Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"България си остава най-яката държава за мен"

"тоя френски е бахти шибания език"

"сърбите винаги са били гадни цигани"

"Завърнах се... кеффф"

Ей тия мисли ми се въртят сега... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля си как може да продължавам да се стремя към няква цел и да имам желание за тва, при положение че всичко е против мен и шанса ми за успех е минимален...

Link to comment
Share on other sites

Утре ще си пусна аванта и ще стана в 9.Ще пия едно кафе,ще ида на гребната,ще потичам,ще се прибера,ще се изкъпя,ще се помотам,ще боядисвам яйца,след товеа ще изляза,ще се радвам на хубавото време/знам,че ще е хубаво/,ще се прибера чак вечерта за 1-2 часа и пак ще изляза и не знам кога ще се прибера.Ей тва е план.Обаче пък знам,че утре ще е хубав ден и ако някой реши да ми го разваля-дупе да му е яко,костите-тоже

Link to comment
Share on other sites

Още ми става супер забавно като се сетя за сервитьорката в Гепи снощи,която дойде и пееше песничката за седемте козленца :D Голяма веселба

Link to comment
Share on other sites

Минават ми през главата днес някакви идеи...за уред, с който да можеш да виждаш обект, поставен на по-ниско ниво от теб, така, сякаш го гледаш от по-ниско...какво ли не прави с човек пренасянето на тухли :)

Link to comment
Share on other sites

мисля си колко съм добре и хич не ми и трябва и никой да ми пълни главата с неговите глупости!

така де,аз си пълня мойта само с моите глупости,те са ми достатъчни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много здържан з изразяването на чувства, ще кажете че съм темерут или че съм "варзан" обаче не обичам да показвам чувствата си предпочитам всичко да остане в мен, а ако харесвам някой ще разбере какво изпитвам и без без романтични признания.

 

Чета и невярвам, невярвам и чета, това неможе да съм го писал аз. Нещо съм се повредил :(.

Link to comment
Share on other sites

Малко.. срамна история..

 

Напих се от любовна мъка (битов алкохолизъм) и пробвах ръчна brute-force атака на администраторски акаунт :D . Разбира се ми беше ясно че нито могат да ме надушат, нито ще успея. Грешката беше че ръката ми се изпълзна (споменах ли за бутилката "Мента Пещера") и без да искам щракнах на "I Forget my Password" с мишката.. което вече уведомява администратора (чрез sendmail вероятно...)

 

След няколко месеца си направих блог-че (виж сигнатурата) където да си чеша пръстите от време на време :)

 

Тук е момента да поздравя всички съфорумнички и съфорумници които ме подкрепяха през цялото време. Не искам да изреждам имена (за да не забравя някой ;)) - те си знаят.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

... първо да легнем пък може и нещо друго да ни дойде на акъла...

Ами че хайде де.. какво чакаме още..

 

a/s/l ?? :rolleyes:

 

Между другото в момента ми минава през главата (това го пиша колкото да не е офтопик :P ) да си пусна епизодче от култовия сериал Futurama, a след това и новия епизод на Family Guy :punk

 

Animated sitcoms rule the world. :devil

 

Препоръчвам също (освен South Park разбира се) и American Dad!, отново на великия Seth MacFarlane. Благодаря на Снежко че ми препоръча едно време Family Guy. Сега съм супер зарибен и мисля скоро да си направя фланелка със Stewie :love :love

Link to comment
Share on other sites

sled kato v4era bqx na kola maska na cqloto tqlo se 4uda kak jenite uspqvat da izdarjat na podobna bolka tva si e ebati ma4enieto

i nе случайно жените,а не мъжете раждат!!!!!!!

в момента мразя ,че са ме пръкнали женско,тъп цикъл-а там да знаеш ква болка е,колата не важи :(

Link to comment
Share on other sites

Цикъла трябва да е нещо като постоянна болка в топките. Неприятна работа дам. Ама какво да се прави, кой за каквото учил :)

започвам да вярвам в историите, че при дълго време без секс има опасност да ми се пръснат топките от налягането.....

Link to comment
Share on other sites

i nе случайно жените,а не мъжете раждат!!!!!!!

в момента мразя ,че са ме пръкнали женско,тъп цикъл-а там да знаеш ква болка е,колата не важи :(

 

тва е бати наказанието явно.....за това не обичам да съм около жени в цикъл винаги аз съм кривия :zzz

Link to comment
Share on other sites

тва е бати наказанието явно.....за това не обичам да съм около жени в цикъл винаги аз съм кривия :zzz

Ставаш жертва на PMS :devil

Link to comment
Share on other sites

Ставаш жертва на PMS :devil

то всички сме жертва на ПМС или ша е на вариацията Пост-менструален синдром или на Пред-менструален .....

средно положение нема!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам какво ми минава през главата, ама главата ме боли от него...

 

Нервя се - шибаното РС не иска да засича хард-диска ми (този от компа в Сф) и няма как да си прехвърля около 20GB информация :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Петък е,цяла вечер не съм мръднал от вкъщи,200 пъти говорих по телефона...все пълни глупости,луната свети брутално,не искам да си пускам щорите,явно пак ще се въртя в леглото 100 часа,докато заспя.Яде ми се нещо сладко,а вече съм изял два шоколада и един сладолед.бахти..

Link to comment
Share on other sites

Петък е,цяла вечер не съм мръднал от вкъщи,200 пъти говорих по телефона...все пълни глупости,луната свети брутално,не искам да си пускам щорите,явно пак ще се въртя в леглото 100 часа,докато заспя.Яде ми се нещо сладко,а вече съм изял два шоколада и един сладолед.бахти..

и аз сам така тия дни само сладко нагавам незнам защо много го обичам

минава ми през главата че повече няма да залагам на еврофутбол или поне близките няколко години не

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...