Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Общо взето ефект ще има макар и малък...Най-добре е да се комбинира с нещо...Аз засега зимам само протеин и амино,но ако трябва да пиеш и от другите става доста солено. :bgrin: Трябва да знаеш,че тоя спорт много дава,ама много и зима...което означава,че примерно ще хвърлиш доста пари за добавки и след време като нямаш възможност да ходиш на зала се връщаш в начална фаза.

Като заначало си оправи храненето и тогава мисли за добавки,щото ако разчиташ само на тях по-добре се откажи

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой е чувал или пил MASSBOLID - чешки и австриийски суплементи. Имам възможност да ми докарат от Чехия и са супер евтини а ми казаха че са значително по добри от Nutrim. Едно приятелче което се занимава много сериозно от 14 години ги пие и ги е тествал и каза че са по добри.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой е чувал или пил MASSBOLID - чешки и австриийски суплементи. Имам възможност да ми докарат от Чехия и са супер евтини а ми казаха че са значително по добри от Nutrim. Едно приятелче което се занимава много сериозно от 14 години ги пие и ги е тествал и каза че са по добри.

firmate ne se li kazwa megaboild

Link to comment
Share on other sites

Ами не MOSSBOLID се казва утре ще ми донесат една кутия креатин на цена 26 лева което е нищо в сравнение с креатин-а на Нутрим. Смятам да ги опитам дано са добри

Link to comment
Share on other sites

Понеже не ми се четат всички страници,искам да питам специално за Липозан-а,дали има ефект от него ако го пия по разписанието 3 пъти дневно по 2 и съчетано с тринировка 1 час-кардио.Храня се по НВД или на плодов режим,различно :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не ми се четат всички страници,искам да питам специално за Липозан-а,дали има ефект от него ако го пия по разписанието 3 пъти дневно по 2 и съчетано с тринировка 1 час-кардио.Храня се по НВД или на плодов режим,различно :)

при различни хора действа различно. някой казват, че са много доволни, други че не им действа. аз съм от 2-рите така че можеш да пробваш и ако не те кефи го зарязваш :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

при различни хора действа различно. някой казват, че са много доволни, други че не им действа. аз съм от 2-рите така че можеш да пробваш и ако не те кефи го зарязваш :bgrin:

Ами аз се чудих между него,л-карнитин и ф.бърнер,този има ужасен мирис,а и се чудя дали един час тринировка е достатъчен :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се чудих между него,л-карнитин и ф.бърнер,този има ужасен мирис,а и се чудя дали един час тринировка е достатъчен :confused

по-добре карнитин...течен...и 1час кардио е повече от достатъчен.Аз зимата правя само 20 мин.Дори само 2-3 пъти седмично.Но много зависи по кое време правиш кардиото.Най-добре е сутрин.Ако правиш и фитнес тренировка и искаш да сваляш килограми-кардиото трябва да се прави преди фитнеса.Ако искаш да не качваш мазнини и да си в кондиция- след...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се чудих между него,л-карнитин и ф.бърнер,този има ужасен мирис,а и се чудя дали един час тринировка е достатъчен :confused

ами от карнитина съм чувал оплаквания, че след като спрат да го използват си качват пак килограмите, но това може би е до човек. ако питаш мен си направи едно хубаво НВД и изобщо не се занимавай с тея добавки :rolleyes: следвай това мото Правилно, Постепенно, Постоянно и ще успееш. иначе 1 час да ти е достатъчен за каква тренировка, кардио ли ще правиш ?

 

едит: ако си решила твърдо да пиеш нещо и аз съм за карнитин ;)

Link to comment
Share on other sites

ами от карнитина съм чувал оплаквания, че след като спрат да го използват си качват пак килограмите, но това може би е до човек. ако питаш мен си направи едно хубаво НВД и изобщо не се занимавай с тея добавки :rolleyes: следвай това мото Правилно, Постепенно, Постоянно и ще успееш. иначе 1 час да ти е достатъчен за каква тренировка, кардио ли ще правиш ?

 

едит: ако си решила твърдо да пиеш нещо и аз съм за карнитин ;)

истината е,че метаболизма ми е доста прецакан от неправилно хранене и дори при нормално нвд с около 1000-1200 калории не свалям,седя си на едни същи кг-ми.Може би най-много килограм на две седмици,хваща ме нервата и прецаквам всичко,тоест мотивацията отива на кино.Ако мина на плодов режим и тринировки,май ще ми дойде на нагорно,за това мислих да взема добавка да подсиля метаболизма.Ами засега съм решила да си карам колелото по един час дневно и да правя упражнения в нас,по-натам смятам и на фитнес да тръгна.Дали ще има ефект?

Link to comment
Share on other sites

истината е,че метаболизма ми е доста прецакан от неправилно хранене и дори при нормално нвд с около 1000-1200 калории не свалям,седя си на едни същи кг-ми.Може би най-много килограм на две седмици,

ами то е най-добре да сваляш по 3-4кг за месеца. така че няма нищо страшно само не се отказвай "Правилно, Постепенно, Постоянно" :D

Link to comment
Share on other sites

ами то е най-добре да сваляш по 3-4кг за месеца. така че няма нищо страшно само не се отказвай "Правилно, Постепенно, Постоянно" :D

дано да имам нерви :D Мерси за инфото :)

Link to comment
Share on other sites

Бих ти казал ,че когато си на диета последното нещо ,което трябва да ядеш са плодовете.Плодовата захар се отлага в мазнини.Може да ядеш плод/само 1-н/ и то само след тренировка ,когато метаболизма е най-бърз и тези въглехидрати могат да се усвоят в по-голяма степен.Просто недей да ядеш нищо след 17-18ч.Ти вече знаеш принципите на НВД, остава само да ги спазваш и да си постоянен и ще станат нещата.

Link to comment
Share on other sites

CadaveriaIX, извинявай, ама ти гледам една снимка и се чудя, какво искаш да свалиш повече? :)

Не само искам да сваля,ами и да се види малко мускул,това е красиво тяло за мен :) Малко съм мързелива,но ще се оправя :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой е чувал или пил MASSBOLID - чешки и австриийски суплементи. Имам възможност да ми докарат от Чехия и са супер евтини а ми казаха че са значително по добри от Nutrim. Едно приятелче което се занимава много сериозно от 14 години ги пие и ги е тествал и каза че са по добри.

 

 

Пробва ли ги вече тия? Като им видях ценовата листа в подписа ти става ясно че са на цената на Нутрим. И без т'ва Нутрима ми свършва скоро, та са чуда дали да не си взема такива icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Да, прав си за креатина ;) Ама аз питах за протеините или по-точно за MILK & EGG PROTEIN 90, щото много ми напомня за т'ва дето аз пия - ПРО ГОЛД 90, а цената му е същата(поне колкото аз го купувам). В смисъл, опаковката в тая листа е от 500 гр., ама килото излиза като килото на Нутрим.

 

Та някой има ли впечатления или да си продължа с Нутримчето :)

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми препоръчате млечно-яйчен протеин,ама да не е нутрим или някой друг български боклук,в бб-теам са дали Про Голд 90 и се оказало,че има 56 % белтъци,другото е соя и нишесте....Та ако може да ми кажете някав бавен протеин,който да е на по-народни цени.Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...