Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Просто лапетата си мислят,че ще напраят нещо за 2-3 месеца до лятото...

 

ЕДИТ:Е баси ужаса беше неска в рондо към 15:00 ч...1 лудница едвам се вреждах за уред...

 

da to4no taka e pove4eto prosto mi zaema uredite i dumbelite s koito prava i sedat i si govorat samo kat gi vida grupi4ka ot 3-4 4oveka i mi stava qsno da ne govorim 4e nikoi ne se saobrazqva v4era prava na me4kata vru6tam se i kvo da vida nqkuv tapir mi zima diskovete da pravil biceps........

 

ti hubu si bil kum 3 ama idi da vidi6 kum 7 kvo e .... nqma 6kaf4era

90 procenta ot tezi koito sq samo xodat 6toto e moderno do lqtoto 6te se se otkazali ......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
уф "Херкулеса" няма да бачка няколко дни;(

 

 

 

 

ъъъ оти ва няма да бачка ко станало че аз малко болен и несъм одил га ша бачка :confused

дане се изръся в понеделник и пак дане бачка шае много наредба

 

 

злобил колко години дигаш ва неси ли свикнал на сезонните фитнес маняци то всяка година е така почва се от февруари дигат 3-4 месеца нередовно да се стегат за плажовете и си мислят че правят нещо ;)то на всякъде ги има тия индивиди дето само се моткат няма спасение от тях :D

Link to comment
Share on other sites

ъъъ оти ва няма да бачка ко станало че аз малко болен и несъм одил га ша бачка :confused

дане се изръся в понеделник и пак дане бачка шае много наредба

злобил колко години дигаш ва неси ли свикнал на сезонните фитнес маняци то всяка година е така почва се от февруари дигат 3-4 месеца нередовно да се стегат за плажовете и си мислят че правят нещо ;)то на всякъде ги има тия индивиди дето само се моткат няма спасение от тях :D

глупости, 3 месеца. не изтрайват и толкоз. до месец тази порция временни посетители се изчиства, после идва пролетната - в края на март и началото на април. те пък изветряват най-късно до май месец. и лятото оставаме само откачените......

Link to comment
Share on other sites

злобил колко години дигаш ва неси ли свикнал на сезонните фитнес маняци то всяка година е така почва се от февруари дигат 3-4 месеца нередовно да се стегат за плажовете и си мислят че правят нещо ;)то на всякъде ги има тия индивиди дето само се моткат няма спасение от тях :D

 

ami po princip sum sviknal ama taq godina mi se vijdat neobi4aino mnoogo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

De da znam si4ki sa se zaribili v tva rondo da hodqt, az li4no do sq daje ne sam i pomislil da si zavle4a zadnika tam 6toto si predstavqm kvo 6te e vytre 3 sedmoklasnika hvanali edna gira i si q razcykvat i sa pliun4at za 6tqlo i ne 6tqlo, ta vaob6te mrazq takiva populqrni zali4ki ima si edna zala do lauta malko kato zatvor e vytra ama za tva pyk e bykano s uredi obi4am da hodq sutrin kym 10 ima mnogo malko hora ve4er e malko kofti 6toto i tam po4va da se pylni s nqkvi obrazi i napravo :pirate .Ina4e i tarifata e izgodna 1.50 :) ina4e az se vnykvam za lev4e kef4e :)

Link to comment
Share on other sites

А на старите машини пише "Продава се изгодно"-нито пише цена,нито нищо :)

 

 

А вече този надпис го има на почти всички уреди :huh: . Дали ще ги сменя? И ако да, това значи да подмени цялата зала, а оттук идва логичния въпрос - дали ще има още едно увеличение на цените??? :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Не обичам аз тесни, дълги и ниски зали...

От рондото ми липсва само едно нещо - колана с верига, на който закачаш тежест за кръста си, било то за набирания или в моя случай - за кофички.

А, и още нещо ми липсва.., лежанката с тесните държачи на щангата, че лично на мен ми е много по-удобно да я оставям на тях.

Уреди не ми липсват, понеже не ползвам.

Аз лично посещавам Перлата, мислих си да се връщам в Рондото че по-тънкана, но като разбрах, че и там цените са 2,00-2,50 и тотално се отказах. :>

Бе всеки си има някви приоритети, да си ходи дето му е удобно.

Link to comment
Share on other sites

Не обичам аз тесни, дълги и ниски зали...

От рондото ми липсва само едно нещо - колана с верига, на който закачаш тежест за кръста си, било то за набирания или в моя случай - за кофички.

