Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Еее не, само Азис липсваше :sick

Азис се справи повече от блестящо!

 

А песните започнаха да стават малко по-хубави. Явно така са нареждани умишлено, не са random.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Еее не, само Азис липсваше :sick

Абе ти за*би Азис....само не ми е ясно, защо на Евровизия трябва да има песен на испански :confused Айде на 'ингилизски' по го разбирам...международен език...бла..бла....ама на испански?? Че и кой знае колко испанско няма в нея, можеше да си я изпее на български например, в случай че е забравил коя страна представя... ;)

Link to comment
Share on other sites

супер зле...

а и от тия 12 песни, които избраха 11 са на английски... кой идиот от бнт ги допуска и оценява тия песни?

Link to comment
Share on other sites

Чух само някаква мадама,която нямаше никакъв глас и Ивайло,чиято песен звучеше като сглобена от няколко стари хита на Backstreet Boys и не издържах....няма да се класираме,далече сме от нивото на Евровизията...

Link to comment
Share on other sites

Tея един по един трябваше да ги разстрелят на сцената. Лелеее, к'ъв беше тоя конкурс, какво беше това нещо? :blink: :sick: Това по-скоро беше конкурс "Кой пее по-по-най...фалшиво" :crazy: От де ги избраха тея индивиди не мога да разбера. То не стига че почти всички пееха фалшиво, ами и песните им бяха тъпи.

Link to comment
Share on other sites

Midex хванах само тази песента на испански. Супер весело е :). Ще е голяма излагация. Представитела от България да пее на испански. Даже ме е срам за това че е пуснат да стигне до този етап на конкурса.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти за*би Азис....само не ми е ясно, защо на Евровизия трябва да има песен на испански :confused Айде на 'ингилизски' по го разбирам...международен език...бла..бла....ама на испански?? Че и кой знае колко испанско няма в нея, можеше да си я изпее на български например, в случай че е забравил коя страна представя... ;)

 

 

Midex хванах само тази песента на испански. Супер весело е :). Ще е голяма излагация. Представитела от България да пее на испански. Даже ме е срам за това че е пуснат да стигне до този етап на конкурса.

 

Испанският е 4-тия по говоримост език в света. Щом могат да пеят на Английски (който е 3-ти), защо да не могат да пеят и на Испански?

 

Песните бяха ужасни. Тази с Азис беше най-добра. Имах чувството че озвучаването е от 2 колони по 150W , от тези които са за домашно ползване.

Link to comment
Share on other sites

Българският рапър Мишо Шамара ще участва на румънската Евровизия.Нашият човек е гост в изпълнението на Михай Траистариу „Хей Диджей”.Песента ще бъде изпята на румънски и на български.

Всеки гледа да се уреди както може :)

Link to comment
Share on other sites

Станаха известни 12-те финалисти в българския конкурс на Евровизия,който ще завърши на 11-март с определя не на песента,която ще представи страната на полуфинала на 51-вото издание на Евровизия в Атина на 18-и май.Ето изпълнителите и песните с реда на тяхното представяне на финала:

 

№01 Стоян Захариев – “Karmic Love”

 

№02 Весела Бонева – “Let me Live Again”

 

№03 Мариана Попова –“Let me Cry”

 

№04 Неда Карова и формация ,,Да’’ – “Wish”

 

№05 Соня Тодорова – “Trust Yourself”

 

№06 Ани Лозанова – “Ще те запаля”

 

№07 Ивайло Колев – “Every Dream at Night”

 

№08 група “Мастило” – “Next to You”

 

№09 Весела Бонева и Пламен Пътов – “That’s Me”

 

№10 група “Melody Тraffic” – “Love That You Can’t See”

 

№11 GEPPY – “A Matter Of Time”

 

№12 “Big Mama Scandal” – “All This Time”

 

Първите мнения след шоуто говорят за изключително слабо ниво на конкурса тази година. След представянето на песните оставаме и със съмнения дали песните, написани и/или композирани от италианеца Влади Тозетто (песента на Ивайло Колев – “Every Dream at Night”, която е и записана в Италия), Горан Йекнич и Джеси Стийл отговарят на точка 1 от правилата на конкурса, които гласят, че песента трябва да е български национален продукт. Песните, които видяхме, бяха на изпълнители, които в голямата си част са непознати и от малкото факти, които представиха във визитките си, можем да зададем и още въпроси, свързани с обективността на журито.

