Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
Къде има евтини алтернативи , говоря за 2-3 лв цена на едно посещение?

от 2 до 3 лв си е разлика,като включим и протеинчето след тренинг.

Доста зали пообиколих тези дни и още не мога да намера това,което търся.

Утре ще ходя в една квартална зала(каршияка) за 2 лв,но не възлагам големи надежди.

2 лв също е входа и на Теразини до ликиора.

абе с една дума втора зала кат Рондо няма :)

Симфония незнам как е,мисля че и там е 2 кинта

Link to comment
Share on other sites

Аз ще опра до 2-ра Поликлиника, залата долу в подземието им.Просто по-близо май няма пък и си спомням беше поносимо там( нямам много хора ) ама каквото и да си говорим Рондо-то си е НАЙ :) Т'ва е :)

Link to comment
Share on other sites

Най-интересното е че от Рондо не се вадат уреди за да го местят.Има плакат срещу GRAND и скоро беше лепната табела очаквайте скоро,но уредите си стоят вътре.Доколкото знам се съдят нещо ,но някой по навътре в нещата може да каже за какво става въпрос.Най-вероятно и самия Ким незнае кога отново ще отвори залата :(

Link to comment
Share on other sites

Ами логично е да се съдят.Всеки ден в който не работи "Мъсъл Арт" отчита загуби.Доколкото знам принципно имаше договорка за 2 седмичен срок, след който да може да функционира залата.Явно не са точно така нещата сега.

Link to comment
Share on other sites

Аз па не мога да разбера кво толкова претенции с тия зали :)

Главното за мен е:

- да е просторно, да има въздух;

- да ходя с човек, с който да си помагаме, не да си приказваме;

- да има свободна лежанка;

- да има свободна щанга на земята;

- да има свободна стойка за клек;

- да има лост за набиране;

- да ума успоредка;

бонус в залата:

- да има дъмбели;

- успоредката да е V образна, не че тогава е успоредка де :>

- да има музика;

- да има съблекалня, баня, тоалетна;

- хубава жена, която да тренира. :D

 

Останалите неща, които биха се явили, като претенции, за мен биха били глезотии, навици и липса на компания за раздумки по време на тренировка.

Link to comment
Share on other sites

от 2 до 3 лв си е разлика,като включим и протеинчето след тренинг.

Доста зали пообиколих тези дни и още не мога да намера това,което търся.

Утре ще ходя в една квартална зала(каршияка) за 2 лв,но не възлагам големи надежди.

2 лв също е входа и на Теразини до ликиора.

абе с една дума втора зала кат Рондо няма :)

Симфония незнам как е,мисля че и там е 2 кинта

 

 

Прав си, втора такава зала няма. Напоследък обиколих доста зали, даже си избрах една, но все още не мога да се нагодя към измислените им уреди. Освен това никакво разнообразие няма. За една мускулна група най- много 2 уреда. Редуването на различни упражнения отиде в миналото.

Link to comment
Share on other sites

neznam za vas ama zalata korado v smirnenski e nai izmislenata na zemqta sno6ti slojix okolo 90% ot tejestite na skripeca i na 6toto darpane kato vkarax malko 4iiting i zamalko da se razglobi , da ne govorim 4e te karat da si podrejda6 diskovete sled kato si gi polzval koeto e maikata na tapotiqta , maj 6te pribegna pak do dobriq star herkules ot koito edno vreme zapo4nax svoite parvi trenirovki

Link to comment
Share on other sites

neznam za vas ama zalata korado v smirnenski e nai izmislenata na zemqta sno6ti slojix okolo 90% ot tejestite na skripeca i na 6toto darpane kato vkarax malko 4iiting i zamalko da se razglobi , da ne govorim 4e te karat da si podrejda6 diskovete sled kato si gi polzval koeto e maikata na tapotiqta , maj 6te pribegna pak do dobriq star herkules ot koito edno vreme zapo4nax svoite parvi trenirovki

то пък щото е проява на великолепно възпитание да си оставиш щангите неразтоварени и тежестите неподредени. щот сигурно си сам в залата и на никой друг няма да му потрябват....