Точно това го има

;)

Link to comment
Share on other sites

kvoto i da mi govorite, v 99 si e nai-dobre, zashtoto v pochivkite mejdu seriite vinagi moje6 da vidi6 prez prozorcite ili terasata po nqkolko qki putki ot Ana Mai :D :D :D

Аз затова вече не ходя в тая зала,много се разсейвам! :lol: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Не обичам аз тесни, дълги и ниски зали...

От рондото ми липсва само едно нещо - колана с верига, на който закачаш тежест за кръста си, било то за набирания или в моя случай - за кофички.

А, и още нещо ми липсва.., лежанката с тесните държачи на щангата, че лично на мен ми е много по-удобно да я оставям на тях.

Уреди не ми липсват, понеже не ползвам.

Аз лично посещавам Перлата, мислих си да се връщам в Рондото че по-тънкана, но като разбрах, че и там цените са 2,00-2,50 и тотално се отказах. :>

МММда и аз смених Рондото с Перлата и почти същите работи ми липсват. Много е неудобно да сложиш някой по тежък дъмбел на краката отколкото да сложиш колана. А на лежанката с тесните куки направо хвърлях щангата/беше ми мн удобна/. Също ми липсва машината за задното рамо и пек-дек машината.

За сметка на това хората в Перлата са ми много по-приятни. Залата е много по просторна и понеже аз ходя преди обед, почти няма хора.

Факт е , че зали има вече доста. Не е като едно време,като ходехме всички в хангарите.

Важното е да се тренира!

Link to comment
Share on other sites

А вече този надпис го има на почти всички уреди :huh: . Дали ще ги сменя? И ако да, това значи да подмени цялата зала, а оттук идва логичния въпрос - дали ще има още едно увеличение на цените??? :bgrin: .

 

si4ki ma6ini na koito pi6e prodavat se izgodno 6te se smenqt su6to i dumbelite

cenite neznam dano da ne se uveli4avat ;)

Link to comment
Share on other sites

si4ki ma6ini na koito pi6e prodavat se izgodno 6te se smenqt su6to i dumbeliDe

cenite neznam dano da ne se uveli4avat ;)

Дъмбелите няма да ги смени поне 1/2 година. Веднъж чуха да казва Ким Мерджанов. Сигурно няма значи :)

Link to comment
Share on other sites

И аз ги харесвам,само малко да се позатегнат! :rolleyes:

 

 

Ми то аз почти всеки път като ходя гледам, че оня майстора ги затяга ама те пак си се разхлабват :blink: . Иначе и на мен си ми харесват ама много ме мързи ако трябва да ги местя на "големи" разстояния :P . Иначе като цяло могат някои да се подменят спокойно с по-нови.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
nqkoi ste dade li powe4e info za Reflex, namirala se nkude v ki4uka

 

Залата се намира в пресечка срещу "Айсберга"-а, в нова кооперация, отвън е с метална ролетна щора, казвам ти го като ориентир, да знаеш кво да търсиш като идеш там. Иначе залата е сравнително малка, уредите са добри но няма разнообразие от такива. "Дайкс"-а в Кючука е по-добра, но от утре(10.08 четвъртък) я затварят временно за ремонт за три седмици. Датата на откриването е 4.10.-разширена с доста нови уреди+сауна, солариум, масажи.

Link to comment
Share on other sites

te daixa prez den zeha da go remontirat

По мое мнение, след ремонта, залата ще стане една от най-добрите в Пловдив, Съдейки по оборудването, което вече са накупили и по думите на инструкторите, които казват, че уредите ще са маркови и хубави, надявам се залата наистина да стане по-добро място за тренировка. Защото, тези които тренират там, в това число и аз, не могат да отрекат, че има още какво да се желае по отношение на уредите. Като размери залата ще е окло два пъти по голяма от това, което е в момента.

Дано собственика се постарае и я направи наистина добра зала.

 

te daixa prez den zeha da go remontirat

По мое мнение, след ремонта, залата ще стане една от най-добрите в Пловдив, Съдейки по оборудването, което вече са накупили и по думите на инструкторите, които казват, че уредите ще са маркови и хубави, надявам се залата наистина да стане по-добро място за тренировка. Защото, тези които тренират там, в това число и аз, не могат да отрекат, че има още какво да се желае по отношение на уредите. Като размери залата ще е около два пъти по-голяма от това, което е в момента.

Дано собственика се постарае и я направи наистина добра залата.

 

 

 

ПС-ууупс, нещо ми се крашна браузера и затова, предполагам, се получи дублиране в поста, съжалявам за което !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...