Link to comment
Share on other sites

Вярно конкурса беше голяма ебавка и ме дразни факта, че представяваме българия, а всички песни бяха на eng. , даже и на испански :angry1 Иначе песните не бяха кой знае какво фаворити за мен са тази на на Мариана Попова и Весела Бонева. Аз съм за Веселчето има много хубав глас пък ми е и позната.

A Sunrise кви бяха тея то мен да бяха ме пратили щях да пея по-добре :sick

Link to comment
Share on other sites

Аве да забият Suffer-H на еврото и тва е ... и без тва тука само брутализми гледаме, та поне да знае европата за кво иде реч и кво ша им дойде на главата през 2007 (уж ...)

Link to comment
Share on other sites

Наистина като се изключи ужасното озвучаване и полупразната зала,няколкото души от старческия дом и няколко,дето и те не знаеха за какво са там,имаше и 3-4 поносими песни!Едната,която ме кефеше и беше на български,беше на Немо-За Миг(никога не съм ги чувал тия,ама песничката им беше по-различна)Иначе и аз съм за Азис,щото много ми се дигна в очите,много прилично изглеждаше и за Бонева,щото е от тука!Само че на Марияна Попова песничката е над 4 минути,а то май трябваше да са до три... :P И затва викам примерно или да спечели Гепи,или Биг Мама Скендъл,въпреки че са малко дъртички,ама поне песничките им на пръв поглед отговарят на всички изисквания!

А иначе много ме изкефи онова мангалче от Малта :D пък и песничката беше яка! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чудя се що не вземат да закрият БНТ? Как може така да се излагат за пореден път. След като след първия кръг нямаше човек, който да не оплюе озвучаването, как не се постараха поне за сега. Певици като Весела Бонева и Мариана Попова си държат гласа и се чудят по какъв начин да играят с микрофона, защото ако си пуснат гласа ще заглушат музиката към песента. Като не могат да се справят с нещо, по-добре да не се хващат да го правят.

Link to comment
Share on other sites

Мъка...и пак мъка....Преди малко мина и Гепи - на припева съвсем го "гепиха" - пуснаха му 2 пъти по-силно беквокала (фалшивия), а него го забиха в 7-ма глуха.....и не само него......да оставим настрана, че (особено някои изпълнения) - фалш...фалш... :sick

 

Едит: И за да не се отчайваме съвсем при гласуването (60 ст./SMS) ни пуснаха да си припомним студийните им записи.... :wink:

 

Барем да бяха пуснали Стоян Янкулов с мадамата....нищо, че това им е студийния запис.....поне щяха да направят шоу... :D

 

Едит2: И като за финал - я кажете сега, хареса ли ви избраната песен? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам чие беше изпълнението на двете парчета, които вървяха по време на гласуването?

А някой знае ли откъде мога да си дръпна?

Link to comment
Share on other sites

Едит2: И като за финал - я кажете сега, хареса ли ви избраната песен? :)

 

Тази песен ми беше фаворит и се радвам, че точно тя спечели. Мариана има глас и напълно заслужено ще представи България на Евровизия :)

Link to comment
Share on other sites

Тази песен ми беше фаворит и се радвам, че точно тя спечели. Мариана има глас и напълно заслужено ще представи България на Евровизия :)

Въпрос на предпочитание ама на мен нещо не ми допада песничката , нз дали се развълнува след като спечели ама после като изпя песента ми се стори ... (аз само тогава я чух , може предишните пъти да е било по-добре) :)

 

№03 Мариана Попова –“Let me Cry”

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам чие беше изпълнението на двете парчета, които вървяха по време на гласуването?

А някой знае ли откъде мога да си дръпна?

 

Мисля, че питаш за дуета Стоян Янкулов & Елица Тодорова. Засега не мога да ти кажа откъде да си дръпнеш техни неща....ако разбера къде има - ще ти пусна РМ. :)

 

@Fibaman, напротив....като разбра, че е спечелила я изпя по-добре. :D

Link to comment
Share on other sites

Напълно изключих, че днес е финала. Мислех че утре е 11. Тц тц. Язък. Поне песента е добра. Много по-добра от миналогодишната. Дано се представи добре..

