Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Минава ми през глава колко обичам да пътувам посреднощите с влак и да си гледам през прозореца докато наоколо всчки хъркат, а слушалките да са затъкнати дълбоко в ушите ми.

ох,колко много обичам влаковеееееее,чудя се къде по-на близо,час -2.да попътувам с влакче????много ми се иска! :)

още си мился,що така се праа дробара в къщи?????? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля да ви кажа здравейте, че се завърнах :D Ако някой се чуди - да, нямаше ме бая време :P

Мдам, аз помня, че момичето с подписа на Insatiable доста време не пишеше...Welcome back xmas.gif

Мисиии :blush:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля да ви кажа здравейте, че се завърнах :D Ако някой се чуди - да, нямаше ме бая време :P

 

Мдам, аз помня, че момичето с подписа на Insatiable доста време не пишеше...Welcome back :)

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля как да да си изкарам нервите освен с бласкане по нещо след като не пуша някой идеи ? и пиенето да прескочим че тези дни се насабира някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля как да да си изкарам нервите освен с бласкане по нещо след като не пуша някой идеи ? и пиенето да прескочим че тези дни се насабира някакви идеи ?

Аз преди малтретирах възглавниците. Сега вече ми минава бързичко. Просто нямам избор, защото иначе нервите ще започнат да се позастъпват едни други и става.... :laughing:

Смехът много помага.

Иначе през главата ми минава, че кокошките не са кокошки:tongue

Link to comment
Share on other sites

"Напомни ми, когато денят е смотан и хората се опитват да ме прецакат, че са ми необходими

42 мускула за да се намръщя, и само 4 за да изправя средния си пръст и да им кажа да го дуxат"

само това мога да кажа че ми минава сега през главата много висока сам го вдигнал средния

Link to comment
Share on other sites

"Напомни ми, когато денят е смотан и хората се опитват да ме прецакат, че са ми необходими

42 мускула за да се намръщя, и само 4 за да изправя средния си пръст и да им кажа да го дуxат"

само това мога да кажа че ми минава сега през главата много висока сам го вдигнал средния

 

Само така :) Няма да навеждаш глава пред никого и пред нищо ;) Давай смело напред :) Още един съвет от жизнения ми опит мога да ти дам. Когато средния пръст не свърши работа, премести си го в другия крачол :D

 

В момента ми минава през главата, че искам да се видя с един човек :)

Link to comment
Share on other sites

Само така :) Няма да навеждаш глава пред никого и пред нищо ;) Давай смело напред :) Още един съвет от жизнения ми опит мога да ти дам. Когато средния пръст не свърши работа, премести си го в другия крачол :D

 

В момента ми минава през главата, че искам да се видя с един човек :)

колкото и да се оптвам да е вдигам главата ( горната да няма недоразбрали ;) ) все пак м исе насабра доста тия дни и я сведох неска иначе за крачола ще го пробвам дано помогне :) и ми минава през главата как мога да избера приятелството пред любовта и се чуда дали не баркам с това

Link to comment
Share on other sites

Абре, вие добре ще си го местите, ами ние жените като ни е кофти какво да правим? :unsure:

Също се чудя какво се прави когато не можеш да покажеш среден пръст? А когато не може дори да се намръщиш? Когато не може да кажеш каквото мислиш? Когато сякаш целият свят е срещу теб? Когато се чувстваш като с вързани ръце, крака и каквото имаш още?

Link to comment
Share on other sites

Абре, вие добре ще си го местите, ами ние жените като ни е кофти какво да правим? :unsure:

Също се чудя какво се прави когато не можеш да покажеш среден пръст? А когато не може дори да се намръщиш? Когато не може да кажеш каквото мислиш? Когато сякаш целият свят е срещу теб? Когато се чувстваш като с вързани ръце, крака и каквото имаш още?

бих ти предложил да си размениш местата на някой други части от тялото които имаш :) но на дали е удачен избора иначе когато неможеш да покажеш и среден пръст теглиш една българска далга завита и мазна псувня след това ако не помага на ум пробвай на глас

какво ти пречи да се намръщиш все ще има няква причина

няма такова нещо да не можеш да казваш какво мислиш можеш стига да имаш смелост и да има на кой да го кажеш или ако го казваш да си сигурен/а че ще те разберат

когато света е срещу теб се обърни да ти гледат ду*ето и да име гадно и да завиждат

за вързаните части на тялото търсиш начин да го отключиш които е най лесен и най ефективен айди със здраве

Link to comment
Share on other sites

Теглиш една "анасонлийка" на всички и си мислиш " Абе можеше и да е по-зле". Поне при мен помага.

