Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

А как е цената на тренировка в Рондото. Не съм ходил от две години и по спомен тогава тамън го вдигнаха от 1,50 на 2лв.

Сега съм се навил от есента да я почна пак, ама ако е над 2,5 дръжки :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply
А някой да е чувал за новата зала , която ще отваря в Тракия ? Някъде на гърба на лаута щяло да е.

 

Мда тренирам там от началото на годината, хубава е, но малко скъпа.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на гребната, на малкия стадион. Там има заличка около 30 кв. м.

Има 2 лежанки, 2 стойки за клек и място където щангата седи на земята :>

 

и отвън има успоредка и лост

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами аз сега започнах да ходя в Рондо,но не ми харесва отношението на някои хора тук във форума относно "новобранците" както ги наричат защото немисля,че те са си станали такива каквито са сега от една тренировка аз съм на 21 и сега се зарибих да ходя да вдигам и невиждам нищо лошо в това......

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сега започнах да ходя в Рондо,но не ми харесва отношението на някои хора тук във форума относно "новобранците" както ги наричат защото немисля,че те са си станали такива каквито са сега от една тренировка аз съм на 21 и сега се зарибих да ходя да вдигам и невиждам нищо лошо в това......

Виж сега,ние имаме такова отношение не към новобранците като цяло,а към онези дето хем са начинаещи,хем се надуват и са прават на разбирачи и само пречат на тренировъчния процес.Като ми се лепнат 4-5 десетокласника по уредите и си въртът мохабед,как да гледам на тия хора?Като за капак се мислят за големи.Да разбирам,всеки е бил новобранец,но не съм вървял по потник още първата тренировка и не задръствам пътечката,все едно е моя залата.Иначе в събота в Рондо беше много приятно,нямаше хора,тренира се спокойно.

 

 

HALA MADRID :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сега започнах да ходя в Рондо,но не ми харесва отношението на някои хора тук във форума относно "новобранците" както ги наричат защото немисля,че те са си станали такива каквито са сега от една тренировка аз съм на 21 и сега се зарибих да ходя да вдигам и невиждам нищо лошо в това......

абе и на мен не ми е приятно кат въртя кръгова тренировка на всички групи и попитам задъхвайки се някой младеж, дали мога да си направя серията, докато почива, той/тя да побягва от уреда все едно съм го заплашил с 10дневен коктейл от бой и ебън, или пък да разсъждава върху сложния въпрос по над 1 минута, колкото би ми отнела серията...

ама кво да праа, свиква се. на който не му харесва - вратите са ясно обозначени със звучната българска думичка "Ехит", която често дори и свети.

Link to comment
Share on other sites

В рондо сега е сравнително празно но като стане май месец секи са напъва да ходи за фитнес уж да са стегне за лятото и в залата неможе да се разминеш.Наистина е кофти когато си имаш точна програма и на уреда за който чакаш има 3ма младежа които ти казват имаме още по две серии и си чукат мухабед докато ти изтиваш.Това нововъведение с катенарите защо е направено не виждам голям смисъл ?

Link to comment
Share on other sites

май в дайкса си е най-хубаво :)

Яко е, ама струва майка си и баща си.То май вече не остана евтинна зала в Пловдив.Даже кварталната заличка тука "Амон" поскъпна ; (.

Link to comment
Share on other sites

Яко е, ама струва майка си и баща си.То май вече не остана евтинна зала в Пловдив.Даже кварталната заличка тука "Амон" поскъпна ; (.

Така е всичко нагоре върви.Аз сега отивам в Рондото,пожелайте ми успех да се вреда за лежанка :Д

Link to comment
Share on other sites

Така е всичко нагоре върви.Аз сега отивам в Рондото,пожелайте ми успех да се вреда за лежанка :Д

; Д Аз имам една фантомна карта в Амона, дето май още 10 тренировки имам вътре, ще видим кога ще я изразходя. ; )

Иначе ся ходя в Херкулес, подтикнат от приятната цена там. ; )Без карта левче, с карта може и до 60-70 ст. да падне, честно да ти кажа има 15 пъти повече уреди от Амона.Верно, че половината са изпочупени, но честно да ти кажа доволна тренировка може да си направиш там.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Предполагам всички, които ходят в Muscle Art вече са разбрали, че залата е затворена за "определен" период от време. Но въпросът ми е колко точно е този период. Като попитах в залата ми казаха 10-ина дни, обаче дочух нещо от разни хора от Палмите, че щели да бъдат затворени за 2 години. :blink: .

Колко ли вдействителност е този период?!?!?!

И все пак да знам дали да си търся друга зала.

Link to comment
Share on other sites

В края на др. седмица трябва да са свършили ;) поне според инфото от залата.Щом до сега не си си потърсил зала( вече 1 седмица е затворено ) не е зле да се замислиш за честотата на тренировките ти.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах,че е за 1 седмица и очаквах Ким да ми се обади,че от утре ще работи,но уви... :D.Но щом ще е 10тина дни-другата седмица ще трябва да я избутам по другите зали...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мъсъл Арт продължава да е затворен.Много лошо впечатление ми прави това...то бива-бива ремонт ама това вече си е доста дълго затваряне на залата.Дано след това има преференцийки за хората с карти, които сега не могат да си ги ползват( различни от удълж. срока на ползв. на картите ).

Link to comment
Share on other sites

тъкмо почнах пак да си тренирам редовно направих си карта и го затвориха сега ходя в една измислена зала до нас ама доколкото слушам от познати без да ви плаша ама рондото още доооста дълго ще продължава да е затворено ..........

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо стана с Рондото...и Ким понася загуби сега.

 

 

Като капак всичко живо се изнася към Перлата и лудницата е пълна :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...