Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Аве народе от както играя таз игра (стават вече 6-7 часа игра) ме терзае един въпрос - как да си направя крилца? Гледам другите Dark Mage-ове почти всички имат и се дразня :D , пък съм 106 левел :P .

 

Героят ми се казва Смотльо (Smotlio)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам хора от други пловдивски доставчици могат ли да ползват този сървър ? Т.е. от залата съм на ЛанГаме и там нема ко да правя и там цъкам ...

 

 

EDIT: извинявам се за тъпия вапрос просто не бях прочел хубаво едно изказване на KILLERINCHO

Link to comment
Share on other sites

Крилете още не са ми ясни много много как стават, но пък се появи още 1 въпрос :P :

 

Как да си използвам Devil's Invitation-a? :blink:

 

Айде някой да помага на новаците като мен с полезна информация :bgrin:

 

 

Благодаря за изчерпателният оговор :D

Развивай го героя, па после MG

 

И за да не пиша нов пост - Някой да знае имената на градовете ?

Link to comment
Share on other sites

Девил Поканата е аз Devil Square. Там ходиш със съотвената покана в зависимост кой левел си ти трябва различна покана. Колкото по-голям левел си, толкова по-голяма покана...

 

Можеш да влизаш когато е отворено DS-то... А то е отворено за около 5 мин :)

Влизаш вътре чрез една пич, не мога да се сетя как се казваше и не знам админа къде го е сложил. Обикновено го има в нориа някъде, през него се влиза в DS когато е отворено.

 

Крила се правят лесничко :)

 

Трябват ти три неща:

1. Chaos Item + options(няма значение +4, +8 или +12% е...) - предмета трябва да е +4 лвл

2. Jewel of Chaos

3. Items + Options(тези дето падат от саковете, но трябва да са хубави, за да ти дадат повече % шанс да станат крилата)

Това е за крила първи левел. Правят се лесно. Правиш много и при повече късмет, ако станат яки си на далавера да ги продадеш на някой или в краен случай в магазинчето(ако не ти трябват разбира се)

 

Ако са хубави крила с по-голям опшън можеш да ги използваш и за втори крила...

За втори крила трябват 4 неща :)

1. Крила 1 лвл + options

2. Jewel of Chaos

3. Перо

4. Excelent Item + Options (>+4 lvl на item-a) - можеш да слагаш по няколко така че да стигнеш до по-голям шанс, иначе Fail-ва...

 

За крила втори левел трябва да знаеш, че макс chance да станат е 90%, повече не може.

 

Дано съм помогнал с нещичко ;)

Айде и аз мисля да почвам да играя наново само сега се чудя с какво да почна и изобщо да го развивам ли или да изпраскам до 200 лвл и после MG...

Предложения..?

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае как се казва шрифта ползвам в играта че подкарвам играта под Линукс обаче не ми рендва нито една буква и не мога да играя така мога да ходя само на бургия и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Видяха хората едно хубаво нещо и айде да го развалим. И в тоя сървър се навъдиха вече простаци. Ей ся преди малко един ми се правеше на отворен.

Имам 3 скрийншота. Ако може КILERINCHO да погледне кой е тоя и да си поговори с него :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Девил Поканата е аз Devil Square. Там ходиш със съотвената покана в зависимост кой левел си ти трябва различна покана. Колкото по-голям левел си, толкова по-голяма покана...

 

Можеш да влизаш когато е отворено DS-то... А то е отворено за около 5 мин :)

Влизаш вътре чрез една пич, не мога да се сетя как се казваше и не знам админа къде го е сложил. Обикновено го има в нориа някъде, през него се влиза в DS когато е отворено.

 

Крила се правят лесничко :)

 

Трябват ти три неща:

1. Chaos Item + options(няма значение +4, +8 или +12% е...) - предмета трябва да е +4 лвл

2. Jewel of Chaos

3. Items + Options(тези дето падат от саковете, но трябва да са хубави, за да ти дадат повече % шанс да станат крилата)

Това е за крила първи левел. Правят се лесно. Правиш много и при повече късмет, ако станат яки си на далавера да ги продадеш на някой или в краен случай в магазинчето(ако не ти трябват разбира се)

 

Ако са хубави крила с по-голям опшън можеш да ги използваш и за втори крила...

