Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

Добре си се справил легопе :) Поздравления, много ми харесва 6.

 

Аз пускам снимка, която не е от най-стоката, ама под земята не ми се ще да се завирам с хубав фотоапарат, едно, че няма много място, второ, че като го окалям едно хубаво и ще иде на майната си.

Снимката не е пипана въобще, качвам я директно от фотоапарата.

 

What_can_make_the_water_by_Agarvaen.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Я да ви чуя сега... снимката представлява 6 кадъра снаждани по 3 в 2 реда. Правени са от 1 приятел. Аз само съм ги снаждал и оправял на фотошоп защото им липсваще цвят.

 

dscn0002panoramasmallva2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аутостич ли си ползвал?

 

Не. Всичко е на ръка във Фотошоп. Кадрите всеки по себе си не правят впечатление, но съединени заедно правят 1 добра и внушителна снимка според мен. Между другото Христо (моя приятел) въобще не е имал впредвид да прави панорамни кадри а е щракал на посоки. Аз Обаче намерих начин на ги сглобя. Дори можеше и петото езеро да се хване , но не успях.

Link to comment
Share on other sites

въобще не е имал впредвид да прави панорамни кадри а е щракал на посоки.

 

 

Ебах тва напосоки....

Link to comment
Share on other sites

@stapos - добре се е получило, браво.. ако го имаш в по-голяма резолюция би си струвало да си го принтнеш & закачиш на стената според мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Хижа Рилски Езера (3 кадъра от ръка)

pict5489smallms2.th.jpg

 

Изглед от Рила. Тук се провеждат Паневритмиите (3 кадъра от ръка)

pict5493smallbi7.th.jpg

 

Още 1 изглед от Рила (4 кадъра от ръка)

a1221767982pict5502smalsj1.th.jpg

 

Апарата няма значение !

Link to comment
Share on other sites

 

Не съм сигурен за това отдолу, дето е дали трябва да е така наръфано, пробвай как ще изглежда ако го оставиш в правоъгълник или поне с малко по оформени ръбове, според мен ще изглежда по - добре. Иначе като идея е просто уникално.

Link to comment
Share on other sites

Иначе като идея е просто уникално.

Мерси. А това за наръфаното си е просто за асиметрията.

Link to comment
Share on other sites

Хората без лица 2-ра част

 

Правих го набързичко, щото имам да правя и едни други глупости.Тва е правено само за разтоварване, не претендира за особени качества.

Link to comment
Share on other sites

Защо и аз не взема да направя нещо с някакви си лица , обаче не ми остават много варианти ... целият форум ще зарибите с това .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Хората без лица - финална версия или "Ангели на живота и смъртта".Не се препоръчва за непълнолетни.Привършвам и с тази серия, щото мисля, че е време да се захвана с някои по-сериозни неща.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...