Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

1 hour ago, chasti said:

Дайте Мод на Пламени, и без това е по цял ден във форума, да мести темите в архива :D

 

Благодаря за предложението, но "твърду нье" на тази идея.

Браузърът ми "е по цял ден във форума", дали от компютър или от виртуална машина, а пък "аз само за малко" минавам :lol:

Освен това, връщайки се назад във времето, част от обявите ми са били откровено "търгашески", така че напълно разбирам и другите гледни точки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

46 minutes ago, djaba said:

За това говоря де!

Ти верно ли ще си разчистиш килера/избата/тавана и ще пуснеш нещата тук? Крива лопата, ръждясала със счупен сап - 5 лв. , Бойлер с пробит водосъдържател, отскубнати кабели, без реостат и нагревател - 20 лв., Мега, ултра, хипер, инфра рамка за снимки с главозамайващата памет от 128 мб, работи само на 220 волта с токоизправител от телевизор Опера - 7 лв. и т.н.

 

И представа нямаш какво имам събрано по стелажите...

 

44 minutes ago, chasti said:

По-скоро ще изскочи материал за един датацентър :D

 

За датацентър няма да е, че напоследък обемите данни много нараснаха, но за комуникационна инфраструктура на малко или средно предприятие, с 10Gb backbone и резервирано захранване ще се събере материал.

:lol:

Само този суич, например,  е със 168 гигабитови PoE порта, 24 SFP слота и свободно място за още 4 модула.

 

image;s=1000x700

 

Та идеята ми е, когато мислите за Правила, не мерете само със собствения си аршин.

 

56 minutes ago, djaba said:

Защо трябва да се отежнява форума с баластра? Посещаемост ли се търси, някой печели от реклами ли? Едва ли!

 

Отдавна си във форума и би трябвало да помниш, че сегашния обем обяви за продажби е нищо в сравнение с това, което беше преди години.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

нямаше ли правило  срещу пускането на няколко теми една след друга ?

 

както колегата Denchev направи и изсра 3 теми една след друга на frontpage-a на раздела ?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yorikkk said:

нямаше ли правило  срещу пускането на няколко теми една след друга ?

 

Нямаш ли възможност сам да прочетеш Правилата и да откриеш въпросната точка? ...стига да съществува :lol:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, plameni said:

 

Нямаш ли възможност сам да прочетеш Правилата и да откриеш въпросната точка? ...стига да съществува :lol:

не я виждам, затовa говоря в минало време :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Дали ще се навие на бартер за една монета от 1 лев за целия сет, която аз оценявам на 100лв.(а БНБ на 1лв.) , защото е била в баницата с късмети преди 10 години :rofl::rofl::rofl:

 

https://postimg.cc/gallery/yNMfDzy

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
3 hours ago, kiselina777 said:

Здравейте . продавам въпросната конфигурация...

...

Мога да доставя картата за моя сметка ...

 

Колега @kiselina777, редактирай малко тоя copy/paste.

Напоследък за всички конфигурации доставяш за твоя сметка само картата :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...