Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Поздрав за ..... и донякъде Скорпа.

Това ме изкефи...то си е ясно, че за някои Скорпа е половин човек, половин музикант, половин съфорумец и скорпион с 1 щипка, ама все някой трябваше да го каже първи. :lol:

 

Удивителното за мен е, че на практика и трите мотива използват едни и същи ноти...

 

П.П. А това пък много не го разбрах....след като тоналността е една и съща за трите мотива (до минор), много ясно, че и тоновете им ще се движат по този лад. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Просто ми предават много различно чувство, а се движат в една тоналност. Но това вероятно се дължи на промивката :D

 

[Edit] Бах! Сега погледнах Cmin на пиано и се осъзнах че и на Майк Олдфилд мотива от Tubular Bells му е точно по тая тоналност. Това явно е... тоналността на гениите! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

ПЪК ПОСЛЕ ДРУГИТЕ БИЛИ СПАМИЛИ... НАЙ-ГОЛЕМИТЕ "МОРАЛИСТИ" оакаха темата... И поне нещо смислено да бяхте казали... :sayjin

Дори аз не съм си позволявала последните 5 стр. от дадена тема да съдържат 57579857 мои поста, през един са, то чак е натрапливо...

Това, което съм написала значи, че едва ли не, не пиша най-умните, важни и обсъждани постове, понякога спамя, затова съм написала "дори аз", а не защото се имам за супер важна, както си мисли Килъра. Въобще не е така. Но както и да е. Няма да се обяснявам и оправдавам, едва ли не, не че има за какво. Всеки да си мисли к'вото ще. Много добре знам за какво е темата, но според мен стана чат, затова се издразних :(

Ахам, и още нещо, последно... Това, което сме "говорили" с теб, Килър, не бяха спорове, а хокане и ръчкане от твоя страна, придружено с обиди и с даване на оценка каква съм и за каква се мисля. Има разлика. Просто не искам да се повтаря и не му е тук мястото, пред всички от форума да се занимаваме с личните ни недоразумения.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за Сандмана, Мидекса и донякъде Скорпа...
Мерси! :)

 

 

П.П. А това пък много не го разбрах....след като тоналността е една и съща за трите мотива (до минор), много ясно, че и тоновете им ще се движат по този лад. :rolleyes:
Въпрос с повишена трудност: Наклонение на лада с 5 букви?
Link to comment
Share on other sites

ПЪК ПОСЛЕ ДРУГИТЕ БИЛИ СПАМИЛИ... НАЙ-ГОЛЕМИТЕ "МОРАЛИСТИ" оакаха темата... И поне нещо смислено да бяхте казали... :sayjin

Дори аз не съм си позволявала последните 5 стр. от дадена тема да съдържат 57579857 мои поста, през един са, то чак е натрапливо...

 

 

Какво означава, че ДОРИ ТИ, не си си позволявала каквото там си позволяват другите ? Как да го разбирам това. Аз да го кажа, по-мяза. Ти да го кажеш, никак не мяза :D И ми кажи в тая тема, даже в тоя раздел, нещо смислено има ли до момента, че очакваш да се появи такова през последните 24 часа ?? Докато се спазва някакъв приемлив тон на общуване в тоя раздел, няма никакъв проблем да се поспами малко. Той е затова тоя раздел. Колко пъти да го обяснявам, не знам. Иначе по темата ми минава през главата, че Галчето хич не си е взела и грам поука от предишните ни спорове. Жалко. Хората се опитаха да ме убедят че има някакъв потенциал, но предполагам е толкова надълбоко заровен, че ДОРИ АЗ не мога да го видя. Но пък кой знае, живота е пред нас. Курунире, с тия преводи психяса, момко. Разбирам използването на английски изрази. Според много хора, казването на същите неща на български звучало педерастко или най-малкото лигаво. Пък ние нали сме яки мъжкари повечето, без педерастите, и не искаме хората да ни помислят че сме лигави. Но пък да използваш друг език поради тая причина ми се вижда скапана идея отвсякъде. Не казвам, че ти го правиш по тая причина. Но и да го правиш няма да си единствения. Не се сърди, просто си разсъждавам, докато се чудя какво да правя из офиса. Ако се разсърдиш, ще се извинявам някъде на по бира. Другото което ми минава е, че Мидекс още не ми е изкарал акордите дето трябваше да ми изкара и ще трябва да му измисля подходящо наказание :) Това изречение беше като напомняне даже. Ми това е което ми минава през главата в момента. Има и други работи ама не са писане даже :D

Link to comment
Share on other sites

Ц-ц, не се сърдя бе Килерине. Виж, че се старая да се ограничавам напоследък, откак Рута ме побутна. А проблема не е от превода само, 90% от интернет хумора е на английски, всички майтапи и простотии са в някаква английска форма и човек свиква. Не казвам, че е хубаво да се свиква, ама рано или късно се случва. Иначе хората са прави да не искат да четат английски навсякъде, разбирам.

