Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес по NOVA пак гледах Годзила. Добро си е филмчето. Оценявам го 8/10

 

Първия път когато го гледах доста ми хареса ама тогава съм бил сигурно на 10-11години.Вчера и аз го гледах ама не ми хареса толкова колкото първия път

 

7/10Все пак филма е добър

Link to comment
Share on other sites

Kiss, Kiss, Bang, Bang - Добър филм, но за пореден път пълно несъответствие на субтитри с това което в същност се говори. 8/10

4есто добър. Филмът е апсолютна боза и загуба на време. Ако харесфате леконравни, плоски и безсмислени холувутски филмета - тфа филме е за вас, гледайте го задължително. Ако филмът не ви хареса значи има шанс да се оправите :)

Link to comment
Share on other sites

Lucky Number Slevin- страхотен филм,много добра роля на Брус Уилис,отдавна не бях гледал толкова приличен екшън

9/10

 

 

Един глас и от мен за тоз филм. Наистина е много добро попадение.

Link to comment
Share on other sites

In enemy hands-Действието се развива през ВСВ.Една американска подводница бива ударена от немско торпедо.Оцелелите биват взети за заложници на германска подводница.Но 4аст от американците са болни от силно заразния вирус на менингит.Немците и те се разболяват.В крайна сметка враговете си стисват ръцете и работят заедно за да могат да се спасят.Доста е добър филма.

Link to comment
Share on other sites

V for Vendetta

един от добрите нови филми!

дано скоро да излезе на по добро качество.

:) Този филм е само за кино.Много е хубавввв.Нестандартен....абе,хубав :D

П.с. По оплакване от един юзър :woot ,ще напиша нещо по-подробно за филма :laughing: :D Така...действието - близко бъдеще във Великобритания,страната е управлявана от зли и мислещи се за богове хора.Един човек на име 'В'( Ви)(Хюго Уивинг,познат ви от Матрицата може би) се изправя срещу управляващите,като по пътя си среща красивата гражданка на страната Иви( Натали Портман)...стига толкова,гледайте го и ще довършите сами мислите ми. :D Няма любовна история,има много хубава поука.

'Remember,remember,the 5th of November' :unsure:

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

Ако искате смях гледайте "Крис Рок - Never scared " НЕ е филм ,но е екранизация на невероятните му скечове и майтапи , а за това че Крис Рок направо може да ви побърка от смях не се и съмняваите ...

Ето и линк ЦЪК!

Link to comment
Share on other sites

Преди доста време гледах "V For Vendeta", няколко пъти се опитвах да напиша мнение и все нещо не ми стигаха думите...

Примамиха ме оценката му и положителните коментари, но да си призная - останах разочарована.

Хареса ми как беше представено тоталитарното общество - контрол върху медиите, човешкия живот;един всемогъщ управляващ, който премахва всеки "неудобен" за него и прави биологични опити с хора...

Има естествено и маскиран и невероятно силен пазител на правдата(нищо ново), който всява страх в управляващите, отмъщава насам-натам и се бори за справедливост.Той пък използва толкова изтърканата червена роза като "подпис"(е, и драскането по стените).И любовна история си има, нищо, че не е от най-стандартните(пък може и да е лично тълкувание;))

Няма да си загубите времето, ако го предпочетете пред някоя глупавичка комедия с тъпи смелени лафове, но не е и нещо невиждано досега :)

 

5.5/10

Link to comment
Share on other sites

Преди доста време гледах "V For Vendeta", няколко пъти се опитвах да напиша мнение и все нещо не ми стигаха думите...

Примамиха ме оценката му и положителните коментари, но да си призная - останах разочарована.

Хареса ми как беше представено тоталитарното общество - контрол върху медиите, човешкия живот;един всемогъщ управляващ, който премахва всеки "неудобен" за него и прави биологични опити с хора...

Има естествено и маскиран и невероятно силен пазител на правдата(нищо ново), който всява страх в управляващите, отмъщава насам-натам и се бори за справедливост.Той пък използва толкова изтърканата червена роза като "подпис"(е, и драскането по стените).И любовна история си има, нищо, че не е от най-стандартните(пък може и да е лично тълкувание;))

Няма да си загубите времето, ако го предпочетете пред някоя глупавичка комедия с тъпи смелени лафове, но не е и нещо невиждано досега :)

 

5.5/10

 

Трябва да не се съглася с теб. Можеби в тъмницата на нискокачествения release който си гледала не си забелязала, но героя не е чак толкова силен, колкото е присъщо за други герои от комикси. Просто мята ножове. Любовната история е едва доловима, а екшъна е 50/50 с останалата част.

 

Иначе на мен филма ми допадна. Не беше типичния "героя идва и избива всичко живо" модел, присъщ за Комикси.

 

Давам му 8/10

Link to comment
Share on other sites

Date Movie - да живеят комедиите с нездрав хумор.Филма е нещо от типа на " Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood ".OBEY :D

 

dobro film4e izleze ima nqkoi dosta sme6ni momenti , na men dori mi haresa pove4e ot scary movie 4 ako trqbva da sum to4en :zzz

Link to comment
Share on other sites

Date Movie - да живеят комедиите с нездрав хумор.Филма е нещо от типа на " Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood ".OBEY :D

ГЛедах го - Наистина невероятно смешен филм - Страшен Филм 1,2,3,4 изобщо не го вдига пред тоя ...

Еди Грифин е луд , а котката просто нямам думи ...

Link to comment
Share on other sites

Undisputed 2 (2006)

5785.jpg

Като цяло става за гледане но не е нищо особено

Оценка: 5/10

 

Shinobi (2005)

http://us.imdb.com/title/tt0475723/

Много много не ми хареса преложението но

ако ви харесват Japan-ски филми не го пропускайте

Оценка: 6/10!--/colorc-->

 

Big Momma's House 2 (2006)

5692.jpg

Добър филм

имаеше моменти кадето съм полудявал от смях

заслужава си

Оценка: 8.5/10

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Ами да взема и аз да ви думам някой друго филмче.Само, че преди това ще кажа какво ви очаква в предложените от мен филми: Повечко драма, стабилни и доказали се артисти и найстина жесток сюжет.

 

The Shawshank Redemption [1994] - Drama (Tim Robbins, Morgan Freeman) 10/10

 

Meet Joe Black [1998] - Drama/Mistery (Anthony Hopkins, Brad Pitt) 9.5/10

 

Hearts In Atlantis [2001] - Drama (Anthony Hopkins,Hope Davis) 10/10

 

Papillon [2000] - Drama (Dustin Hoffman, Steve McQueen) 8.5/10

 

Proof [2005] - Drama (Anthony Hopkins, Gwyneth Paltrow) 8.5/10

 

Някой ще каже тоя каза 5 филма и всичките Драми, може не споря, но не са типичните американски бози.Много смислени, сериозни и заплетени филмчета с добри артисти, и впечатляващ сюжет.Също така в повечето от мен казани филми главната роля е на Антъни Хопкинс, защото харесвам ролите му и начина по който той води филма... От мен приятно гледане...

Link to comment
Share on other sites

току що гледах aeon flux.нещо подобно на островът ако не и по добър.

гледайте го,който харесва фантастика няма да се разочарова

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Detonator . Не ми хареса особено. Според мен беше доста посредствен екшън и не го препоръчвам на хора които очакват много оригинален сюжет. Абе като за екшън бива.

Оценка 4/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...