Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако си гледал по-внимателно,трябваше да си разбрал,че всъщност не момичето си отмъщава,а медицинската сестра,която се е грижила за нея-Шарлот.И тя не се връща,ами си стои на първия етаж,който е бил затворен отдавна,след инцидента.

Злата сестра чупи крачетата на децата,за да не могат да напускат болницата,както е правила едно време с това момиче,за което говориш. Това се обяснявало като любов към тях и нежелание те да си тръгват:huh:

 

Ех добре,че е новата сестра,която разкрива мистерията и спасява всички по най-бозаджийски начин,а а накрая трябваше при всички положения да умре,но неее...чудо!!!...тя е жива,както и момичето,което също беше мъртво :punk

 

Страшни могат да ви се сторят 1-2 момента от филма,като цяло е нищо кой знае какво,сюжета е простичък и глуповатичък,а напрежение липсва.Слаб филм е за мен.

 

Оценка:3 / 10

Гледал съм го внимателно и знам 4е сестрата е всъ6ност тази която си отмъщава.А ако си го гледал внимателно ,Шарлот живее на втория етаж.

Link to comment
Share on other sites

Into the Blue - не е лош филмът, но някак си имаш чувството през цялото време докато го чледах, че знам какво ще стане.... с нищо не ме изненада сюжетът... останалото беше добре... оценка 7/10

 

The Pink Panther (2006) - най-важното за този филм е, че е смешен и е приятно да се гледа.... английския с френски акцент по някога дразни... можеше да измислят по-огигинална история, около която да се развива действието... оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

Спомням си за тва клипче че го гледах мнооого отдавна.Ще ми дадеш ли линк да си го сваля

Еми то това е гиф от филма :Д!Иначе ако искаш да го имаш цъкаш тука и даваш save as image или picture както ти е ;Д!

Link to comment
Share on other sites

Еми то това е гиф от филма :Д!Иначе ако искаш да го имаш цъкаш тука и даваш save as image или picture както ти е ;Д!

Гледал съм го тоя филм и си спомням че бяха само двама.Тоя на задната седалка ако не се бъркам е Jim Carrey и си спомням че имаше едно клипче дето точно са трима.

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм го тоя филм и си спомням че бяха само двама.Тоя на задната седалка ако не се бъркам е Jim Carrey и си спомням че имаше едно клипче дето точно са трима.

Сега ще проверя!И мене ми прилича на Жим!Ще видя к'во ще намеря!

Link to comment
Share on other sites

It's All Gone Pete Tong (2004)

The Legend of Frankie Wilde - the Deaf DJ

Филм по действителен случай това е историята на един техно хоусе ДЖ ,който от след прекаляване с дрогата и пиенето оглушава но започва на ново да твори как ли :) еми ще загатна слага си краката на вонколоните и по басат започна на ново да се враща на сцената ако не се лажа Карл Кокс каза за него: "Той контролираше тапалта не само с музиката си но и с негово даржание и танци заедно с тях "

не бих желал да го оценявам защото друг не сам гледал такаф и нямам форма за сравнение затова гледайте го

П.С. зажелявам за провописните грешки не ми се оправят :)

Не е лош филма.Когато го гледах се принесох за миг в света на DJ-ите :)

Само ми е чудно дали наистина е имало такъв DJ?

7/10

Link to comment
Share on other sites

Memoirs of a Geisha -лично за мен много добър филм.Показва историята на една гейша по изключително достъпен начин.Красота,тъга,усмивки-това оставя филмът след себе си

 

Оценка- 9/10...защото не е правен от японци,които щяха да постигнат изключителна красота на цветовете;)

Гледайте го,аз пак ще го гледам на кино,няма проблеми,че в залата беше сауна,ще се жертвам

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Не е лош филма.Когато го гледах се принесох за миг в света на DJ-ите :)

Само ми е чудно дали наистина е имало такъв DJ?

7/10

Na men nqkolko 4oveka sa mi kazvali 4e tozi film e po deistvitelen slu4ai

Edited by Nostradamos
Link to comment
Share on other sites

Еми то това е гиф от филма :Д!Иначе ако искаш да го имаш цъкаш тука и даваш save as image или picture както ти е ;Д!