злобиле, напоследък нещо те тресът нервите. да не си пак на някъф цикъл :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ne prosto sam sviknal v rondoto nikoi da ne mi raztovarva 6tangite i az da ne gi raztovarvam na nikoi , vqrno 4e ne e osobeno pravilno ama kato svikne6 i posle e krivo ...

 

 

sq se setix imam karta za total sporta mai 6te vzema tam da xodq makar 4e ne mi e osobeno priqtna taq zala

Link to comment
Share on other sites

то пък щото е проява на великолепно възпитание да си оставиш щангите неразтоварени и тежестите неподредени. щот сигурно си сам в залата и на никой друг няма да му потрябват....

злобиле, напоследък нещо те тресът нервите. да не си пак на някъф цикъл :unsure:

Ми да...в Рондо си правя последна серия на лежанката с 100+кг и си продължавам,няма разтварвам 15 диска...Както каза злобил,никой не разтоварва за следващия...Сега за дъмбелите ме дразни,щот кат мине народа през тях и става една цигания,никой не ебава да си остай дъмбелите на поставката,а ги фърля на земята и не може да стъпиш.Тук вече трябва наистина да се карат хората да ги оставят на поставката.

Link to comment
Share on other sites

С дисковете е същата работа като ги нахвърлят един върху друг и обикаляш цялата зала да си намериш 5ци или по често липсващите 10ки.Хората са направили между лежанките поставки за дискове обаче нали е по-лесно да ги засилиш един фраз друг пък следващия да са оправя ....

Link to comment
Share on other sites

Аз ще опра до 2-ра Поликлиника, залата долу в подземието им.Просто по-близо май няма пък и си спомням беше поносимо там( нямам много хора ) ама каквото и да си говорим Рондо-то си е НАЙ :) Т'ва е :)

 

Там ли няма хора? :lol: Може би ходиш по-раничко, защото вечер е...! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Все пак,пичове има надежда Рондо да отвори врати скоро,на същото място.

 

Фитнес залата отваря края на месец май...

Link to comment
Share on other sites

Ей, една хубава новина!Тъкмо си мислех да си вземам и карта от 2-ра Поликлиника - хубаво, че не избързах.А дано се порадваме и на по-добри условия в "Мъсъл Арт" към края на месеца.

Link to comment
Share on other sites

az hodih godina i polvina v herkulesa na grebnata baza.posle 1 mesec v reflexa v ki4uka,a sega ve4e mesec 2 v tulupa koito se namira v mara6a.zalata q darji edno priqtel4e

Link to comment
Share on other sites

dano vsi4kite palqci koito idvaxa na moabet v rondoto sega da sa se prenaso4ili kam drugi zali i navalicata da q nqma 6toto ina4e 6te6e prinudq da si hodq nqkude drugade.....kam 2-3 sledobed neznam kak e ama az xodq kam 8-9 i e netarpimo polojenieto osobeno ako otida kam 7.30 i primerno na lejankata ima nqkoi koito kato go popitam kolko serii ima mi izrasi ne6to ot sorta na mi 10tina .......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

кажете няква що годе добра зала в която да няма толкова хора писна ми като ходя да тренирам да съм обграден от 15 годишни лапета които ходят като освободител , тотал спорта го изключваме не ми е приятно да тренирам там , някой знае ли нещо повече за залата до метро ?

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя тука на фитнесчето на маалата(в Тракия),между блоковете,пълна мизерийка,трениращите са пичове,мирише на мускОл,евтино е и има основните уреди. :laughing: :lol: Иначе съм ходил и на тоя до Лаута.Готин е,просторен и има доста уреди,добро е фитнесчето.И в Пловдив(тоя до гепи мисля че така се казва) съм ходил,има си сички уреди дето ти тряят и е много евтино,бива го.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...