Link to comment
Share on other sites

а пък в .ру зоната 99% от хумора е на руски представи си. хич не щъ да си представям кво се случва в китай или индия/пакистан, ама за японците съм много убеден че си се кефят на типизираните йероглифи. щракат си ги навсякъде и даже и малките деца там говорят на японски. дойчовците и франсетата английския го ползват като обида. по славянските страни и особено у сърбия пробвай да ползваш английски без да си въоръжен ако искаш внезапен приток на адреналин.

та така за широкоприложимостта и удобството на тоя език. казвам само че има и други. в България освен всички други основно се ползва български. отделно по засегнатата тема от килъра относно мъжкареенето: къде-къде по-точкуващо е да успееш да пренесеш успешно хумор от един на друг език и да покажеш владеене и на двата.

 

добре че не съм учил философия - имате късмет. такива дълги несвързани писаници щях да ви пляскам, че йозовица щеше да ви залипсва с конкретността си. тоа човек пък що си спира мегана всеки ден до двойноспираловидното дърво?!

Link to comment
Share on other sites

Mobo, вероятно не трябва да съм изненадан, че говориш глупости. Не мога само още да реша дали ги говориш, защото си неподготвен или защото много добре знаеш как стоят нещата, но трябва да се върви на контра.

 

И аз ще бъда кратък.

 

Знаеш ли как е на японски "яйца с бекон/шунка"? HAMUEGGU. Това е чист японски, убеден съм.

 

Ако можеш ми преведи така че да е смешно, разбираем български следния виц: " - What's the difference between a leprechaun and gonorrhea? - One is a cunning runt, the other is a running cunt."

Link to comment
Share on other sites

аз...мои поста..."дори аз"...защото се имам...Всеки да си мисли к'вото ще...затова се издразних... за каква се мисля...с личните ни недоразумения.
Затваряйте форума, Галчето не е на кеф.
Mobo, вероятно не трябва да съм изненадан, че говориш глупости.
Глупостите в случая са от твоя страна. В момента се подвизавам из едни полски виртуални среди и мога да ти гарантирам, че трябва да се боря със зъби и нокти за английски, нищо, че форума/сайта вече се води интирнешънъл... Това англифициране го имаме тук. Но не ти е за пръв път да ограничиш радиуса на кръгозора си с дължината на носа си...
Link to comment
Share on other sites

Много съм си на кеф дори... :)

Иначе, лесно да е цитираш каквото ти скимне и само тази част от поста, която доказва тезата ти :)

 

Минава ми през главата, че имам да пиша реферат, а съм уморена и не ми се започва...

Link to comment
Share on other sites

Но не ти е за пръв път да ограничиш радиуса на кръгозора си с дължината на носа си...

 

Мисля, че точно вашата теза се равнява на ограничаване на кръгозор, особено като се подкрепя с примери на тъпоумен, краен нациоланизъм. Виждаш ли какво направих? Краен, не екстремен, за да не съм англофил.

Link to comment
Share on other sites

Шшш, изруд! Как може да си толкова брутален бе, бахахахахах. Поне мааалко срам не те ли хвана? 'наеш ли колко бой ядох после :D

 

Сори ако съм прецакал нещо, ама като изляза от дежурство и не знам какви ги блещя! :tongue

Иначе щом бие значи обича... :P ...и то боя не е да разгражда, той изгражда! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това ще прозвучи странно, но тоалетна хартия Емека Праскова е уникална, супер силна миризма, много е приятно... А и е мека :tongue

Link to comment
Share on other sites

Колко ли думи мога да науча за 1 ден за практическия английски? :unsure:

 

П.С. тоя Стивън Кинг ме кефи как ползва 20-30 по сложни думи (поне за мен) и след тва 200 синонима на същите думи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това ще прозвучи странно, но тоалетна хартия Емека Праскова е уникална, супер силна миризма, много е приятно... А и е мека :tongue

Баси, за един гъз кви работи изобретиха :laughing: И то за някви си 10-ина секунди (бърсането)!

Link to comment
Share on other sites

Баси, за един гъз кви работи изобретиха :laughing: И то за някви си 10-ина секунди (бърсането)!

Абе то си зависи от гъза...някои го заслужават... :D

Link to comment
Share on other sites

Хаха, Midex rocks! Не знам дали моят го заслужава, но определено е достатъчно голям, за да се грижи сам за себе си. Не, наистина, хартията ти създава едно такова хубаво предразположение... :laughing:

 

.... Заслужават..., заслужават - пък като се изкендзат, пак си смърди на лайна!

И ти си прав, спор няма...

 

Да бе, миришеш на праскови, друг път...

Link to comment
Share on other sites

Абе то си зависи от гъза...някои го заслужават... :D

.... Заслужават..., заслужават - пък като се изкендзат, пак си смърди на лайна! :tongue

Link to comment
Share on other sites

.... Заслужават..., заслужават - пък като се изкендзат, пак си смърди на лайна! :tongue
....тоалетна хартия Емека Праскова е уникална, супер силна миризма...

 

Да, ама след това миришеш цял ден на праскови. :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 зелени дракона (мента и водка) и няколко каменици и съм в много приятно настроение :D Да е жив и здрав Яно :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...