Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

В Рондото един път ми се наложи да вляза и кат попаднах сред едни огрооооомни мускулести горили,вдигащи два тона железа,реших да се изнеса забързо,май не е това моето място :bgrin: Нещо по-скромно :confused

 

Ми ходи в Тотала тогава, давай по 8 кинта на тренировка, там горили мнооого рядко ще срещнеш, там са някви пръдльовци, мамини синчета, дето се чудят за кво да си дадат парите и общо взето се лигавят... Е познавам 1-2 дето ходят там и тренират сериозно, ама тия се броят на пръсти... ;) Инче друго предложение е Перлата, там Дидито макар хич да не я обичам, разбира много от женските работи, не е скъпо, е пак има животни ама и доста жени, особено в последно време и няма да ти прават впечатление... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
Ми ходи в Тотала тогава, давай по 8 кинта на тренировка, там горили мнооого рядко ще срещнеш, там са някви пръдльовци, мамини синчета, дето се чудят за кво да си дадат парите и общо взето се лигавят... Е познавам 1-2 дето ходят там и тренират сериозно, ама тия се броят на пръсти... ;) Инче друго предложение е Перлата, там Дидито макар хич да не я обичам, разбира много от женските работи, не е скъпо, е пак има животни ама и доста жени, особено в последно време и няма да ти прават впечатление... ;)

:lol: добре добре, "ходи в тотала,там ..." звучи кат "ходи на майната си" :bgrin: Мерси на всички за предложенията:blush:

Link to comment
Share on other sites

Отивай в Симфония. Там е спокойно, обикновено няма много народ, само не знам въпроса с инструкторите как стои... иначе уреди за твоята цел има много. :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ва разбера какво против тотала имате.Аз хода от 2 години там и съм супер доволен.И тва за кво някой говори колко струвало кат изобщо не е ходил просто някой сигурно му е казал че е скъпо.За ученици и студенти има намаление (20%) и картата ти излиза 2.80 лв за 5 тренировки в рамките на 3 месеца.И съжалявам че ще обида някой ама в пералта и рондо така вуни на пор че ти се насълзяват очите.В тотала има супер яки уреди, спокойно, чисто ...Абе просто ти е приятно да тренираш

Link to comment
Share on other sites

И съжалявам че ще обида някой ама в пералта и рондо така вуни на пор че ти се насълзяват очите.

мирише на здрави мъже и пот ако питаш мен :D

сега да попитам някой който ходи в перлата ква е хавата с цените понеже от 1 година не съм ходил и да не ме изненадат неприятно с някое увеличение :bgrin: бях почнал да ходя в корадо ама от нова година го направиха 2,50 и 3лв и изобщо нямам намерение да ходя там. и без тва залата ме нерви, че всички уреди са в някъв умален вид :huh:

 

ама и доста жени, особено в последно време и няма да ти прават впечатление... wink.gif

май ще се почва пак с тренировките :D

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ва разбера какво против тотала имате.Аз хода от 2 години там и съм супер доволен.И тва за кво някой говори колко струвало кат изобщо не е ходил просто някой сигурно му е казал че е скъпо.За ученици и студенти има намаление (20%) и картата ти излиза 2.80 лв за 5 тренировки в рамките на 3 месеца.И съжалявам че ще обида някой ама в пералта и рондо така вуни на пор че ти се насълзяват очите.В тотала има супер яки уреди, спокойно, чисто ...Абе просто ти е приятно да тренираш

 

samo 4e ima 1 malak problem totala ne e otkrit predi 2 godini a maaalko po-malko :punk

i vse pak ti otiva6 v fitnes zala ne v parfiumerien magazin ili ti kato trenira6 ne se poti6 ?

tva 4e si iznejen i mirizmata na pot ti pre4i si e tvoi problem hodi si digai na novite uredi az 6e si pompim v rondoto na "4upenite" pa da viim koi do kade 6e stigne bate

Link to comment
Share on other sites

:lol: добре добре, "ходи в тотала,там ..." звучи кат "ходи на майната си" :bgrin: Мерси на всички за предложенията:blush:

ако имаш огромна нужда от треньор и постоянни съвети кое как да си тренираш, препоръчвам ти "Тотал Спорт". както вече споменаха по-горе скъпичко е, но дали си струва ти си решаваш. там си има инструктори, чието внимание и съвети влизат в цената за тренировка. а най-вече ти я препоръчвам таз зала, защото тя си е цял спортен комплекс и има богато разнообразие от спортове, които можеш да практикуваш. например лесно можеш да се преориентираш към аеробиката, която по мое скромно мнение ;) е по препоръчителна за жена от силовото натоварване във фитнеса. има и други гъделчета - сауни, масажи, солариуми. срещу съответната сума естествено. и все пак за абсолютно начинаеща е идеален избор, ако може да си го позволи.

