Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Az li4no si hodq v Muscle art (Rondo) blizo ot polovin godina i sam mnogo dovolen kakto ot uredite ,taka i ot otno6enieto ,koeto polu4ava6 tam-abe golqm kef e da pompi6 tam vinagi 6te sre6tne6 priqtel ili gotini hora za laf4e v po4ivkite

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
Az li4no si hodq v Muscle art (Rondo) blizo ot polovin godina i sam mnogo dovolen kakto ot uredite ,taka i ot otno6enieto ,koeto polu4ava6 tam-abe golqm kef e da pompi6 tam vinagi 6te sre6tne6 priqtel ili gotini hora za laf4e v po4ivkite

Дам и аз хода тама отвреме навреме.На теб кога са ти тренировките?

Link to comment
Share on other sites

Аз тренирам в зала Спортен Център "99". Не е нищо особено, даже на свикналите на лукс би се сторила доста мизерна. Ама там започнах, запознах се с доста хора и си ми е приятно да ходя там.

Link to comment
Share on other sites

Аз тренирам в зала Спортен Център "99". Не е нищо особено, даже на свикналите на лукс би се сторила доста мизерна. Ама там започнах, запознах се с доста хора и си ми е приятно да ходя там.

 

и мен там ме кефи. За тези които не се сещат на това място също му вика "Пловдив"

Link to comment
Share on other sites

и мен там ме кефи. За тези които не се сещат на това място също му вика "Пловдив"

Кое точно ви кефи в този фитнес ?! 1 път бях , правих крака/рамене , повече няма да отида ...

Аз тренирам в Масъл Арт ( Рондото ) , има и по-хубави ,но мен заличката напълно си ме задоволява ( стига да няма много хора :angry1 ) :)

Link to comment
Share on other sites

Да и аз ходя в Масъл Арт вече сигурно станаха 3 години :blink: . Преди ходих в гореспоменатия "Пловдив", ама тогава бях толкова начинаещ, че залата ми се струваше супер яка. Иначе Рондото си е супер, само както каза Shithappen да няма много хора, щото става :starwars: ;) .

Link to comment
Share on other sites

гледам сте ми оставили Симфонията на мира да се ширя вътре на спокойствие :) ходя там щото и компанията ми е там а и съм свикнал. мислех да се пробвам на тотала ама цените ме отказаха.

Link to comment
Share on other sites

Аз преди ходих в "Пловдив" защото тренировката ми идваше по 1 лв и си беше далавера ... сега нямам време да ходя но скоро ще подновя спертната ми дейност.

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз хода тама отвреме навреме.На теб кога са ти тренировките?

ami razli4no zavisi ot tova dokolko sam zaet no se staraq da hodq ponedelnik,srqda i petak ako ne6to mi se obarka vtornik ,4etvartak i sabota,no parvoto e za predpo4itane

Link to comment
Share on other sites

А някой да е чувал за новата зала , която ще отваря в Тракия ? Някъде на гърба на лаута щяло да е.

тя вече си работи. намира се срещу ресторант "Каменград" ако го знаеш. било хубаво, ама още не съм намерил време да проверя лично.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ходя в Авангард от 2-3 месеца. Залата е малка, но за сметка на това е нова с нови уреди, които се сравними само с тези от Тотал спорта, малко хора, климатична и вентилационна инсталация, уеб камери, има и сауна и солариум, ходят свестни хора или поне такива с малко по високи доходи, без желание да стават културисти, а просто за удоволствие и раздвижване. А не като рондото (ходих там няколко месеца, беше преди половин година) където уредите са тип "направи си сам", вуни на пор постоянно, половината са някви назлобени анаболисти дето двигат поне 120 на лежанка. Даже видях един дето качи 200 кила, а след това в съблекалнята изкара 5 вида буркани с най различни химии и хапове и плюскаше от тях като за последно. Да не говорим че ако стъпи мадама всички я оглеждат от всякъде и почват да я зарибяват при всеки удобен случай. Иначе отношението на персонала е ОК. В този клуб Авангард входа е 3лв, но за 1 левче (колкото е разликата с останалите) получаваш много повече! Не ви го препоръчвам защото е в мой интерес да остане по слабо посещавано :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя от 2 години редовно във Джорданс клуб ако го знае някои. Намира се до екскалибур и е горе долу закътано, няма мноо хора и е готино общо зето. Ако някои го знае или пък ходи там да пусне ПМ да ходим заедно.

Link to comment
Share on other sites

ROBIN4O ne iskam da se zaqjdam bate ama razdela e bodybuilng tva zna4i qko blaskane s cel da stane6 jivotno a dokolkoto razbiram ti si po-skoro po fitnesa a razlikata e ot tuka do nebeto a tva 4e e iskaral 5 vida borkani hi4 ne e pokazatel kav e tova moje da sa bili prosto nqkvi dobavki (po4ti 100 procenta e bilo taka) edva li nqkoi 6te se zobi v sablekalnite zel si e 4oveka aminokiselini glutamin4e kreatin moje bi i ti vednaga anabolist a tva 4e diga 120 na lejankata kak go smetna kato pokazatel dali e nazoban ? a tva za madamite kvo lo6o ima ne moa da se seta kato sam oti6al tam da treniram 6to pa da ne zaribqvam i madamite? ( makar 4e v rodno ne sam vidql nqkva koi znai kolko xubava 4e 4ak da tragna da q zaribqvam poe4eto sa kato sibirski valci ) q kaji kade e taq zala :P da ida da q probvam 6tom q fali6 tolkoz mnogo

Link to comment
Share on other sites

Az digah v "Simfoniq". Gotina e zalata, ima hubavi uredi, atmosferata e dobra. Ako si zakupi6 karta e na smetka za6toto za u4enici, kakuvto sum az, kartata e 29lv za 24 vlizaniq koeto izliza mislq 4e po 1,20 lv na trenirovka. Tva e dosta na smetka a i vremeto za izrazhodvane na tezi 24 vhoda e 3 meseca koeto spored men e napulno dostata4no. Tova e ot men. :D

Link to comment
Share on other sites

ami dosega 3 godini trenirah v RONDO

no sega zapo4nah da hodq v novata zala do LAUTA

zashtoto mi e mnogo po-blizo i ne mi otnema tolkova mnogo vreme

 

ami zalata q biva gore-dolu

nqma nqkoi uredi na koito bqh sviknal v RONDO ama ima vsi4ko neobhodimo

Link to comment
Share on other sites

Muscle Art (Рондо). Все там си ходя, компании, познати, помагачи, почти винаги има :D .

Свикнал съм там и това е. Преди съм ходил на гребната има една доста малка заличка за гребци, но това беше за около 2-3 месеца преди доста време.

Само малко не ми допада факта, че в Рондото напоследък винаги е пълно, и повечето 'трениращи' само се гледат 'умно'. Или пък ти заемат уредите, ха да мръднеш настрани и поне трима вече играят без шанс да си продължиш сериите, освен ако не се накараш на някого.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...