За втори крила трябват 4 неща :)

1. Крила 1 лвл + options

2. Jewel of Chaos

3. Перо

4. Excelent Item + Options (>+4 lvl на item-a) - можеш да слагаш по няколко така че да стигнеш до по-голям шанс, иначе Fail-ва...

 

За крила втори левел трябва да знаеш, че макс chance да станат е 90%, повече не може.

 

Дано съм помогнал с нещичко ;)

Айде и аз мисля да почвам да играя наново само сега се чудя с какво да почна и изобщо да го развивам ли или да изпраскам до 200 лвл и после MG...

Предложения..?

За крила 1 левел шанса не беше ли 100%? Поне аз така мисля :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ele ейде и аз се присъединявам

играта съм я играл супер малко в големия сървър

май бях 22 лвл. :D

така че сигурно често ще ви разпитвам

 

въпрос 1 : при старт на лаунчер.ехе ми излиза еднио джамче M6ks / hook.dllШФИлК$█

 

изобщо неква грешка но нямам идея от де иде :(

Link to comment
Share on other sites

Хора ако искате днес към 10часа ще се сабираме с едно момче да цъкаме парти.Ще се играе до към 3часа и ако искате елате да поцъкаме заедно.Аз съм левел 100 а моя frend е 170,така че ако сте и вие там някъде пишете.Моя ник е anarxiq_99 а неговия е hamlet1912.Ай чакам :P

Link to comment
Share on other sites

За първи левъл крила шанса е 100%, за втори е 90%. За партито ако става дума за вечерта аз съм он-лайн :) Героя ми е KILL1 :)

 

Грешката ти излиза заради нещо акано в твоя компютър. Досега на никой друг не му е излизало такова нещо. Предполагам, че има проблем с видео драйвера. Самата игра е малко чуствителна на тема видеодрайвери :) Така че ако имаш проблем и с други игри, инсталирай си наново драйверите за видеокартата. Ако си сложил последната им версия пробвай с малко по-стара, но по-стабилна версия :)

Link to comment
Share on other sites

понеже вчера си инсталирах играта и гледам че много наподобява диабло искаам да попитам няколко вапроса. 1во в играта вдигат ли се скилове или само статс и имаш ли магии които да развиваш ? 2ро с някой бутон има ли карта която която може да се пуска(неможах да намеря в оптионс настройки на копчетата)? 3то как да виждам някой човек в играта и кой левел е и евентуално кви са му оражията? и последно 4-то мога ли да виждам чудовищата които трепа по колко кръв им взимам докато се бия зашото немога да преценя колко са силни така.. 10ь предварително :)

Link to comment
Share on other sites

понеже вчера си инсталирах играта и гледам че много наподобява диабло искаам да попитам няколко вапроса. 1во в играта вдигат ли се скилове или само статс и имаш ли магии които да развиваш ? 2ро с някой бутон има ли карта която която може да се пуска(неможах да намеря в оптионс настройки на копчетата)? 3то как да виждам някой човек в играта и кой левел е и евентуално кви са му оражията? и последно 4-то мога ли да виждам чудовищата които трепа по колко кръв им взимам докато се бия зашото немога да преценя колко са силни така.. 10ь предварително :)

Отговарям:

1-во.Вдигат се скилове само че първо трябва да си ги купиш от някой търговец

2-ро.няма карта.Като поиграеш малко няма да ти е нужна щото ша запомниш кое къде се намира и колко са силни чудовиштата там

3-то.няма такива екстри.Може да видиш дали някой е онлине като влезнеш в сайта на GGBIT който е KILLERINCHO e дал в първия си пост

4-то.виж 2-ро :P .

 

А сега и от мен един въпрос:от къде мога да си купя Chaos Item и какви са тези Items+Options

Link to comment
Share on other sites

въпрос 1 : при старт на лаунчер.ехе ми излиза еднио джамче M6ks / hook.dllШФИлК$█

 

изобщо неква грешка но нямам идея от де иде  :(

 

Ползвай mu_fast.exe ... в залата него ползвам и нямам проблеми.

 

едит: Аз съм около level 60 и ми много бавно взе да се вдига тоя пути левел както и ми тряяят мноу пари че само скелетите ми дават най-много - по 20-25К Zen можете ли да предложите къде да ходя ? Опитах се да отида в ония град дет има много сняг ;) но там като изляза и ме насират много гадовете ... а ми трябват $$$ за да си купя по-високо ниво брони и такива хави.

