Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това беше шега, мамка му. Какво ви става не знам, всеки го взима навътре все едно живота му зависи от това, едва ли не. Искаш ли да спорим кой прави повече усилия за да привлече внимание, и да е център на вниманието. Не съм измислил аз прашките, прозрачното бельо, късите полички, Уондърбра йеее, и т.н., ебати. Не че няма и мъжленца дето се справят добре с тази роля, ама все пак, то си е функция на жената. Жената ако не успее да привлече внимание, си остава стара мома. Ама май напоследък взеха да се обръщат нещата, и мъжете забравиха какво са или поне какво трябва да бъдат. Ама пък тва е дълга тема не ми се говори по нея. Освен това съм пийнал и не е момента да се опитвам да мисля :) :beerchug Наздраве на всички, и си живейте живота докато има какво да живеете :)

Айде сега и старите моми погнахме :) А има и стари моми не защото не могат да привличат внимание ;)

Жените превличат внимание по този начин, защото първосигнално мъжът обръща внимание на това. :)

Колко мъже ще се обърнат след жена, чиито външен вид не е задоволителен, а? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами чудя се как успявам да изпия промишлени количества водка и да щурея цяла нощ :confused И си мисля днес да се разбия тотално.И да съм жив и здрав

 

П.С Аз другите алкохоли не ги броя,те са в малки количества колкото да не е без хич

Link to comment
Share on other sites

Ами чудя се как успявам да изпия промишлени количества водка и да щурея цяла нощ :confused И си мисля днес да се разбия тотално.И да съм жив и здрав

aз на всичкото отгоре я редувам и с бира :D обаче сега кво ми е :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В момента ми минава през главата това че в живота няма никакъв смисъл и точно когато си мислиш че всичко се оправя се случва нещо непредвидено и УЖАСНО мамка му в момента си мисля дали всичко това изобщо си заслужава

Link to comment
Share on other sites

МЕн ми се ще на един смотльо да му забия един.

Ама за какво? Щото ме дразни. :D

НЕ да остана един ден напълно сам и никой да не ме занимава с глупости, което е невъзможно :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

misля си ,че искам не искам,трябва да сложа край на девствеността си :wacko: :bgrin: :lol:

Ами в едно африканско племе съществувала вярата, че след всеки цикъл жената отново е девтсвена. Така че :)

Link to comment
Share on other sites

Да, така е, повярвай :) Не е нужно да го мислиш много-много, просто повярвай B)

ако беше така начи нещо изплащането на доброто дет ми се полага, много се е забавило.....

към кого да се обърнза за рекламация и проверка на качеството на обслужване?

 

misля си ,че искам не искам,трябва да сложа край на девствеността си :wacko: :bgrin: :lol:

недей бе. виж кво е готино кат не мислиш за секс и ти остава толкоз време и желание за ДРУГИ РАБОТИ....

Link to comment
Share on other sites

Мисля си...дали ако оцеля човек с чин от четвъртия етаж на училището ми ще ме хванат?
Аааааааааа

:punk майна густо ми правиш само така.Ами огледай се да няма хора които да те видят и го изпраскай с чина,после веднага слез долу при ударения и започни да се вайкаш и да викаш "Бах мааму кво стана,кой направи това?".Съвсем по дручко си е да го изпраскаш от 4-тия етаж. Само така действай и хич да не ти пука.Подкрепям те аз на твоите години нямах смелост да хвърлям чинове,но ги целих с найлон пълен с вода ;) .Действай подкрепям те :punk

Link to comment
Share on other sites

Това пък за какво си го учила?

 

Но все пак няма нищо по романтично от гледката на младо момиче, декламиращо на изуст живота на Другаря Димитров пред многохилядна тълпа, с развети от вятъра коси да стиска в едната ръка букет червени рози, а в другата Манифест на комунизма, дебела книга за Ленин и КПСС, а най-отгоре труд с произведенията на Тодор Живков и 94ти том от историята на БКП.

 

Мисля, че трябва да изкажа личните си искрени съболезнования на всеки човек, който по някаква причина е бил принуден да се занимава с изучаване на историята и идеологията на БРП (к) и БКП. Медали трябват за такива като нас! Като се замисля, колко ли 21-годишни мацки седят в 2:30 в събота вечер да пишат за Георги Димитров и неговата идея за народна демокрация без диктатура на пролетариата??? :wir

Лека нощ...

 

 

Ха.... сега забелязах, че си писала в 2:20 и че е събота - :D Знаеш ли в Партията са заинтересувани от такива млади 21 годишни мацки, които изучават с хъс историята й, вместо да ходят по заведения с разни тъпи пичове.

