Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

ще стане демоде както всяка година - в края на март и началото на април. поле ще се оттегли и втората вълна в края на май, началото ня юни.

тва са дупенцата дет са чули че било яко да са дигат гири в залите и ходат да подпръкцват под лостовете и да се почесват между уредите. щото нали след един месец ша се носят тениски и требе да се дуят. само дето след един месец немат резултат и се отказват. тогава идва пролетната серия идиотчета, дето се готвят за плажовете. те са маааалко по-търпеливи - издържат чак до втория месец. пак се разочароват и пак се разкарват. на единия лостовете му криви, на другия пък тежки, на третия му било прашно, четвъртия щял да си прави лицеви опори у тях, ама естествено все забравя и т.н.......

ахах...

страооотно го описа положението.Междудругото пазете си ГСМ-ите,които ходат в рондо,че някой ги цапцаросва...Вчера Ким слагаше стикери на СОТ,че обекта се охранява от видеокамери,само дето не видях камерите :blink: ..Явно е психоатака.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

аз гсм-а , парите и документите ги оставям на касата , те гардеробчетата се отварят с един ключ доста , 3-4 пъти ми се случва да отварям грешно гардеробче

Link to comment
Share on other sites

Заради темата със sell-а на дъмбелите се сетих да се изфукам с моя дъмбел който направих преди 2 години.

1. Струваше ми цели 6лв. (4.50 за спрея и 1.50 за шкурката).

2.Ето го и него.

3.Отне ми към 2-3 дни да го изшкуркам и 2-3 часа да го paint-на.

4.Материалите си ги набавих от един стар железария от село,който беше доста щедър да ми ги подари :woot .

5."Комплекта" ми се състои от 1 лост от 3кг. и 6 зъбни колела (тежестите) по 1кг. всяко и 2 халки за да държат всичко по мястото си.Общо се събират 9кг. което си е достатъчно за мен.

6.Единствената разлика с "купешките" дъмбели е,че е леко ръбат и грозен,ама то и кой ти гледа,нали е удобен ;) ...

От 2 годинки си бича в нас и съм много доволен.Увеличих от 26 дясна ръка до 33 и лява от 24 до 32 с релеф,оформени (доста добре) гърди,почти оформен корем (не бирено оформен де),рамена и гръб.

Всичко го постигнах с по горе описаният дъмбел и още една самоделка щанга (30кг max) + една книга за фитнес и бодибилдинг...

Link to comment
Share on other sites

Един понеделник като бях пак беше фулл и на един човек якето и горнището му ги бяха изкарали от гардеробчето и беше ровено в доста гардеробчета за камери мисля че неможе да се слагат в саблекалните и баните но мисля че ще е добре да се сложи мен лично не ми пречат защото не се сабличам мн мн ... но това сам само аз както каза злобил оставяите си нещата на касата там е наи сигурно

Link to comment
Share on other sites

Един понеделник като бях пак беше фулл и на един човек якето и горнището му ги бяха изкарали от гардеробчето и беше ровено в доста гардеробчета за камери мисля че неможе да се слагат в саблекалните и баните но мисля че ще е добре да се сложи мен лично не ми пречат защото не се сабличам мн мн ... но това сам само аз както каза злобил оставяите си нещата на касата там е наи сигурно

kameri ima samo v samata zala, v sublekalnite nqma.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам ходите ли на фитнес тия дни?И по-точно в Рондо,същия гъч ли е?Днес трябваше да ходя,обаче чух,че напоследък имало доста случеи на заушка в страната смятах тая седмица да почина,ама то кат се замислиш няма много смисъл,щото положението ще е същото,предвид дългия инкубационен период на болестта.Вие какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

херкулеса на гребната ако може да се нарече фитнес център де , според мене по-точното определение е хардкор зала , жалко че ми идва доста далече и трябва да ходя пеша иначе и аз ще почна да ходя там в рондото вече не се търпи , ония ден отивам в 9 без 15 и пак беше пълно ебати трябва да почна да хода в 8 сутринта сигурно да избегна навалицата ......

