Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Моля, препоръчайте ми добра фитнес зала ЗА ЖЕНИ някщъде в района около Гребната база! Но да има онструктори, защото "пациентката" е АБСОЛЮТНО начинаеща! Отговорите - моля на Л.С. !

 

Благодаря ви!

Link to comment
Share on other sites

do grebnata prepora4wam DKC to do restorqnt stadiona ima instruktori 1.50 za studenti i u4enici ina4e 2 kinta

ba4ka ot 9 do 20 mai sabota 10-8 nedelq po4iwat:)

twa e ednata drugata e do restorant patericata tam neznam ki kinti i ot kolko do kolko ba4ka tam sa6to ima instruktor adi kasmet

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Може ли някой да ми каже работното време на Рондото за празниците?

А дали утре работят? :blink:

А аз искам да попитам в понеделник на 26 тъйкато е третия ден от Коледа?Според мен,би трябвало да работят утре

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Момченцаааа,на мен някой ще ми препоръча ли готина зала с добър фитнес инструктор,където наистина ще ми обърнат внимание ,по възможност да е в района около центъра,аз живея до Палмите :unsure: Иначе съм момиче,ако не си личи :D

Link to comment
Share on other sites

Момченцаааа,на мен някой ще ми препоръча ли готина зала с добър фитнес инструктор,където наистина ще ми обърнат внимание ,по възможност да е в района около центъра,аз живея до Палмите :unsure: Иначе съм момиче,ако не си личи :D

 

ami 6tom si do palmite nai-dobriq izbor e rondoto , dobri instruktori koito sa se sastezavali i razbirat rabotiti dobri uredi i gore doly dobri ceni :P

Link to comment
Share on other sites

Момченцаааа,на мен някой ще ми препоръча ли готина зала с добър фитнес инструктор,където наистина ще ми обърнат внимание ,по възможност да е в района около центъра,аз живея до Палмите :unsure: Иначе съм момиче,ако не си личи :D

Що не видиш на "Ив.Вазов" (не се сещам как се казваше) - казаха ми че е хубаво. :)

Едит: zlobil ме е изпреварил с 2 секунди... :P ...нямам представа, може да говорим за едно и също нещо - просто познавам една от инструкторките, която води и обща аеробика (освен състезателните групи), утре ще се виждам с нея и ще я питам как стоят там нещата.

Link to comment
Share on other sites

Що не видиш на "Ив.Вазов" (не се сещам как се казваше) - казаха ми че е хубаво. :)

 

to 4e e hubavo hubavo e ama i pari4kite sa dosta :D

tam e za gazari , po to4no za hora koito parite koito davat za tova gi interesuvat slabo za men nqma nikuv smisul da davam 2x pove4e pari za trenirovka sled kato v rondoto makar i na po-stari ma6ini polu4avam tova koeto mi e neobhodimo da ne govorim 4e kima skoro po4va da podmenq uredite i zali4kata 6te stane 6 :)

Link to comment
Share on other sites

ami 6tom si do palmite nai-dobriq izbor e rondoto , dobri instruktori koito sa se sastezavali i razbirat rabotiti dobri uredi i gore doly dobri ceni :P

В Рондото един път ми се наложи да вляза и кат попаднах сред едни огрооооомни мускулести горили,вдигащи два тона железа,реших да се изнеса забързо,май не е това моето място :bgrin: Нещо по-скромно :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...