Link to comment
Share on other sites

Сървъра да не е спрян по някаква причина? В момента като отворя http://muonline.ggbit.net/ ми се отваря бял екран, а като се опитам да се свържа, за да играя първоначално не става нищо и след това "You are disconnected from the server".

 

А, да, и какво ще рече "Verifying your account"? Преди минути когато опитах да вляза в играта ми изписа точно това и почна да прави нещо. Сетих се, че забравих да свърша нещо, и дадох cancel, тъй като реших, че няма да свърши скоро (няколко пъти жълтата линия се напълни). А след това направо ме disconnect-на при опит да се свържа.

Link to comment
Share on other sites

Сървъра да не е спрян по някаква причина? В момента като отворя http://muonline.ggbit.net/ ми се отваря бял екран, а като се опитам да се свържа, за да играя първоначално не става нищо и след това "You are disconnected from the server".

 

А, да, и какво ще рече "Verifying your account"? Преди минути когато опитах да вляза в играта ми изписа точно това и почна да прави нещо. Сетих се, че забравих да свърша нещо, и дадох cancel, тъй като реших, че няма да свърши скоро (няколко пъти жълтата линия се напълни). А след това направо ме disconnect-на при опит да се свържа.

И аз имам същия проблем.Тъкмо щях да мачкам в Blood Castle и ма дисконектна :D :cry :angry1 :angry: :D

Link to comment
Share on other sites

Ползвай mu_fast.exe ... в залата него ползвам и нямам проблеми.

 

едит: Аз съм около level 60 и ми много бавно взе да се вдига тоя пути левел както и ми тряяят мноу пари че само скелетите ми дават най-много - по 20-25К Zen можете ли да предложите къде да ходя ? Опитах се да отида в ония град дет има много сняг ;) но там като изляза и ме насират много гадовете ... а ми трябват $$$ за да си купя по-високо ниво брони и такива хави.

Няма значение дали ползваш mu_fast.exe или launcher.exe

За да дигаш по-бързо ходи в dungeon

 

И аз имам същия проблем.Тъкмо щях да мачкам в Blood Castle и ма дисконектна :D  :cry  :angry1  :angry:  :D

И аз тамън влезнах в Blood Castle и ма дисконектна :wacko: моя ник е veso

Link to comment
Share on other sites

Няма значение дали ползваш mu_fast.exe или launcher.exe

За да дигаш по-бързо ходи в dungeon

И аз тамън влезнах в Blood Castle и ма дисконектна  :wacko: моя ник е veso

Имаш як герой междо другото :P .Значи по въпроса с крилата:

Imam Jewel of Chaos,имам яки итеми +Option само че какъф е тоя Chaos Item.От къде да го взема и като го взема къде да си напрая крилата

Link to comment
Share on other sites

Имаш як герой междо другото :P .Значи по въпроса с крилата:

Imam Jewel of Chaos,имам яки итеми +Option само че какъф е тоя Chaos Item.От къде да го взема и като го взема къде да си напрая крилата

Значи слагаш няколко итема с опшън в машината + хаос джуел, обаче даваш втората комбинация, за да си направиш крила след това хаос итема трябва да има опшън, ако имаш проблеми намери ме в играта и ще ти обясня :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Значи слагаш няколко итема с опшън в машината + хаос джуел, обаче даваш втората комбинация, за да си направиш крила след това хаос итема трябва да има опшън, ако имаш проблеми намери ме в играта и ще ти обясня  :bgrin:

Ми значи сложиш 3 неща с Option+Jewel of haos и стана няккаф скапан лък за елф.Ай влез да се разберем в играта.Между другото сървара вече работи

Link to comment
Share on other sites

Ми значи сложиш 3 неща с Option+Jewel of haos и стана няккаф скапан лък за елф.Ай влез да се разберем в играта.Между другото сървара вече работи

Работеше. Ся пак на работи :( на теб ти се е получило Chaos Nature Bow + 4(нещо такова беше) нали? Ако има отдолу опшън можеш да си направиш крила, ако няма си направи друг :D

Link to comment
Share on other sites

Работеше. Ся пак на работи  :( на теб ти се е получило Chaos Nature Bow + 4(нещо такова беше) нали? Ако има отдолу опшън можеш да си направиш крила, ако няма си направи друг  :D

Да това е лъка.Ще проверя дали има Option и ако има как да го напрая на крила?

