Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Hora na4e instaliram si igrata vlizam i si pravq geroi no imam samo dva geroq-dark knight i elf.A kato trepa gadini imi davat itemi za drugi geroi koito gi nqmam.pls kajete ot kade da igraq s drugi geroi.

 

Mejdo drugoto moq geroi e FroZEnBLd-52 lvl-dark knight.

Link to comment
Share on other sites

Добре ке одя в dungeon ама къде се намира :) ... аз съм Църен Магьосник и идея си неам :(

 

 

Hora na4e instaliram si igrata vlizam i si pravq geroi no imam samo dva geroq-dark knight i elf.A kato trepa gadini imi davat itemi za drugi geroi koito gi nqmam.pls kajete ot kade da igraq s drugi geroi.

 

Mejdo drugoto moq geroi e FroZEnBLd-52 lvl-dark knight.

В инфото, което съм дал пише всичко

Link to comment
Share on other sites

Не знам при вас как е но при мен с ЛанГаме в залата не ще да ме свърже още когато го стартирам и ми дава You were been disconnected from server.

Link to comment
Share on other sites

Не знам при вас как е но при мен с ЛанГаме в залата не ще да ме свърже още когато го стартирам и ми дава You were been disconnected from server.

Да ве ;) Пак са срина сървъра :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да ве ;) Пак са срина сървъра  :angry1

Ми на мен и без т`ва ми е наказан героя :D

Иначе идвайте в гилдия Deamons (лидер-Аз :D )

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ KILLERINCHO кфо срава тука фе.Неска за 2-ри път се срива сървара.За какво така.

П.П.Хора кога е подходящо да си напрая 1-я рес(175левл съм)

Link to comment
Share on other sites

@Tomahawx поради что ти е наказан ? И защо кат ми даде онея айтъми ма утрепа :)

Наказали са го щото е Фономан! Като направиш 3 убийства и ставаш Фономан, което ще рече, че не можеш да използваш командата /мове и да купуваш от търговците

 

EDIT: asd рес можеш да направиш между 340-350 левел

EDIT2: KILLERINCHO що не направите секция в Геймс за МУ, както направиха за булфлийт

Link to comment
Share on other sites

Наказали са го щото е Фономан! Като направиш 3 убийства и ставаш Фономан, което ще рече, че не можеш да използваш командата /мове и да купуваш от търговците

 

EDIT: asd рес можеш да направиш между 340-350 левел

EDIT2: KILLERINCHO що не направите секция в Геймс за МУ, както направиха за булфлийт

Gudo , Veso ти отговори ;)

А Весо как ти се казва героя и искаш ли да се присъединиш?

Link to comment
Share on other sites

Gudo , Veso ти отговори ;)

А Весо как ти се казва героя и искаш ли да се присъединиш?

Героя ми се казва veso, ама аз вече си направих гилдия BoTeV

 

 

Abe napravih si acc i sled tva kat vleza izbiram si si4ko kakto trqbva i mi kazva 4e accto mi ne sa6testvuva.....help? az sam na EC

Ми значи си объркал нещо

Link to comment
Share on other sites

EDIT2: KILLERINCHO що не направите секция в Геймс за МУ, както направиха за булфлийт

 

Подкрепям напълно в играта има много хляб така че няма да е лошо тъкмо и повече хора ще влизат като видят че има такава чудесия :)

Link to comment
Share on other sites

Какъв е тоя Personal ID number и къде да го намеря

При регистрацията писах такъв подобен номер, ама 12 цифрен, а тоя, който ми го иска в играта е 6 цифрен :confused :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ KILLERINCHO кфо срава тука фе.Неска за 2-ри път се срива сървара.За какво така.

П.П.Хора кога е подходящо да си напрая 1-я рес(175левл съм)

 

Сървъра не се е сривал изобщо. Не е спирал да работи. Имаше профилактика на мрежата и нямаше връзка до него от Пловдив, за това не сте го виждали. Надявам се проблема да е отстранен. Рес се прави след 330 левъл. Секция като на Булфлийт може да се направи предполагам, но малко няма смисъл от тая работа според мене. Пуснал съм форум на сайта на играта, така че при наличието на цял отделен форум, май няма смисъл от отделна секция тука. Но ще видим де, има време :)

Link to comment
Share on other sites

Сървъра не се е сривал изобщо. Не е спирал да работи. Имаше профилактика на мрежата и нямаше връзка до него от Пловдив, за това не сте го виждали. Надявам се проблема да е отстранен. Рес се прави след 330 левъл. Секция като на Булфлийт може да се направи предполагам, но малко няма смисъл от тая работа според мене. Пуснал съм форум на сайта на играта, така че при наличието на цял отделен форум, май няма смисъл от отделна секция тука. Но ще видим де, има време :)

То никой не пише в ония форум :)

Незнам дали е от мен или е бъг, но когато се опитам да влезна в Blood Castle ми забива за 2-3 минути след тва влизам в Blood Castle и веднага ми дава You are disconnected from the server

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си я свалих, регистрирах се и от снощи се опитах 578345893478 пъти да вляза, но всеки път когато ми зареди ми дава You have been disconnected from the server. Какъв е проблема? Освен това в онова първоначалното менюми излизат някви йероглифи... Избирам си звук и разделителна, сървъра на Гигабит и пускам. Да не пропускам нещо?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...