Link to comment
Share on other sites

Тю. И аз забравих, че е днес. То не че си е заслужавало много да се гледа, ама поне колкото да се посмеят малко хората на некадърността на журито и да поцъкаме с език, колко продажни са хората от БНТ...

А я кажете дали е вярно, че Азис се е отказал да пее с Мариана на финала?

Link to comment
Share on other sites

Протести срещу гласуването на българската "Евровизия"

 

12.03.06 18:54

Източник: Media.dir.bg

Участниците в Евровизия изпратиха протестно писмо днес до Генералния директор на БНТ Уляна Пръмова и до медиите в България, съобщи БГНЕС. С него те изразяват протеста си “относно техническите проблеми по време на гласуването чрез обаждания през мобилните оператори и БТК на финалния кръг на конкурса “Евровизия”, проведен вчера, 11 март. БНТ въведе ограничения за гласуване по време - 10 мин. и до 5 обаждания от един телефон".

 

“След определените 10 мин. за гласуване ние сме информирани от хиляди наши симпатизанти от Фен-клубовете ни в цяла България, че гласуването през М-тел и БТК практически е било невъзможно. Ние питаме, как определената на първо място песен получи още в самото начало на постъпване на гласоподавателите за 30-40 сек. около 23% и те се запазиха почти без промяна до края на гласуването? Кой и как е дал възможност да се получи предимство още в началото на гласуването? Ние смятаме, че предварително е организирано и преимуществено въвеждане на гласове за песента, която спечели първото място. Феновете от цяла България ни се оплакват, че в определеното за гласуване време не се е получавал отговор, че гласът им е бил регистриран. Линиите просто не са приемали обаждане”, се казва в писмото.

Участниците смятат, че са нарушени правилата за равнопоставеност на техническите параметри на постъпване на гласовете за отделните песни – финалисти на конкурса “Евровизия” 2006-та. Участниците декларират от тяхно и от името на феновете си, че “гласуването на 11.03.2006 година беше технически опорочено”. В протестното писмо се казва още, че “подадените гласове на хиляди фенове не са отразени коректно, с което резултатът от гласуването фактически е подменен. Той не отразява реалните резултати, които биха били вследствие от истински подадените гласове”.

Участниците ще организират специална пресконференция. “Настояваме да има ново и коректно гласуване без съмнения за предопределение на крайните резултати чрез техническа намеса”, се казва още вписмото.

Link to comment
Share on other sites

А иначе много ме изкефи онова мангалче от Малта :D пък и песничката беше яка! ;)

Можеш ли да ми кажеш песента и изпълнителя? Ако ти е направило впечатление, де... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера четох в един вестник, че за победителка в тазгодишната Евровизия е спрягана пак гъркиня - Анна Виси. Поразрових се малко и според една търсачка песента с която ще се представи Анна Виси е Everything. Изтеглих песента и така и не разбрах какви претенции може да има Анна Виси с тази песен. Песента според мен е слаба. Няма нищо грабващо в нея, Анна Виси не показва никакви гласови възможности и изобщо нямам думи.

Единственото нещо, което ми дойде на акъла е, че търсачката ме е подвела и не е тази песента. Нека някой да каже дали това е песента. Не мога да дам линк, защото не се сещам къде мога да я кача. FTP-то на GGBit пак го няма нещо...

Link to comment
Share on other sites

Вчера четох в един вестник, че за победителка в тазгодишната Евровизия е спрягана пак гъркиня - Анна Виси. Поразрових се малко и според една търсачка песента с която ще се представи Анна Виси е Everything. Изтеглих песента и така и не разбрах какви претенции може да има Анна Виси с тази песен. Песента според мен е слаба. Няма нищо грабващо в нея, Анна Виси не показва никакви гласови възможности и изобщо нямам думи.

Единственото нещо, което ми дойде на акъла е, че търсачката ме е подвела и не е тази песента. Нека някой да каже дали това е песента. Не мога да дам линк, защото не се сещам къде мога да я кача. FTP-то на GGBit пак го няма нещо...

 

 

Ето тук може да се прослушат песните за тазгодишната Евровизия ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...