Link to comment
Share on other sites

Да това е лъка.Ще проверя дали има Option и ако има как да го напрая на крила?

В машината(първата комбинация) слагаш лъка хаос джуел и някви златни неща с опшън :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Ето малко инфо за новобранците. Взел съм го от форума на друг сървър, така че може да има малки разминаваия

 

----------------------------------------------------------------------------------------------
ИСТОРИЯТА НА MU
Потъналият континент Mu

И така преди много време още в Зората на Света там, където днес се намират Великденските острови се намирал континентът Лемурия. Свидетелства за външния вид на лемурийците са статуите на Великденските острови, които ние много добре познаваме.
И така лемурийците били не точно хора ами хуманоиди. Те също така били и да ги наречем Първородните, защото били първите разумни същества на тая планета, които имали и тела и т.н. 
Лемурийците се радвали на спокоен живот и разполагали с високи технологии и по-важното, че били доста духовно извисени. Според някои легенди лемурийците и по-късно атлантите създали и развили една система на Земята за връзка с Космоса, която включва доста интересни места като Стоунхендж, мястото, където са построени египетските пирамиди, връх Еверест и още няколко места сред, които и няколко области, където по-късно инките и ацтеките са построили храмове и Мачу Пичку естествено. Как е действала тази мрежа може и никога да не разберем. 
Та лемурийците живеели дълги години спокойно и си се занимавали с техните си работи докато една вечер континента им просто ей така потънал морето. Предполага се, че или са се самоунищожили с някакво оръжие или са се опитали да обуздаят някаква сила, която обаче се е освободила и е предизвикала катаклизма.
Оцелелите от Лемурия се разселили и си намерили приятели в лицето на атлантите, които по това време били пълни цървули, но те ги обучили и им предали знанията си. За отрицателно време атлантите станали новата велика раса и се водят вторите разумни същества и някъде по времето когато Атлантида била вече могъща сме се пръкнали и ние сегашните хорица. Атлантите живеели на могъщия си континент и спазвали предписанията на лемурийците като живеели мирно и не използвали възможностите си за завоевания. И така всъщност атлантите доразвили тази мрежа и най-вероятно са я използвали за търсене в Космоса не толкова като свързочна система както някои вярват.
И така обаче в един момент не се знае точно защо и атлантите си заминали. Най-разпространената легенда е, че са се опитали да използват наученото за завоевания и са предизвикали катаклизъм, който е предизвикал огромни вълни, които са погълнали континента.
И така оцелелите от Атлантида се разпръснали по всички краища на света като се знае, че част са отишли в Южна Америка, а друга част в Египет. Оцелелите станали жреци и запазили тайните на Атлантида и Лемурия като създали различни легенди и така хората не припарвали до тези тайни, защото наследниците на Атлантида и Лемурия се страхували да не се потрети историята.
Освен в Азия , Америка и Австралия лемурците се заселили на т.н. континент Му (намирал се в Индийския океан)
След катаклизма предизвикан от атлантите , тези от Му тръгнали и те та се разселват пак , щото и техния континент (т.е. континента Му) потънал както Атлантида . Една част от тях се срещнала с една част от атлантите в Египет и основали първото Египетско царство

----------------------------------------------------------------------------------------------
Jewel Of Bless
Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет с +1. За да го използвате, сложете предмета в инвентара и после слагате Jewel Of Bless върху него.
Шанса за успех е 100% 

ВНИМАНИЕ: Jewel Of Bless не работи на предмети над 6-тo ниво.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Jewel Of Soul
Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет от +7 до +9. За да го използвате, сложете предмета в инвенторито и после слагате Jewel Of Soul върху него.
Шанса за успех на предмет с luck = 75%
Шанса за успех на предмет без luck = 50%

ВНИМАНИЕ: Ако Jewel Of Soul не успее да вдигне нивото на дадения предмет, то нивото ще спадне с една степен, или в по-лошия случай ще стане +0.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Guardian Angel

Guardian Angel може да се слага от 23 левел нагоре. Когато го използвате той абсорбира 20% от атаките които поемате, и ви дава +50 Health Points. Guardian Angel има 255 кръв и не може да се поправя или лекува. Като му свърши кръвта, той просто изчезва.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Satan

Satan може да се слага от 28 левел нагоре.
Когато го използвате той увеличава вашата атака с 30%.
Satan има 255 кръв и не може да се поправя или лекува. Като му свърши кръвта, той просто изчезва.

