Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

В този център срещу Метро има ли магазин за екипировка за БИ? Защото бях видял реклама на спортбул там, а и на сайта им http://www.sportbul.com/contacts.html пише, че са в Аркадия. Та, ако някой е виждал нещо подобно в магазина

rakavici-box3.jpg или rakavici-box2.jpg

нека да сподели

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
В този център срещу Метро има ли магазин за екипировка за БИ? Защото бях видял реклама на спортбул там, а и на сайта им http://www.sportbul.com/contacts.html пише, че са в Аркадия. Та, ако някой е виждал нещо подобно в магазина

rakavici-box3.jpg или rakavici-box2.jpg

нека да сподели

Има екипировка, но избора е доста ограничен. Екипировката е в магазина на LOTTO, където предлагат и фитмрс-уреди, сауни, солариуми и т.н. Но ако искаш провери и ти, аз бях там непосредствено след отварянето и е възможно сега да са го заредили с повече и по-голям асортимент стоки.

Link to comment
Share on other sites

та значи от училище ни дадоха едни фитнес карти за 20 ходения в спортен клуб "99".Но просто не ми е близко като моя фитнес и нямам възможност да ходя до там , за това питам дали някои би се съгласил да е купи.Нз каква е цената на едно ходете там(мисля че бях чувал 1.50) за това според мен 20х1.5=30 , но за да имате и вие изгода давам картата за 25 лв - 20 ходения.Моля някои да ми направи услуга както и на себе си :P

Link to comment
Share on other sites

мм евтино е да , но просто като не ми е удобно да бия път до там , и като няма човек на който да е продам гледам с цената да се навие някои.Иначе нз дали е тази до р-нт К1 ,намира се като тръгнеш по стълбите от нет-клуба Зеон нагоре.Г/д острани на разкопките нз по-точно как да ти го кажа.Ако си заинтересован драсни ПМ-че

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тотала Януари месец имат много яка промоция, 2 карти на цената на 1 за година, тоест ако имаш малко пари и един приятел с който да ходите ви излиза по 30 лева на месец неограничено посещение - по всяко време, може и всеки ден. Аз го изтървах миналата година това, но тази смятам да се възползвам. Иначе и аз съм бил в Пловдив, Рондо и Симфонията ама Тотала най-ми допада, след 11 часа бачкане просто с една тренировчица много добре се разпуска.

Link to comment
Share on other sites

как така , я ми обясни малко по подробно колко пари точно е картата ?

 

 

edit : значи ако съм те разбрал правилно и един месец ми излиза 30лв то 12х30-360лв за цялата година.... :wacko: толкова пари няма да дам посмъртно никога ;)

Link to comment
Share on other sites

някой случайно да знае от къде в пловдив мога да си взема трибойски бинтове за китки ? :confused

Отиди в споменатата зала "99" и питай, ако ти се разкарва.

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли споделили работното време на фитнесите по празниците. За Перлата знам, че няма да работи 24 и 25-ти и на 31 и 1-ви. Как стоят нещата с другите зали? При Кима?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
В неделя Рондото е до 19,00ч.На Коледа работи цял ден,почиват само на 1-ви ;)

Така е само на парви не работи и аз ходя само там и не сам ходил в др зала 1 пат се опитах да вдигам в училище но просто мислех че не ми деиства

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз ходих веднъж с една позната но повече няма да отида , няма никакви уреди само някви си там 3 лежанки и 1 скрипец не че не е достатъчно но все пак има тренировки в които предпочитам да включа и някой машини като упражнения а и наистина е дупка , да не говорим че като отидох и всички квартални газета ме гледаха все 1 съм им изял десерта с вилица

 

между другото в рондото вече е ужасно ебати претъпканата зала направо се чудя къде да почна да хода то там тва не се търпи не можеш да се разминеш , чули че е модерно ся да де ходи на фитнес и айде целият випуск на моабет в залата а и вчера един като ми изцепи че му остават още само 30 серии на кривият лост.....

Link to comment
Share on other sites

Наистина в Рондо е доста претъпкано,но вече не си прая труда да се съобразявам с нубчетата...Какво да се редуваме за уред при положение,че са 4 парчета? :blink: Аз няма смисъл да тренирам,прая си серии и изобщо не се церемона да се редуваме.Но пък няма алтернатива засега на Рондо или поне аз не виждам.Просто както казва злобил сега е модерно да се ходи на фитнес,само че всичките тия нообове циклят на едно място и само се мъчат в залата...Сега някой ще кажат,че дискриминирам другите ама няма начин.Трябва да се отсеят тези,тъйкато не може да се диша и само пречат.Най се дразна,когато група от 4 нуба накачорат уредите без да ги ползват.

Link to comment
Share on other sites

Наистина в Рондо е доста претъпкано,но вече не си прая труда да се съобразявам с нубчетата...Какво да се редуваме за уред при положение,че са 4 парчета? :blink: Аз няма смисъл да тренирам,прая си серии и изобщо не се церемона да се редуваме.Но пък няма алтернатива засега на Рондо или поне аз не виждам.Просто както казва злобил сега е модерно да се ходи на фитнес,само че всичките тия нообове циклят на едно място и само се мъчат в залата...Сега някой ще кажат,че дискриминирам другите ама няма начин.Трябва да се отсеят тези,тъйкато не може да се диша и само пречат.Най се дразна,когато група от 4 нуба накачорат уредите без да ги ползват.

Колко та разбирам само стоят четири човека прават си мухабед и неможе са прадне в рондо и инструкторите само минават и праскат или пак някои земи да са прави на боксиор и бияч пред огледалата.На фитнес не са ходи за да може да са биеш а се ходи за да имаш хубаво тяло! :angry1

Link to comment
Share on other sites

и вчера един като ми изцепи че му остават още само 30 серии на кривият лост.....

 

:woot :lol:

 

 

 

Чудя се кога ли фитнеса ше стане демоде. Отварям каса шампанско в същия ден.

 

Вън туристите от залите!

Link to comment
Share on other sites

ще стане демоде както всяка година - в края на март и началото на април. поле ще се оттегли и втората вълна в края на май, началото ня юни.

тва са дупенцата дет са чули че било яко да са дигат гири в залите и ходат да подпръкцват под лостовете и да се почесват между уредите. щото нали след един месец ша се носят тениски и требе да се дуят. само дето след един месец немат резултат и се отказват. тогава идва пролетната серия идиотчета, дето се готвят за плажовете. те са маааалко по-търпеливи - издържат чак до втория месец. пак се разочароват и пак се разкарват. на единия лостовете му криви, на другия пък тежки, на третия му било прашно, четвъртия щял да си прави лицеви опори у тях, ама естествено все забравя и т.н.......

Link to comment
Share on other sites

Теоретично го описа много правилно, ама лошото е че тия периоди нещо взеха да преливат от един в друг. Иначе нямам нищо против новаците и аз съм бил такъв. Даже помагам с к'вото мога и ако ме попитат за нещо. Но точно тая порода нахакани лайнари 'дето се пречка без да прай нищо, ми вкарва доста нерви... Да не говорим че се движат на стада и окопират ли уред, гледката става грозна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...