Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Не знам дали е бъг ама.....та нчи блъскам си аз едни риби и Валкирита , връщам се в града да продам итеми отивам до една от стените (ДА СТЕНИТЕ) и после се озовах на някво място дето с по 2 удара ме бутат..... :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Кажете си никовете да се засечем де.Аз съм си още в 1 град.Айде някой ако минава да се обажда,nick-a ми е anarxiq_99 :P

Link to comment
Share on other sites

Ми..не знам как е в другите сървъри аз съм играл само в ма3х.Там ехр. rate-тът беше много по нисък и  блессовете и най-скъпите камъни се падаха рядко,а не можеше да си ги купиш в първия град;предмети +12 +luck-също.Не знам как са свикнали останалите играчи ама на мен само това са ми упреците към сървъра.Общо взето ме кефи :)  .

 

Ами да ти кажа идеята ми беше да се помогне на новите играчи да дърпат по-бързичко, щото сега в началото няма кой знае колко яки герои да помагат, и сам знаеш че е бая зор докато се закрепи героя до някакво положение. Малко е улеснено просто. Като набере скорост ще може вече да се помисли за леко усложняване, без това да скапва геймплея, и за нови работи и добавки. Имаме много идеи за разработки по сървъра, просто изискват време и ще станат някой ден и тези замисли :) Пак казвам докладвайте бъгове и давайте идеи. Всичко което може да подобри сървъра е добре дошло. Не говоря за предложения от сорта... Аре такъв и такъв сет да пуснеш и еди колко си пари да даваш и т.н. Последното инфо е, че днеска пуснах Embroidered и Storm сетовете, както и пооправих итемите които падат от боксовете, щото малко беха омотанки. Намалих цените на камъните, като новите цени са:

 

1.Chaos jewel - 210 000

2.Soul jewel - 4 000 000

3.Bless jewel - 4 000 000

4. Life jewel - 5 000 000

5. Creation jewel - 12 000 000

 

Шанса при правене на итеми +10 +11 е както следва:

1.За +10 итем без Luck --> 50%

2.За +11 итем без Luck --> 45%

3.За +10 и +11 итеми с Luck --> 75%

 

Това е засега от мене. Утре се надявам да намеря място където да инсталирам официалния форум на сървъра и евентуално да довърша превода на сайта. Очаквайте историята на MU Continent, след като бъде преведена от вашия любим модератор TAZ :)

 

Btw KILLERINCHO съм, просто не забелязах, че съм с акаунта на брат ми ;)

Link to comment
Share on other sites

В играта съм Tomahawk :)

Още си в 1град нали?Ай да са срещем и да цъкаме парти.Аз сега ще съм онлине до към 10 часа.Ако не съм в града ще съм някъде в околностите,ако не ме намериш драсни PM да са видим :bgrin: ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Това е супер странно. Как така ще се рестартира компа от Му-то ;) Провери си драйверите на видеокартата. Преинсталирай ги най-добре. Клиента съм го пробвал на поне 50 различни машини и досега не е имал никакъв проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Това е супер странно. Как така ще се рестартира компа от Му-то ;) Провери си драйверите на видеокартата. Преинсталирай ги най-добре. Клиента съм го пробвал на поне 50 различни машини и досега не е имал никакъв проблем :)

 

ще пробвам ама наи добре утре 6а си преинстал лидолса

Link to comment
Share on other sites

Още един бъг с Дарк Найта ....Начи пускам играта пускам си героя и ХОП изкарва ме от играта ...пускам другия Дарк НАйт и той си бачка нормално :blink: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Още си в 1град нали?Ай да са срещем и да цъкаме парти.Аз сега ще съм онлине до към 10 часа.Ако не съм в града ще съм някъде в околностите,ако не ме намериш драсни PM да са видим :bgrin:  ;)  :D

В първия съм ама искам да се махам от там вече , защото съм силен за чудовищата там :P Един път влезнах в някво подземие дет имаше и по-силни,

ама повече не можах да намеря входа :laughing: (сега го търся де)Та ако може някой да ми каже как се ходи в други градове ще съм му много благодарен :D

П.С. Как да напиша съобщение до определен играч?

EDIT:Само на мен ли не ми отваря форума на сайта или той още не е готов?

Link to comment
Share on other sites

EDIT:Само на мен ли не ми отваря форума на сайта или той още не е готов?

Ако имаш предвид zone.ggbit.net, във Вторник ми го отвори. Вчера и днес обаче не ще и това е. Явно в момента го няма по някаква причина.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш предвид zone.ggbit.net, във Вторник ми го отвори. Вчера и днес обаче не ще и това е. Явно в момента го няма по някаква причина.

Този на сайта , не знам как се казва :)

Link to comment
Share on other sites

В първия съм ама искам да се махам от там вече , защото съм силен за чудовищата там :P Един път влезнах в някво подземие дет имаше и по-силни,

ама повече не можах да намеря входа :laughing: (сега го търся де)Та ако може някой да ми каже как се ходи в други градове ще съм му много благодарен :D

П.С. Как да напиша съобщение до определен играч?

EDIT:Само на мен ли не ми отваря форума на сайта или той още не е готов?

начи пи6е6 /move и които иска6 град примерно /мове лоренциа или /мове давиас

Link to comment
Share on other sites

В първия съм ама искам да се махам от там вече , защото съм силен за чудовищата там :P Един път влезнах в някво подземие дет имаше и по-силни,

ама повече не можах да намеря входа :laughing: (сега го търся де)Та ако може някой да ми каже как се ходи в други градове ще съм му много благодарен :D

П.С. Как да напиша съобщение до определен играч?

EDIT:Само на мен ли не ми отваря форума на сайта или той още не е готов?

....

Link to comment
Share on other sites

Killerincho :excl: Искам да питам кога ще пуснете нови оръжия за Dark Warior че имам пари и вече си зех най-хубавото оръжие.Няма да е лошо да сложите и малко бронички де :P :) .

Link to comment
Share on other sites

Направих клан Warez_ru :) Който иска да се присъединява PM в играта на Tomahawk :)

Link to comment
Share on other sites

То не е клан, ами гилдия :) Нови и по-яки оръжия се намират като се трепят златни дракони по инвазийте :) От там падат Excelent items, които са доста по-сериозни от обикновенните :)

Link to comment
Share on other sites

То не е клан, ами гилдия :) Нови и по-яки оръжия се намират като се трепят златни дракони по инвазийте :) От там падат Excelent items, които са доста по-сериозни от обикновенните :)

На кой левъл се бият тия дракони?

Link to comment
Share on other sites

Лол!!!

 

Тоя сървър маже. Сарца на кило, и exp с тонове. За 3 часа станах 130 левел.

Само една молба. Намерете още хора бре :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...