Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

бил съм в тракия в 2 зали

и двете съкс

тая до лалута е супер голяма но не ме радва

не създава настроение за тренировка

в пловдив съм бил само 1 път и там много не ми хареса

предпочитам рондо

96 % от тренировките ми са били там

Link to comment
Share on other sites

бил съм в тракия в 2 зали

и двете съкс

тая до лалута е супер голяма но не ме радва

не създава настроение за тренировка

в пловдив съм бил само 1 път и там много не ми хареса

предпочитам рондо

96 % от тренировките ми са били там

Пък и в Muscle Art-а сега подобряват вентилацията!

Link to comment
Share on other sites

От 01.09.05г. цената на едно посещение в Muscle Art[Рондо] става 2лв. до 16:00 часа и 2.50лв. след този час! :angry1 Новата вентилация е за наша сметка! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

От 01.09.05г. цената на едно посещение в Muscle Art[Рондо] става 2лв. до 16:00 часа и 2.50лв. след този час! :angry1 Новата вентилация е за наша сметка! :beerchug

Кофти работа. Точно смятах да съм по-редовен в скоро време. :(
Link to comment
Share on other sites

epa za 50stinki na cigani li 6a se praite we ?!

епа казаха ми,че напраили ремонт на банята,и за кво ми е тая баня,аз ако си носа вода от нас сигурно няма да стъпвам в тая баня... :angry1(къпа се в нас,понеже не ми се носат по реисове и shits още 1 чифт дрехи :) ) ама няма кво да се прай,за мен рондо рулзз,и няма да ида в друга зала :punk

Link to comment
Share on other sites

epa za 50stinki na cigani li 6a se praite we ?!

Сметни на месец или на година колко става разликата? :P
Link to comment
Share on other sites

От 1ви септември цените в Рондо за 8 тренировки се вдигат с 2лв. Картата става 14лв за 8 пъти. Кажете при другите клубове как е.

Link to comment
Share on other sites

Hora ot 2 meseca sam v USA i neznam v kakva nasoka se razvivat na6ite zali v bg.predi da tragna za usa 2-3 pati posetih edna zala v ki4uka blizo do iceberga-reflex no pove4eto uredei bqha za jeni i ne bqh mnogo o4arovan ,skoro edin priqtel mi pisa 4e zalata e promenena i 4e e stanala mnogo dobra s preobladava6ti majki uredi--mplq ako nqkoi ot vas e hodil tam da i dade malko dopalnitelno info dali si struva a ako li ne 6te se vidim sled mesec v RONDO :punk

Link to comment
Share on other sites

От 1ви септември цените в Рондо за 8 тренировки се вдигат с 2лв. Картата става 14лв за 8 пъти. Кажете при другите клубове как е.

мога да ти кажа само за перлата, че са същите цените. повече от 3 години съм ходил там и винаги си е било 2 лв до 3часа, след 3-2,50 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

мога да ти кажа само за перлата, че са същите цените. повече от 3 години съм ходил там и винаги си е било 2 лв до 3часа, след 3-2,50 :wacko:

Ми тва си е нормална цена, залата е голяма, уредите се подържат... Между другото ти идваш ли още? Ако да сигурно ще те знам по физиономия...

Link to comment
Share on other sites

Между другото ти идваш ли още? Ако да сигурно ще те знам по физиономия...

ами всъщност си дадох малко почивка, после пък ми счупиха крака и вече стават 3 месеца не съм ходил :( иначе перлата рулез :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Също и чорба от хлебарки можеш да си направиш...

 

 

тва е за тема хранителни добавки цъцъ можели такова нещо :lol:

 

 

 

перлата несъм одил може да е яко ама нинам

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

аз съм в Лаута, нова зала, всичко се поддържа перфектно,климатиците работят нон-стоп, с карта излиза 2 лева без малко! :punk :ph34r:

ей сега даже тръгвам за тренировка

айде успех на всички!

Link to comment
Share on other sites

аз съм в Лаута, нова зала, всичко се поддържа перфектно,климатиците работят нон-стоп, с карта излиза 2 лева без малко! :punk  :ph34r:

ей сега даже тръгвам за тренировка

айде успех на всички!

Нова зала на Лаута :confused Да не би да е горе над съблекалните, където едно време се тренираше бокс и борба :unsure: :huh:

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho  Публикувано на , 18:43 PM

 

QUOTE(ANGELIZER @ Sep 9 2005, 18:40 PM)

аз съм в Лаута, нова зала, всичко се поддържа перфектно,климатиците работят нон-стоп, с карта излиза 2 лева без малко! punk.gif  ph34r.gif

ей сега даже тръгвам за тренировка

айде успех на всички!

*

 

 

Нова зала на Лаута confused.gif Да не би да е горе над съблекалните, където едно време се тренираше бокс и борба unsure.gif huh.gif

 

Мне, тази зад стадиона е, точно на 100 метра от параклисите. Собственост е на Бухалов и на Даци, доколкото знам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...