Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Аз ли бъркам, или от едната страна на река Марица - Каршака+Гагарин, няма нито една зала ? :angry: Тоест има - в хотел Марица, но посещението беше 5 лв мисля... Имаше и в още един хотел зад хотел Марица - някъде из малките улички - там не съм питал, но сигурно няма да е по-евтино. Та ако някой знае зала (нормална) някъде в каршака/гагарин нека да каже къде е, защото отнема много време по 3-4 пъти на седмица да се ходи до центъра за фитнес...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
Аз ли бъркам, или от едната страна на река Марица - Каршака+Гагарин, няма нито една зала ? :angry: Тоест има - в хотел Марица, но посещението беше 5 лв мисля... Имаше и в още един хотел зад хотел Марица - някъде из малките улички - там не съм питал, но сигурно няма да е по-евтино. Та ако някой знае зала (нормална) някъде в каршака/гагарин нека да каже къде е, защото отнема много време по 3-4 пъти на седмица да се ходи до центъра за фитнес...

 

 

 

 

Има една зала която се намира до ул. Йоан Екзарх (зад блоковете на Дунав 10-16) само че са много битови условията, но пук е 1 лв. тренировката :)

Ако научиш за друга зала кажи, защото и аз имам същия проблем. Сега ходя в една зала до 2-ра поликниника, много е хубав, приятен и евтин :)

Link to comment
Share on other sites

Има една зала която се намира до ул. Йоан Екзарх (зад блоковете на Дунав 10-16) само че са много битови условията, но пук е 1 лв. тренировката :)

 

 

1.50 е от началото на годината. Явно не си ходил скоро там :) Все пак е ефтино де ;)

Link to comment
Share on other sites

1.50 в няква супер забутана и супер примитивна зала.... евтино.... смешно.... че аз в рондото плащам по толкова като си направа карта

Link to comment
Share on other sites

1.50 в няква супер забутана и супер примитивна зала.... евтино.... смешно.... че аз в рондото плащам по толкова като си направа карта

 

 

Е, ти пък баш с Ромдо ли намери да я сравняваш :woot Мен ме устройва щото е на една плюнка разстояние от нас и буквално за секунди съм там. Винаги ми е пречило, че няма зала до нас. А пък и има периоди през деня когато няма джан-джун там и точно за 40 минути се напомпвам до пръсване, щото при възможност, винаги тренирам почти без почивки ;)

Link to comment
Share on other sites

Е и аз хода в Рондо, но пътя ми в двете посоки с автобус е 40 мин в най-добрия случай, може и над час заради глупавия рейс Но. 16 :angry: (тука стана тема за оплаквания май :D ). Трябва да я видя каква е тая зала до Дунав.

Link to comment
Share on other sites

Вчера отвори врати обновената зала на комплекс "Дайкс". Залата е доста по-просторна и е оборудване само и изключително с нови уреди. Има сауна, турбо солариум, ще се правят и масажи. А, да не забравя и друга важна подробност-цената на еднократната тренировка е 2.30 лв, с карта, разбира се, излиза по-евтинко.

Link to comment
Share on other sites

Вчера отвори врати обновената зала на комплекс "Дайкс". Залата е доста по-просторна и е оборудване само и изключително с нови уреди. Има сауна, турбо солариум, ще се правят и масажи. А, да не забравя и друга важна подробност-цената на еднократната тренировка е 2.30 лв, с карта, разбира се, излиза по-евтинко.

kolko izliza s karta

Link to comment
Share on other sites

kolko izliza s karta

Със сигурност е по-евтино, но колко точно, не знам, ще проверя и ще пиша. Аз си плащам тренировка за тренировка, затова не съм наясно с цените на картите.

Link to comment
Share on other sites

даикса отворен ли е вече че рондото нещо ми писна смятам да сменя малко залата

Дам, работи от началото на месеца.

Link to comment
Share on other sites

Къде се намира залата на Даикс?

В Кючук Париж, на страната на пощата и дискотека Марс, вървиш 150-200 метра в посока булевард Южен, малко преди кръстовището с булеварда, вдясно, има трафопост, зад него е комплекса, там вече ще се ориентираш.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Служителите на Даикс,които тренират там главно се занимават с бойни изкуства(поне тези,които аз съм виждал),фитнесът е на 2ро място.Аз също знам,но не със сигурност,че там няма инструктори,но най-добре ще е да отидеш и да попиташ на място,понеже може и да има,но малко хора да тренират с тях.

Link to comment
Share on other sites

брей в рондото слагат камери.....

Кви камери, я раздуй, че аз нещо не ги виждам, сигурно е било за някаква кампания.

Да не са ги скрили вече камерите и да ни излъчват по ТВ ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кви камери, я раздуй, че аз нещо не ги виждам, сигурно е било за някаква кампания.

Да не са ги скрили вече камерите и да ни излъчват по ТВ ? :bgrin:

Над вратата на мъжката съблекалня една черна топка и в тази линия гледай надолу и ще ги забележиш . See the black balls or they will see you :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...