 

 

Сега ще проверя!И мене ми прилича на Жим!Ще видя к'во ще намеря!

 

Клипчето не е от филма а от епизод на "Saturday night live"

Link to comment
Share on other sites

Na men nqkolko 4oveka sa mi kazvali 4e tozi film e po deistvitelen slu4ai

еми ако сте гледали внимателно трябва да се видяли няколко известни ДЖ от хоусе и техно сцената които са се възхищавали на този Frankie Wilde се пак се разправя за неговия живот англичанин в австралия курорт Ибиза до каде може да стигнеш

EDIT:последен пост изван темата Ralexes ти влез в Emule и потарси Frankie Wilde и ми кажи дали намираш нещо ама на ПМ да не спамваме само или пробвай Ibiza и тогава пиши :) сас здраве

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

еми ако сте гледали внимателно трябва да се видяли няколко известни ДЖ от хоусе и техно сцената които са се възхищавали на този Frankie Wilde се пак се разправя за неговия живот англичанин в австралия курорт Ибиза до каде може да стигнеш

Потърси в google за Frankie Wilde и да видиш какво излиза :) Не мисля че е реален ДЖ

Link to comment
Share on other sites

хихи аиде ето ви един много добър филм http://movies.co.jp/info.php?id=5059 7.5/10 Комедия е зарибявка смях доста .....

 

 

ЕДИТ. ето ви още един филм як прекалено много смях http://movies.co.jp/info.php?id=2024 тоз филм като го гледах бях много пян и се смях до припадак дажам му 10/10

Edited by FindAndKill
Link to comment
Share on other sites

Клипчето не е от филма а от епизод на "Saturday night live"

Намерих го и го свалих да го гледам!Но имам 1 въпрос има ли субтитри за тоя филм и филм ли е!Щот гледам всеки играе него си там!Ако някой може да намери суб ще съм му благодарен!

Link to comment
Share on other sites

The Dark Hours – Мрън. Поредният “хорър” с трилър елементи, който не кара нищо у вас да трепне. Ма бозичка, бе!

 

Историята за млада докторка, която ще мре след година от тумор в мозъка звучи прилично. Но всичко набързо е претупано и сюжета е превърнат в... без коментар.

 

Всичко започва когато докторката се прибира у тях, носеща лошата вест, че тумора в мозъка й отново расте. Точно преди да каже новината обаче идва неканен гост...

Вероятнит подозрения за различен край ще бъдат оправдани. Скромният бюджет на лентата ще ни вкара в една къщурка, измежду чийто стени ще се бутаме час.

 

Не си струва, пропуснете го.

Оценка:2.5/10

 

Prime – Една история за любовта, в нейното най-чисто олицетворение. Филмът показва, че когато двама души се обичат почти нищо не може да ги спре. Казвам почти, защото оставям вратичка. За героите във филма пречката е възраста – тя е на 37, а той на 23. Прекалено голяма разлика, наистина. Това очаква двамата да имат съвсем различни интереси в някои отношения... което води до спорове.

 

Гледайте филмчето, защото наистина е забавно, приятно и поучително донякъде. На кака Ума вече й личат годинките обаче. Това не я прави по-малко сексапилна де, но ролята доста й пасва, а и тя се справя отлично.

Оценка:4/10

 

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit – Страхотен! Невероятна анимация, невероятна визия, невероятен смях! Нищо друго не мога да кажа за тази анимация! Бях предубеден, но филмчето набързо промени тази ми волност.

Оценка:7.5/10

 

Тенкс ту Лудото Мими ;).

Link to comment
Share on other sites

Намерих го и го свалих да го гледам!Но имам 1 въпрос има ли субтитри за тоя филм и филм ли е!Щот гледам всеки играе него си там!Ако някой може да намери суб ще съм му благодарен!

 

Saturday Night Live е предаване с мноооооооооооооого броеве. Няма субтитри.