следващия ценови сегмент са вече споменаваните Рондо(до твойта квартира) и Перла (срещу централна гара - над магазина със същото име). свястно оборудвани и могат да се използват и от жени. за инструкторите мога да кажа и добро и лошо, без да ги познавам, съдейки само по резултатите на техни ученици и огромните заблуди, в които са ги въвели(интрукторите- учениците, но понякога и обратното). повече преобладава лошото ми мнение за инструкторите, но то си е лично мое и е заради несъгласието ми с техните теории. също бих ти ги препоръчал за начални тренировки, все пак биха обяснили правилното изпълнение на отделните упражнения и начините за съчетаването им. но добавям към препоръката четене на литература по въпроса(за да формираш лично мнение за тренировките и развитието на твоето тяло) и забрана да ползваш каквито и да е хапчета и/или прахчета, които биха ти предложили там. в начален етап на тренировки никак не са препоръчителни подобни помощни средства. не и преди да си осведомена точно какво, в какви количества, кога и как да приемаш. и да си решиш тогава дали искаш.

в ниския ценови клас попадат Симфонията(срещу младежкия дом) и Новата зала до Лаута (така и не разбрах как се казва), както и Пловдив (над ресторант К2, ако не е затворена вече), но Пловдив определено не е за жени, то и за мъжете трудно върши работа, ама ходят хората. двете зали (симфония и лаута) са на един собственик и с подобно оборудване. уредите са достатъчно разнообразни и си има и женски секции. само че в Симфония инструктори няма. за новата зала не съм сигурен, но не съм чувал и там да има специално назначени. ако намериш приятел или познат да те поориентира кое какво е и защо и как, ти го препоръчвам. ако не ти е първа тренировка и си имаш представа за правилното изпълнение на упражненията и подредбата им, също са препоръчителни пак заради ниската цена и добрата комплектовка от уреди. естествено по същите причини особено вечер след 17:00 до към 19:20 залата се пълни с доста хора, но това важи за всички фитнес зали. за начинаещи, ако не те е срам да питаш, никой от присъстващите няма да откаже да ти помогне да си нагласиш уредите или да ти даде съвет, но пък всеки съветва различно....

 

направи си избора сама. тука колкото души са, толкоз различни мнения ще прочетеш. за миризмите и обстановката - влизаш във всяка зала, подушваш, поглеждаш и решаваш дали ще останеш.

Link to comment
Share on other sites

samo 4e ima 1 malak problem totala ne e otkrit predi 2 godini a maaalko po-malko :punk

i vse pak ti otiva6 v fitnes zala ne v parfiumerien magazin ili ti kato trenira6 ne se poti6 ?

tva 4e si iznejen i mirizmata na pot ti pre4i si e tvoi problem hodi si digai na novite uredi az 6e si pompim v rondoto na "4upenite" pa da viim koi do kade 6e stigne bate

 

Наистина не знам къде си видял ама първата ми карта е от ноември 2004 .Както и да го смятам прави 2 години и няколко месеца.Ако си намера тая карта ще ти я сканирам и ще ти я прата.И другото което наистина нямам време по цял ден да блъскам и не искам да "стигам до някаде".Дигам по малко колкото да се оформа горе долу.Не искам да ставам някъф профи и т.н.А поне на мен не ми е приятно да ми смърди а теб де да та знам кат си си свикнал... :blink:

 

edit:от бързано сам сгрешил 2003 имам предвид.Някои ако не вярва сам си сканирал картата 6а му я прата

Link to comment
Share on other sites

moje i taka da e moje da sam sviknal no predpo4itam kato ida v zalata da vijdam xora koito naistina sa vleznali da trenirat a ne xora koito se opitvat da se poddarjat to4no tam e i razlikata mejdu totala i rondoto v rondoto moga da si vikam , da puhta da psuvam dokato v totala ne moga da go prava 6toto xorata sa ot drugo prosoika na ob6testvoto :D

Link to comment
Share on other sites

Наистина не знам къде си видял ама първата ми карта е от ноември 2004 .Както и да го смятам прави 2 години и няколко месеца.Ако си намера тая карта ще ти я сканирам и ще ти я прата.И другото което наистина нямам време по цял ден да блъскам и не искам да "стигам до някаде".Дигам по малко колкото да се оформа горе долу.Не искам да ставам някъф профи и т.н.А поне на мен не ми е приятно да ми смърди а теб де да та знам кат си си свикнал... :blink:

Бъркаш сметката малко, от ноември 2004 до ноември 2005->1г.