ВНИМАНИЕ: Когато го носите с втори клас крила (Dark Wings, Devil Wings, Butterfly Wings, ArchAngel Wings), при всеки удар по противника вашата кръв намалява с -1.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Телепортиращи команди:
Когато вашия герой достигне 50 левел, можете да го телепортирате на различни карти или градове с командата /move или /warp, например:
/warp davias
/move davias

Картите и градовете са:
1. lorencia (команда " /move " след 50-ти левел)
2. noria (команда " /move " след 50-ти левел)
3. davias (команда " /move " след 50-ти левел)
4. dungeon1 (команда " /move " след 50-ти левел)
dungeon2 (може да се влезе само пеша от Dungeon 1 или от Dungeon 3)
dungeon3 (команда " /move " след 60-ти левел)
7. losttower1 (команда " /move " след 90-ти левел)
losttower2 (може да се влезе само пеша от losttower1 или от losttower3)
losttower3 (команда " /move " след 100 левeл)
losttower4 (може да се влезе само пеша от losttower3 или от losttower5)
losttower5 (команда " /move " след 110-ти левел)
losttower6 (може да се влезе само пеша от losttower5 или от losttower7)
losttower7 (команда " /move " след 120-ти левел)
8. atlans (команда " /move " след 70-ти левел)
9. tarkan (команда " /move " след 140-ти левел)
10. icarus (команда " /move " след 170-ти левел)
icarus2 (След като влезете в Icarus се връщате на малко назад и сте там)
11. exile (команда " /move " след 150-ти левел)
12. stadium (arena) (команда " /move " след 50-ти левел)
13. Blood Castle 1-6 (влиза се само с покана, която се създава в машината, като според левела на героя, картата е различна).
14. Devil Square 1-4 (влиза се само с покана, която се създава в машината, като според левела на героя, картата е различна).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Как се прави Horn Of Dinorant
Събирате 10 Horn Of Unilia, отивате при Chaos Goblin-а (в noria или lorencia), избирате първата комбинация, слагате 10 Horn Of Unilia и натискате Combine. Имате шанс да не успеете.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Macros
Ако искате да продавате нещо във града и ви е неудобно да пишете постоянно, ето един пример за бързо писане:
Натискате “Enter” и пишете например: /1 S>Bone Pants+11+12+luck, и натискате “Enter”. За бързото изписване натискате Alt+1. Текста може да се замени с каквото искате (без командите за телепортиране), а имате слотове от 1 до 9.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Emoticons
Това са команди за различни пози на вашия герой. Пишат се с “/” отпред, и задължително трябва да започват с главна буква
/^^ или /Haha - Смях
/; или /Sorry – Чеше се за главата
/Huhu – Скръства ръце
/Bye - Сбогуване
/Cold или /Hurts – Трие рамене
/Come – Махва на някой
/Sad T_T или /Cry – Хваща се за главата
/Hi - Приветства
/Good или /Nice или /Wow – Пляскане с ръце
/OK – Повдига рамо
/Respect - Коленичи
/Sir – Поздравява
----------------------------------------------------------------------------------------------
Blood Castle
За да отидете в Blood Castle ще ви трябва Invisibility Cloak и зависимо от левела на вашия герой ето и примерите:

- Invisibility Cloak +1 = от левел 15 до 80
- Invisibility Cloak +2 = от левел 80 до 130
- Invisibility Cloak +3 = от левел 131 до 180
- Invisibility Cloak +4 = от левел 181 до 230
- Invisibility Cloak +5 = от левел 231 до 280
- Invisibility Cloak +6 = от левел 281 и нагоре

