Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

От такава силова серия има смисъл само ако можеш да направиш поне 1 сам и още 1-2 с малко помощ иначе си е чиста изгъзица...

Но говедото не мисли!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

ne sam saglasen . ako naprimer trenira6 za muskulen obem , muskula trqa da se sakrati maksimalno mnogo , za celta se vdiga maksimalna tejest , s bavno tempo.I ako naprimer moje6 da vdigne6 55 kg po dobre da diga6 60 i nekoi ot gore da ti pomaga savsem malko i da se gar4i6 ot kolkoto da diga6 50 kg s lekota. :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Значи аз съм от каршака и ми е много медено в тоя дето отвориха в махалата доста доста е по-малък от рондо но пък за лефче ми е яку такова :tongue

Link to comment
Share on other sites

Я някой с по-голям стаж в Рондото да каже в коя часова зона през седмицата е най-спокойно,в смисъл няма много хора и не се налага да чакаш за някой уред :wacko: Макар че от някои постове разбрах ,че колкото по-малко хора знаят толкова по-добре :P ;)

 

edit:Ами тъкмо това може да му е замисъла-да има по-малко хора :D

Link to comment
Share on other sites

Кой е най-якия фитнес център? Щото искам да ходя :confused  :confused  :confused

а не си ли малко малък ? :confused бтв неска бех в рондо и някав индивид от ромски произход(не повече от 12 год.) си стягаше бицепса пред огледало 15-20 см ръчичка,беше много смешно отстрани с 1 зелена ризка леле хахаха

 

ЕДИТ:@килер сутрин като отвори фитнеса в 10:00 няма да има народ иначе от 12:00 до 3,4 е голям фраш :pirate към 4 отслабва(ама входа след 16:00 става 2:00 лв,и не разбирам замисъла на това)

Link to comment
Share on other sites

Поне в Перлата не се допускат такива индивиди, преди време двама отворковци напъваха да влязат ама бяха изгонени и за малко не ядоха бой щото мноо се надъхваха...

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ:@килер сутрин като отвори фитнеса в 10:00 няма да има народ иначе от 12:00 до 3,4 е голям фраш  :pirate към 4 отслабва(ама входа след 16:00 става 2:00 лв,и не разбирам замисъла на това)

 

Ако говориш за рондото, отваря 7.00 часа, а не в 10. Но въпреки това и в 7 сутринта има хора и то не малко. А що се отнася до това по кое време има най-малко хора, все повече почвам да си мисля, че този часови диапазон започва да се превръща във все по-недостижим мит :blink: .

 

Едит: и аз много съм мислил по въпроса за 2-та лева и все още не откривам логиката. Така или иначе Ким си прави достатъчно пари и за внуците.

Link to comment
Share on other sites

Ами то и в Перлата след 15:00 става 2.50 и това е защото по-принцип вечер идват най-много хора и така ги подтикват да си времат карти и съответно да идват редовно в този фитнес... ;)

Link to comment
Share on other sites

Q mi daite malko info za "Plovdiv" shtoto nikoga ne sam xodil tam a se okazva 4e mi e dosta po-blizo ot mqstoto kadeto xedq v momenta.Interesuvam se kakvi sa uredite,taksite i kompaniata v zalata.

Link to comment
Share on other sites

Q mi daite malko info za "Plovdiv" shtoto nikoga ne sam xodil tam a se okazva 4e mi e dosta po-blizo ot mqstoto kadeto xedq v momenta.Interesuvam se kakvi sa uredite,taksite i kompaniata v zalata.

Ами аз съм ходил само веднъж там, цената беше 1.50, уредите бяха сносни но тъй като съм свикнал в Перлата ми се видяха малко, хората трниращи там (с риск да обидя някой от форума и ако го направя се извинявам) или поне част от тях бяха някви гадни педерстчета или поне аз видях двама, на които им личеше брутално... :wacko: Единственото нещо което може да ме накара пак да стъпя там е наличието на боксова круша :D

Нядявам се че съм ти бил от полза :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дайкс е срещу затвора (в Кичука), също е близо до даскалото Антона, доколкото знам е 1.50, ама нещо не ме кефи, щото няма мноо уреди и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми даде ли малко инфо за Дайкс? Къде е и какви пари е?

 

 

2 лв е еднократно,с карта излиза 1,50 и цената включва и къпане

Link to comment
Share on other sites

в тракия щели да правят някви центрове и в тях с фитнес. някои да знае такова нещо :confused тука пред нас строят разни работи ама маи ще са басеини :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...