Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply
  • 5 weeks later...

mymorningcaffee.jpg

Направих си няколко снимки на сутрешното кафе за да видите каква отрова е, пия такова по 3-4 пъти на ден.

Не съм преработвал снимките, само добавих чените блурнати линии и бордер.

Върви си с лек рок от сорта на The Crash Motive - When You Go и как да не иска да се събуди човек след това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Playing_kids_by_Agarvaen.jpg

Chess_mate_by_Agarvaen.jpg

 

И двете са от днес, следобедна разходка за отпускане на нервите. При първата се получи малко конфузно, защото едно от хлапетата се разкрещя:"Мамооооооо мааааааа, там един чичко в черно ме снима!!" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moon_in_the_sky_by_Agarvaen.jpg

Sunset_aroud_by_Agarvaen.jpg

Petrohan_trespass_by_Agarvaen.jpg

 

Това са снимки от теренна работа около Петроханския проход. Имам и други, ама трябва да обработя панорамите, а и още съм с махмурлук...

Link to comment
Share on other sites

T'ва мога да се закълна, че е западна Стара Планина. И ужасно ми напомня района около Локорско.

Къде е всъщност?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

11vilxy.jpg

Добро Утро (10.11.2009 - 06:36:06 Sun) *5 фрейма

 

 

2envj9h.jpg

Гребния Канал *1 фрейм

 

 

2w3448p.jpg

Поглед от Небет Тепе - От ляво на дясно, Саxат Тепе, Джумая джамия, Джендем Тепе, Бунарджика [с Альоша]. В далечината Родопите. A, да и слънцето казва "чао" :D *1 фрейм

 

10dcej7.jpg

В другата посока *1 фрейм

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ще си позволя да вмъкна едно кличе, което зглобих от снимки днес.

Still Photography Timelapse от покрива :D

468 снимки за периода от 50 минути с интервал от 6-7 секунди на снимка.

За сефте правя подобно нещо, като за пръв път ми харесва, да се надявам следващия да е с по добра експозиция :)

За подробно информация за настройките на апарата в началото на клипа. Тва апаратче се оказа наистина добро :)

Гледайте на Full HD

 

http://www.youtube.com/watch?v=K5VA-EJfm6Q

Link to comment
Share on other sites

Ще си позволя да вмъкна едно кличе, което зглобих от снимки днес.

Still Photography Timelapse от покрива :D

468 снимки за периода от 50 минути с интервал от 6-7 секунди на снимка.

За сефте правя подобно нещо, като за пръв път ми харесва, да се надявам следващия да е с по добра експозиция :)

За подробно информация за настройките на апарата в началото на клипа. Тва апаратче се оказа наистина добро :)

Гледайте на Full HD

 

 

И как го накара да снима през 6-7 секунди в продължение на 50 минути?

Link to comment
Share on other sites

И как го накара да снима през 6-7 секунди в продължение на 50 минути?

 

Галче благодаря ти :)

 

woox, ами имам remote control. В общи линий с настройките който му избрах за снимане, нужното време за връщане в изходно положение е точно толкова - 5/6 секунди. Има и опция за "continuous" снимане, която е доста по-бърза - 2/3 секунди и е готов за следваща снимка, но пък тогава опцията за remote control не е адекватна. И точно това си мислих дали с ровене по firmaware'а може да се оправи това..но чак пък толкова :D...време е за нещо по-сносно но не е баш сега момента..

 

Midex има фейд аут на звука но е кратък и не се усеща много, да - грешката е моя..но пак казвам, че има, то малко и youtube сякаш реже в края :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...