Link to comment
Share on other sites

ToTaL SPORT RuLzZzZ най-добрата зала в PLD !!!

и перлата си я бива ;)

Link to comment
Share on other sites

спортен клуб"аполон".намира се от лявата страна на стадион лаута.като тръгнеш покрай оградата на стадиона и на самия и край отляво се пада залата.има едни блокове на "Тракия" до нея.миналата седмица си взехме дна карта с жената-40лв=20тр.може да ходите и о двама,като нас,отбелязват че сте ползвали 2 тренировки.залата има и сауна,която в определени часове на деня е безплатна.климатици,много е просторна,може би колкото перлата на гарата.доколкото знам е на Бухаловима и шкафчета в залата.стойките за клек са 3,5-6 лежанки,много дъмбели.за сега не знам кога е най-натовареното време,защото см ходил само 2 пъти,обаче доста народ трябва да се изсипе за да се напълни.има и инструктор,протеин бар сущо.предплатен карта няма давност. ;)

Link to comment
Share on other sites

спортен клуб"аполон".намира се от лявата страна на стадион лаута.като тръгнеш покрай оградата на стадиона и на самия и край отляво се пада залата.има едни блокове на "Тракия" до нея.миналата седмица си взехме дна карта с жената-40лв=20тр.може да ходите и о двама,като нас,отбелязват че сте ползвали 2 тренировки.залата има и сауна,която в определени часове на деня е безплатна.климатици,много е просторна,може би колкото перлата на гарата.доколкото знам е на Бухаловима и шкафчета в залата.стойките за клек са 3,5-6 лежанки,много дъмбели.за сега не знам кога е най-натовареното време,защото см ходил само 2 пъти,обаче доста народ трябва да се изсипе за да се напълни.има и инструктор,протеин бар сущо.предплатен карта няма давност. ;)

 

Мда, и аз ходя там. Никога не съм отивал и да няма свободни уреди. А пък по обедно време е доста празно. Просторно е, чисто, има паркинг....точно обратно на Рондо, където и самите уреди са нагъчкани, страшно мръсно е, вони и няма къде да се спре в радиус от 200 метра... А на сауната много се кефя :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Аз ходя в едно малко фитнесче Авангард, зад Военна Болница в една уличка... Доволен съм, 3лв е за ден (скъпо е), но 24 лв е картата на месец от 7 до 16 ч. Има и сауна, солариум, съблекални... Айляк е!

Link to comment
Share on other sites

В рондото нали на картите пишат датата. От тук се чудя дали ако ходя по 2 пъти на ден, единият път е безплатен? Как мислите?

Link to comment
Share on other sites

Никой ли не ходи в тоя зад поликлиниката срещу ресторант Стадиона :rolleyes: :) .Айде обадете се да се видим,да обменим малко опит :P

Link to comment
Share on other sites

В рондото нали на картите пишат датата. От тук се чудя дали ако ходя по 2 пъти на ден, единият път е безплатен? Как мислите?

Няма да стане така както е мислиш при всяко влизане ти отбелязва

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Никой ли не ходи в тоя зад поликлиниката срещу ресторант Стадиона :rolleyes: :) .Айде обадете се да се видим,да обменим малко опит :P

аз там вдигах 1 година

но вече съм в MuscleART

Link to comment
Share on other sites

В този център срещу Метро има ли магазин за екипировка за БИ? Защото бях видял реклама на спортбул там, а и на сайта им http://www.sportbul.com/contacts.html пише, че са в Аркадия. Та, ако някой е виждал нещо подобно в магазина

rakavici-box3.jpg или rakavici-box2.jpg

нека да сподели

 

Някой знае ли нещо за новостроящата се зала в новия търговски център срещу Метро? :blink:

 

 

Зад Аркадията има готино фитнесче,когато съм бил,е нямало много хора,има си всичко,сауна,масажи правят,има и инструктор.

Link to comment
Share on other sites

Зад Аркадията има готино фитнесче,когато съм бил,е нямало много хора,има си всичко,сауна,масажи правят,има и инструктор.

ми като е 4лв тренировката как да има хора :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...