 

 

ако не друго, поне можеш да я ритнеш с кеф :)

 

едит: ха! то бил точно пироманския подпис :)))

 

 

бих ти предложил да си размениш местата на някой други части от тялото които имаш :) но на дали е удачен избора иначе когато неможеш да покажеш и среден пръст теглиш една българска далга завита и мазна псувня след това ако не помага на ум пробвай на глас

какво ти пречи да се намръщиш все ще има няква причина

няма такова нещо да не можеш да казваш какво мислиш можеш стига да имаш смелост и да има на кой да го кажеш или ако го казваш да си сигурен/а че ще те разберат

когато света е срещу теб се обърни да ти гледат ду*ето и да име гадно и да завиждат

за вързаните части на тялото търсиш начин да го отключиш които е най лесен и най ефективен айди със здраве

 

Благодаря ви и на тримата :) . Ще се мъча пък каквото стане/докато издържа :cry А ако им обърна гръб/д*пе едва ли ще има на какво да завиждат :( Напоследък каквото и да кажа не съм разбрана... че то дори аз не се разбирам та камо ли някой друг :cry Айде няма да се оплаквам повече, благодаря за помощта!

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как нямах снощи една машинка да си снимам счупеният пръст на крака. Така се беше килнал към кутрето :laughing: Мисля си какъв такъв нелеп късмет имам да си строша пръста в табуретка и да се стигне до там възрастен лекар да ми каже, че за пръв път вижда такова нещо.

През главата ми минава, че имам едни обувки, които ми стягат бая, но тази, която е за здравия крак ми е добре и сега мога да си я нося. Другия крак пак ще ме боли, но поне ще зная, че не е от обувката :laughing: Мисля си, че ще е хубаво да си изресувам гипса като Фрида. Чудя какво да правя... Двайсет дни само тормоз по телефона и никакво пътуване през това време... Как ли ще издържа? Вече десет минути бездействие ми се струват пълна скука... ще полудея!

Link to comment
Share on other sites

Хмм,спокойно,не е чак толкова нелепо-аз съм си чупил кутрето на крака в русенско легло :D Сам си го наместих :bgrin: и ходех сумати време само със сандали,щото не можех да си пъхна крака в нормална обувка.Имаше много приятен цвят и беше станал огромен.

 

ТРЯБВА ДА ОБИКАЛЯМ ПО МАГАЗИНИТЕЕЕ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тия визи са голяма тъпотия :angry:

След 2 седмици заминавам за Русия :love :rolleyes: :love ...

2 седмици,2 седмици....всъщност даже са едва 10 дена....

Цели 10 дена....!!!Как ще издържа,нямам търпение....

9 дена и 8 часа... :wacko: ...

Link to comment
Share on other sites

9 дена 7 часа и 35 мин :) базикам се

минава ми през главата защо ме боли краста вече 3 ден от четвъртък вечер ме боли сега е по добре болката се търпи и не винаги само при някои по резки или изкривени движения

Link to comment
Share on other sites

Защо хората са толкова ужасни? Защо нараняват човек, който нищо лошо не им е мислил/направил? Защо сякаш всички се обединяват срещу теб в най-кофти моментите? Защо когато искам да се размажа ми се прецакват слушалките?

Link to comment
Share on other sites

Как най-простите проблеми с най-лесните отговори се превръщат в най трудните задачи, пред които си се изправял

Как винаги, когато някой обещае нещо прави точно обратното, сигурно затова никога необещавам...

Link to comment
Share on other sites

Не,просто са ви изпушили мозъците.Ебати,млади хора сте,депресиите не са модерни,какво хленчите само,животът не е изграден само от хубави неща.Чудно ми е как все още не сте го схванали.Ми станете отшелници бе,щом хората са ужасни,тва е ужасно,онова е ужасно.

Link to comment
Share on other sites

Не,просто са ви изпушили мозъците.Ебати,млади хора сте,депресиите не са модерни,какво хленчите само,животът не е изграден само от хубави неща.Чудно ми е как все още не сте го схванали.Ми станете отшелници бе,щом хората са ужасни,тва е ужасно,онова е ужасно.

Не се обличам модерно, не говоря модерно, не се държа модерно, не се и депресирам защото е модерно. Знам много добре, че живота не е изграден само от хубави неща, но не съм съгласна да е изграден само от лоши. А за отшелниците... отдавна бих станала ако знаех къде и как да отида.

Link to comment
Share on other sites

Че той не е изграден само от лоши.Стига бе,верно ли го казваш това?Не знаеш къде да отидеш,за да станеш отшелник?Безлюдни местенца по света много,ама на кой му стиска да си остане сам ;)Начини да стигнеш до тях-също има много

 

Нещо ме изнервя това време,тъкмо се бях настроил за топли вечери и седене на открито,а то кво се получи.Дано да се оправи по-скоро

Link to comment
Share on other sites

Малко странно, но във филма Fearless, дето участва Джет Лии е казана една голяма истина. Най-трудната битка е със самите нас. Ако се преборим със самите себе си, нищо не може да ни спре. Само дето тази битка е наистина трудна. Това ми минава на мен през главата в тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...