Link to comment
Share on other sites

Що бе, Скропи? виж колко им е весело :) Пък покрай тях и на нас. Много е яко да си психопат, ти не го ли знаеше?

Аз например живея втори(всъщност не е втори, а и аз не зная кой живот), благодарение на такива хубостници. Беше изключително яко, когато по едно невероятно стечение на обстоятелствата едно огромно стъкло(от ония най-големите прозорци в училищата) се отдели от дограмата и се разби върху мен. Вярно е, че беше само от третия етаж, но пак по някакво невероятно стечение на обстоятелствата се разминах само с раздран гръб(повърхностни ранички) и съдрано яке.

Та аз им желая на тези дечица успех в начинанията :) Сигурно ще е много яко да си истински психопат(ако изобщо ти стиска да бъдеш) в изправителен дом, където ще си играеш с по-големите батковци на родители... :)

Link to comment
Share on other sites

Хора, стойде далече от мен! Всички хора около мен страдат от живеенето в така наречените "интересни времена", тоест никой няма спокоен и нормален живот, всеки от заобикалящите ме приятели е в някакви изчанчени и абсурдни филми... Аз съм начело. Така че стойте далече от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Кафка е мъртъв! Да живее Кафка! И най-вече да са живи и здрави неговите слуги!

Малий от много време не ми бяха дигали нервичките така... Направо не се побирам в кожата си. Не мога да разбера как може да съществуват индивиди, които ми казват кое ще е по-добре за мене, при условие, че ясно им е разяснено, че тяхното добре няма нищо общо с моето добре. Днес, ако не убия някого, няма кога друг път! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Како, не че нещо, но... доцент Димов, преподавател във ФМИ на Софийски Университет. Хем ще ти олекне малко, хем ще ме отървеш от един от най-ужасните изпити :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че вече за нищо не мога да мисля сериозно...или за просто за нищо друго не мога да мисля,освен за това как...ох,не,полудявам и не мога да спра!Мразя се за това,че даже аз не се разбирам в момента!!

 

Искам просто за момент всички емоции да изчезнат,поне да имам миг спокойствие....като се прибрах бях супер весела,след по-малко от минута влязох в мойта стая и в момента,в който затворих вратата,ме изби на рев...а след 5 минути пак нищо ми нямаше....и аз не знам в какво настроение съм сега...

не мога да се концентрирам,само като си помисля,че искам нещо,в следващия момент се убеждавам,че не искам това за нищо на света...

 

чудя се изобщо дали някой ще ме разбере за какво говоря...

защото май и аз не знам...какво ми става???? :cry :confused :wacko:

никога не съм била по-объркана(май 'сбъркана' е по-вярно)

Link to comment
Share on other sites

Moon, всичко това съм го преживявал и продължавам да го преживявам, не си само ти. Едва ли е от възрастта, щото аз уж четвърт век гоня вече, пък... С емоционалните хора е така, пък и ти си водолей...

Пусни си музика, пусни си това, което почувстваш, че ти се слуша... На мен адски добре ми влияе вървенето пеша, дългите разходки. Да останеш сам(а) със себе си е доста полезно, да си поприказвате за т'ва онова.. :) Аз примерно съм си говорил със себе си - бил съм някъф забавен :]]

Link to comment
Share on other sites

А,да,тва за говоренето със себе си и аз съм си го мислела!Абе с мен знаеш ли,никога не ми е скучно :D все намирам как да се развеселя :P чак се изненадах като го открих тва преди половин година...

Вече 5 часа седя и се разсейвам с музика,странно-открих,че има ефект!

а,и комуникацията също помага!

Link to comment
Share on other sites

Moon, има и друг начин да се освободиш от емоциите си - като им се отдадеш. Каквото имаш отвътре, го пускаш да излезе - викаш, плачеш, пееш, танцуваш, удряш възглавници или каквото там ти се прави (добре е да няма други, за да не пострадат ;) )

 

Не е лошо да го направиш, защото така искаш, като приемеш всичките си чувства, без да ги преценяваш като добри, лоши, желани или нежелани - всеки човек има право да ги изпитва и му се случва от време на време ( на някои по-често). Не е нужно да разбираш какво точно става с тебе в момента - вероятно ще го осъзнаеш после. Така това, с което се бориш или опитваш да потиснеш, няма да има толкова голяма власт над тебе. :) Опитай, не е страшно :) Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че една седмица не бях отварял форума, малко болен бях, и въпреки всичко не намирам нищо ново и интересно за четене тука. Странна работа, не е ли това матрицата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...