Как се прави покана
Нужни са ви съответните части от съотетният левел на който отивате (Blood fang +1 do 6 + Blood Scroll +1 do 6 + 1 Jewel Of Chaos).
Поканата се прави вьв Noria при Chaos Goblin-a, избирате 1-вата комбинация и си пробвате касмета. Имате шанс да не успеете.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Как се правят крила
Взимате Chaos item +4 +option (option-a е задължителен) а ако има и luck още по-добре.
Слагате предмета в машината заедно с Jewel Of Chaos и Zen. Получават се 1-ви левел крила(Satan Wings, Angel Wings, Fairy Wings). Също можете да слагате Jewel Of Bless и Jewel Of Soul които вдигат шанса за успех съответно със 5% и 3%.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Как се правят крила 2-ри клас
Слагате в машината крила 1-ви клас заедно със Blue Feather, Jewel Of Chaos и Zen.
Резултатът е Devil, Dark, ArcAngel или Butterfly Wings. За по-голям шанс за успех сложете крила +4+option+luck и нагоре.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Какво е nuts
Специална напитка, която се прави чрез комбинация в Chaos Machine.
За направата и са ви нужни Jewel Of Create, Jewel Of Chaos и Zen.
Шанса за успех е 90%. Ако успеете можете да изпиете напитката, която вдига точките ви strenght, agility, energy или stamina.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Alkohol - attack speed+20
Love Potion - dаmаgе +20
----------------------------------------------------------------------------------------------
Рестарт на героя
След рестарт stats-а ти остава, както е стартовия за твоя герой, но получаваш 500 точки бонус за всеки рестарт, което означава, че след 20 рестарта ще имаш 10000 точки да разпределяш още когато си 1-ви левел.
Най-малък левел за рестарт – 340, а най-голям – 350
Когато след рестарт на героя вместо да цъкате точките една по една в играта, може да си ги разпределите върху героя от сайта. Много полезна функция след поредния рестарт.

----------------------------------------------------------------------------------------------
За единствения Quest в играта
Когато станете левел 150 и имате 3 милиона Zen, отивате в Davias или Lorencia и говорите със Savina (жената до шейната в Davias и в кръчмата в Lorencia). Говорите с нея, тя ви взима 1 милион Zen и ви казва да намерите Scroll Of Emperor ili Book of Kings (нещо подобно беше). Той пада в Dungeon3, Losttower1-2. Когато го намерите отивате пак при Savina, давате и предмета, искате от нея да ви разкаже историята на MU, и тя ще ви даде 10 stats points. После ви иска 2 милиона Zen и ви казва да намерите едно оръжие:
за Knight - Broken Axe. Пада в Losttower7 и в Atlans.
за Wizard - The Soul of the Prophet. Пада в Losttower7
за Elf - The Elf Tear - Пада в Losttower7
Като намерите оръжието го занасяте на Savina, тя ви дава още 10 stats points и ставате Blade Knight, Soul Master или Muse Elf в зависимост от героя ви. Като такива вече можете да слагате по-силни брони и 2-ри левел крила.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Magic Gladiator може да се прави, след като сте станали примерно с Dark Knight-a 220 левел. Magic Gladiator може да носи определени сетове на Soul Matster-a и на Blade Knight-a, но не получава бонус точки за това, че е облечен със сет. Storm сета е за Soul Master и Magic Gladiator. Magic Gladiator не може да носи Grand Soul, Dark Phoenix и Flaming Phoenix.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Неработещите магии (оцветени в червено) могат да се използват когато сте на кон.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Има определени предмети, които пише, че няма проблем да ги сложите. Но когато опитате да ги сложите не става. Това се получава защото не сте изпълнили Quest-a и не сте станали Blade Knight, Soul Master или Muse Elf.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Има максимум на числото, което ти показва горе в ляво, т.е. ако вземеш повече от 60000 - 70000 EXP, а максимума на числото е 60000 примерно, надписа които виждаш горе се бъгва и ти пише остатъка от този опит които си взел, т.е. ако числото на максимум е 60000, а ти вземеш 65000 от някаква гадина ще ти изпише само 5000.
Има и друг вариант да ти изпише малка цифра за взет опит от гадина, като преди това някой да се е пробвал на гадината, но да не я е убил.
----------------------------------------------------------------------------------------------
За да се ''изчистите'' от някое убийство, отивате в някой град, седите 3 часа и едно убийство е изчистено. Друг начин е да отидете на сайта и си плащате по 20 милиона за всяко убийство. Най добрия начин е да си играеш играта все едно не си убиец ... (малко ще ви дразни факта, че кой където ви види ще се постарае там да ви остави) .... но така за около 1-2 часа няма да имаш убийства, което е най-доброто решение на проблема.
----------------------------------------------------------------------------------------------



--------------------

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...