Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

Толкова познаваемо място ли е? :}

Да, той е

В продължение на шест месеца всеки ден съм минавал през него два пъти... Чак носталгия ме обзе :]

 

Съжалявам за офтопика...

 

Редакция: Оф, Наско, пък това място колко добре ми е познато... изпълнено е със сантимент и противоречиви спомени =]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Изглед от връх Марагидик в Стара Планина

img50792.jpg

 

T E A R D R O P S

img5146m.jpg

 

Шапка за Шипка

img5137.jpg

 

Късай ..... но едно листенце ми остави

img5148.jpg

 

щрак щрак

img4790c.jpg

 

Кажи кво станааааа ..... пак се уляхме

img5062h.jpg

 

img4836.jpg

Link to comment
Share on other sites

...

 

Ако ги нямаше тези грозотии на преден план щеше да е хубава снимка... така е просто част от депресиращата наша родна действителност особено с грозните надписи върху още по-грозната бетонна стена :(

Link to comment
Share on other sites

Снимал съм с телефона и все пак.

12042009ita.th.jpg

Matrix Overloaded - The matrix still looking for NEO.

:laughing:

22042009a.th.jpg

Някой ден, може би!

Link to comment
Share on other sites

Lakatnik_rocks_by_Agarvaen.jpg

 

A_panoram_of_Lakatnik_by_Agarvaen.jpg

 

Всеки път като ида на Лакатник да снимам и улучвам мъгливо време....Затова панорамата изглежда разфокусирана и неясна.

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна афекс, и да си чистите боклуците! Че последния път като ходих на фоторазходка, от "Темната" извадих три торби боклук, а от "Алпийска поляна" изгорих още толкова.

Стапос, ето това е мястото, за което ти обяснявам, почти можеш да проследиш и маршрута.Къщичката на скалите е точно над "Алпийска поляна", като ориентир.Ако видиш катерачи там, питай ги как да се качиш до горе, те минават през полянката на слизане.

 

Lakatnik_rocks_II_by_Agarvaen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да. Почистването е задължително, но за съжаление единствения стимул който кара хората да не мизерстват се крие във възпитанието. А всички знаем колко е трудно да бъде превъзпитан човек... като например онези типчета които наритаха една торба с боклук които забелязах от терасата одеве. Поп-фолк рингтона на единия допълни стереотипа даже ;)

 

---

ontopic:

54208519_4ec6964946.jpg

 

"Dreams of a lifetime wrapped in plastic" ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една невероятна снимка на Главната в Пловдив вечерта и някой си я беше сложил за wallpaper но прерових темата и намерих само едни линкове към data.bg които не се отварят и най-вероятно бяха те. Сеща ли се някой за какво говоря и откъде мога да я изровя тази снимка?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

31206u.jpg

 

Последиците от "Бомбата на Уолстрийт". Експлозия убила десетки хора в Ню Йоркският финансов квартал на 16-ти Септември 1920 година. Тогава, конска карета, заредена с динамит се взривява пред сградата на банка J.P.Morgan. Атаката, която била приписана на Италиански анархисти, никога не била разгадана. Снимката е изкарана от стъклен негатив от колекцията на Джордж Грантам Бейн.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...