От ноември 2005 до февруари 2006->3 месеца

Общо:1г.и 3 месеца :)

 

Не че има някакво значение, ама да уточним :D

Link to comment
Share on other sites

сега да попитам някой който ходи в перлата ква е хавата с цените понеже от 1 година не съм ходил и да не ме изненадат неприятно с някое увеличение :bgrin: бях почнал да ходя в корадо ама от нова година го направиха 2,50 и 3лв и изобщо нямам намерение да ходя там. и без тва залата ме нерви, че всички уреди са в някъв умален вид :huh:

май ще се почва пак с тренировките :D

2 лв. нормална тренировка, без карта, а иначе аз съм с карта за 16 тренировки в рамките на 1 месец :)

Link to comment
Share on other sites

мирише на здрави мъже и пот ако питаш мен :D

сега да попитам някой който ходи в перлата ква е хавата с цените понеже от 1 година не съм ходил и да не ме изненадат неприятно с някое увеличение :bgrin: бях почнал да ходя в корадо ама от нова година го направиха 2,50 и 3лв и изобщо нямам намерение да ходя там. и без тва залата ме нерви, че всички уреди са в някъв умален вид :huh:

 

 

май ще се почва пак с тренировките :D

 

Ами цените са си същите като преди 2лв до 3, след тва 2.50, за ученици и студенти 16 тренировки 24 кинта, има ново парно и няколко нови уреда, мутрите са си общо взето старите... :D

Link to comment
Share on other sites

сега да попитам някой който ходи в перлата ква е хавата с цените понеже от 1 година не съм ходил

Красьо, остави я тая перла, идвай с мен в рондото - хващаш 10 и си там :D

Link to comment
Share on other sites

Красьо, остави я тая перла, идвай с мен в рондото - хващаш 10 и си там :D

сашо, за да хвана 10ка трябва да вървя 20мин, а пък и в перлата съм тренирал повече от 3 години и ся в която и зала да ида не ми харесва :blink:

Link to comment
Share on other sites

kima neska e slojil 3 novi ureda na VASIL GYM - ma6ina za biceps na mqstoto na starata , me4ka na mqstoto na starata i onaq ma6in za grub do lejankite ne q znam kak se kazva :D qvno e osaznal 4e bez da vlaga nqma da pe4eli :D

Link to comment
Share on other sites

kima neska e slojil 3 novi ureda na VASIL GYM - ma6ina za biceps na mqstoto na starata , me4ka na mqstoto na starata i onaq ma6in za grub do lejankite ne q znam kak se kazva :D qvno e osaznal 4e bez da vlaga nqma da pe4eli :D

Утре ще ги вида :D Той в понеделиник като бях викаше,че чака някой да купи старите :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък неска като бях в Перлата в 7 часа имаше отвратително много хора :angry:

 

i v rondoto e naposledak taka , qvno stana mnogo moderno da se xodi na fitnes i v zalata da se pravi si4ko drugo no ne i da se trenira..........

Link to comment
Share on other sites

kima neska e slojil 3 novi ureda na VASIL GYM - ma6ina za biceps na mqstoto na starata , me4ka na mqstoto na starata i onaq ma6in za grub do lejankite ne q znam kak se kazva :D qvno e osaznal 4e bez da vlaga nqma da pe4eli :D

А на старите машини пише "Продава се изгодно"-нито пише цена,нито нищо :)

Link to comment
Share on other sites

i v rondoto e naposledak taka , qvno stana mnogo moderno da se xodi na fitnes i v zalata da se pravi si4ko drugo no ne i da se trenira..........

Просто лапетата си мислят,че ще напраят нещо за 2-3 месеца до лятото...

 

ЕДИТ:Е баси ужаса беше неска в рондо към 15:00 ч...1 лудница едвам се вреждах за уред...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...