въпрос за върколаци :punk

Link to comment
Share on other sites

Just Married

434.jpg

Филм дето го гледам за 2-3 ти път!?Много е як много ме радва!Много смях!Има защо да си изгубиш времето с него!Абе с 2-ве думи който не го е гледъл да го гледа!Няма да се разочарова!

 

Оценка:9/10

 

 

The Girl Next Door

2836.jpg

И този като предния го гледам за пореден път!Мисля да не разказвам и т.н. да не губя интереса ви ако не сте го гледали,ама в това жестоко се съмнявам!Филма е добър!

 

Оценка:9/10

Link to comment
Share on other sites

Big Momma's House 2 (2006) - Горе-долу бива филма. Първата част беше по-добре, но и в тази има свежи лафове. Мартин Лоурънс отново е на ниво :punk Оценка 7/10

 

И аз гледах The Odd Couple II.. размазах се да се смея. Много свеж филм. тези двамата съм ги признал още от Сърдити старчета. Оценка 9.5/10

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

BloodRayne - Рейн, Рейн... Ах, тази Рейн. Кървавата приказка за сексапилната вампирка се пренася на големия екран, а режисьор е един от най-критикуваните напоследък – Уве Бол. Швабът се е заел да развали повечето геймърски хитове, но само според някои. Според други филмите му не се отличават с нищо от обикновените холивудски визуални филмчета, които излизат буквално всеки ден. Аз съм към вторите. Doom не беше провал, както мнозина веднага се опитаха да го нарекат. Същото е и с BloodRayne.

 

Истроията е леко смешничка, тъй като Рейн е циркаджийка... макар и против волята й. Не е най-добрия вариант за начало, но пък сравнително добре се вързва с историята. Тя е дете на най-силния вампир, който заедно с дузина артефакти я търси, за да я убие. Тя обаче се съюзява с добри пичове и т.н. и т.н. Историята ще си я разберете вие. Аз искам да обърна внимание на две неща – битките и Локен. Битките са добри, кръв с кофи да я събирате. Насилие, извратени удари... всичко си е както трябва, а това е в плюс за подобен род филми. Обаче самите движения на Локен нещо ми се виждат недодялани. Няма я грациозната вампирка... да мечтаеш да те убие докато гледаш изящните й бедра. За сметка на това Кристана ми изглежда малко пълничка в тези тесни дрешки. Определено някой не си е спазвал диетата и дупето й се вижда от километри. Уве обаче решава да компенсира този факт. Прави една секс сцена, в която Локен си показва прелестите. За жалост сцената трае около 10 секунди, защото нашият човек е от бързите... И въпреки всичко Рейн е сексапилна.

 

Гледайте филма. Препоръчвам го на геймърите. Няма да срещнете дълбоката история и прекрасната атмосфера от първата част, но поне ще добавите още едно парченце към историята за Кървавата Рейн.

Оценка:5/10

 

Casanova - Историята за венецианския прелъстител в дрехите на 21 век!

 

Един от символите на свалячите в днешни времена Казанова може да бъде видян скоро на големия екран. И познайте кой е в главната роля? Да, хомо-то от “Планината Броукбек” Хийт Леджър. След изиграната скандална роля, в която трябваше да се мляска с Джейк Гайленхал, явно г-н Леджър е решил да пооправи репутацията си (за сметка на това Джейк се заби в армията при мъжагите от “Снайперисти”... ммм колко странно). И така нежният каубой вече е прлъстител номер едно във Венеция, а защо не и в цяла Европа. Младите девственици чупят всичко що държат у невинните си ръчички още щом го видят. Монахини се подмокрят щом им проговори. Дааа... Казанова. Но стига толкова увод.

 

Филмът изненадващо ми допадна повече от очакваното, защото е доста комичен, доста завързан и от една страна доста дълбок. Свежият хумор, интересния образ, съзададен от Хийт, заплетения сюжет, дълбоката любовна история и прекрасната атмосфера, са нещата, които ме грабнаха още от началото. И ако не беше толкова явен западния модел за печелене на пари чрез разказването на една бърза историйка, сигурен съм, че филмът щеше да вземе награди. Явно обаче е бил замислен за съвсем друга аудитория. Жалко наистина, а имаше потенциал.

 

И пак казвам – Casanova е един добър филм и определено не трябва да го пропускате ако си падате по романтичните комедии. А в един момент любовните ингриги стават толкова заплетени, че нещата преминават на едно по-високо, но и едновременно с това комично ниво. Не може да се опише – гледайте го!

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

Dhoom (2004) - Малко бяхпредубеден от това, че филма беше Индийски, но това се оказа една от хубавите му страни. Традиционните за индийските филми песни и танци и много цветове. Незнам какво имаше в този филм толкова, но ми беше интересен от началото до края. Разправя се за група крадци, които бягат с мотори и полицая заел се със случая. Има доста изтъркани моменти, които са присъщи за американските филми, но самият филм не изисква чак такава детайлност и вглъбяване. Просто се пуска и се гледа от началото до края. Има някакви субтитри, но не мога да кажа до колко са качествени, защото аз гледах филма с едни английски (по-сигурен се чувствах, че ще разбера за какво става въпрос отколкото с някакви интерпретации на "български автори".). В нашият си сървър го няма, но в arenabg и bubu.to ще го намерите. Приятно гледане.

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

My Boss's Daughter

2336.jpg

Съвсем очаквана комедия,с особено забавни ситуации след средата на филма

оценка 6.0/10

 

Van Wilder

1007.jpg

Още една комедия с Тара Рийд.Това филмче го бях гледал преди години сега отново си го припомних и се смях много.И внимавайте с поничките :P

оценка 7.5/10

Link to comment
Share on other sites

Chaos - 8/10 ...

Тъкмо когато решиш, че това е поредния екшън тип "Пукни со зор", само че с други актьори, се получават едни такива интересни обрати в сюжета, които са по-скоро стил "Бандата на Оушън", от колкото на оня тракторист, дето се разкарва по потник през целия филм, трепе терористи и ръси лафове.

Препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Just Married

434.jpg

Филм дето го гледам за 2-3 ти път!?Много е як много ме радва!Много смях!Има защо да си изгубиш времето с него!Абе с 2-ве думи който не го е гледъл да го гледа!Няма да се разочарова!

 

Оценка:9/10

The Girl Next Door

2836.jpg

И този като предния го гледам за пореден път!Мисля да не разказвам и т.н. да не губя интереса ви ако не сте го гледали,ама в това жестоко се съмнявам!Филма е добър!

 

Оценка:9/10

 

 

И двата са мега бози....

Оценка 2/10 и то защото ми бутнаха рушвет ;)

 

Препоръчвам The notebook

Много приятен филм, за това как истинската любов наистина не умира...

 

А Rachel McAddams вече ми е любимата актриса.... :love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...