Link to comment
Share on other sites

A Lot Like Love – Още една любовна история, която е по-различна от останалите, които сме виждали. В нея става дума за любовта от пръв поглед и... едното чукане в самолетната тоалетна. Какви последици ще има всичко това? Мноооого драма, много раздяли и събирания, много... сълзи? Не, филмът не е тежък въпреки всичко. По-скоро е разведряващ, защото е вкарана и малко комедийка, която обаче е достатъчна да ви оправи настроението.

Оценка:5.5/10

 

The Devil's Advocate – Класика, която гледах на възраст, недостойна да разбере филма. Скоро пак го изгледах и останах очарован най-вече от блестящата роля на Ал Пачино. С невероятен интерес следях всяка сцена, в която участва, а един от доста дългите диалози накрая просто ме разби.

 

Сюжетът също е доста различен. Млад адвокат, без нито едно загубено дело е привлечен от огромна фирма със седалище Ню Йорк. Там обаче започват да се случват твърдя странни неща с всички околни. Адвокатът и съпругата му обаче погълнати от купищата пари, с които са заринати, не обръщат внимание. Постепенно съпругата му “слиза на земята”, но суетният адвокат не...

 

Целият филм се върти около човешката суета, а и е пълен с истини, както и да го погледнеш. Въобще – шедьовър. Който го е пропуснал, което е малко вероятно, да поправи грешката веднага!

Оценка:8/10

 

Munich – Не вярвах, че за този филм ще пиша толкова малко, но какво да се прави. Наистина Мюнхен ме издразни, но не заради самото изпълнение, което всъщност пак не е кой знае какво, а по-скоро заради самия сюжет. Някак не ми допадна да зяпам повече от два часа как екип от евреи трепе араби из цяла Европа... не, тъпо и омръзва. Мисля, че Спилбърг трябваше малко да разнообрази истинските събития, защото е имал възможността. И все пак хората с неври могат да го изгледат, но аз едва го догледах след като беше изминал едва час.

Оценка:6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Cerberus.Злодеи искат да откратднат бронята на Атила.Но по погрешка бива убит собственика на музея,в който е бронята.Те искат оба4е и ме4а на Атила.Според легендите този ,който притежава ме4а ,той е безсмъртен.Понеже собственика на музея е мъртъв,се налага да отвле4ат братът на неговата у4ени4ка с желанието да я склонят да им помогне.Но ако ме4ът бъде извадден от гроба,тогава неговия пазител-Церберус ще излезне от ада и ще възцари хаос и смърт.

Link to comment
Share on other sites

Bigger Than The Sky - Много странен филм, признавам. Един такъв... забулен в меланхолична атмосфера... но не протяжен. Разказва се за един нешлифован диамант – актьор. За живота на актьорите в театъра, за магията на театъра, за магията на любовта. Доста е различен и новаторски, препоръчвам го на всички.

Оценка:6/10

 

Basic Instinct – Меко казано класика. Блестящ трилър, който имах щастието да гледам за първи път преди месец-два и се радвам, че е било сега, защото останах с добро впечатление. Филм, който не може да бъде разказан, филм, който трябва да бъде гледан. Шарън Стоун и Майкъл Дъглас правят невероятни роли. Дори Стоун превъзхожда колегата си, защото играе ролята на кучка почти перфектно, да не кажа перфектно.

 

Първичен инстинкт е филм, доказателство за бума на качествени заглавия през 90-те години. Брилянтен. Сега остава да чакаме продължението, в които отново главна роля има Шарън Стоун. Да видим дали ще се справи толкова добре. Освен това първата част беше скандална със сцените, в които Стоун показва... всяка част на тялото си. Дали и във втората част ще бъде така?

Оценка:8/10

Link to comment
Share on other sites

Joyeux Noel(Весела Коледа)- Първа световна война.Франция, Декември 1914г.Немските войски водят ожесто4ена битка със френски и британски 4асти.Но в на наве4ерито на Коледа 4овешко във воюващите на този фрон хора заговаря.Обявено е временно примирие.Показва се как дов4ерашни врагове се здрависват и заедно посрещат най-светлия християнски празник.Вси4ки тези хора биват променени за винаги.8/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...