Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Я се замисли дали ,ако беше така баламите щяхме да ядем Бонус или други пълнозърнести/черни хлябове ами не да си опаткваме по 1-2 топлички бели хляба . Я се замисли от какво е направен белият хляб и после пак пиши , става ли ?

По темата :

Някой да е пробвал или да е виждал някакви добавки на P&B labs ? Ако има някакви ценови листи , нека сподели .

 

И от кво е направен ве разбирач? Я вземи чети малко кво съм написал :angry1

 

Колкото до изказването на Lil Scrappy те всички тънкажи по принцип си имат релеф, ама закво ти е релеф на ръка 32-3 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply
Колкото до изказването на Lil Scrappy те всички тънкажи по принцип си имат релеф, ама закво ти е релеф на ръка 32-3 :wacko:

ихаааааааа аз прескачам тая граница,.........мойта е 34;))) :D

ма*ка му.....искам поне 36 :(

Link to comment
Share on other sites

ми аз тренирам от 2 месеа и половина и качих от 31 на 34...дано да нямам застой

За какав застой говориш след като ти почти нямаш прогрес...Първо искам да те питам-сигурен ли си , че знаеш как да тренираш?някой обяснил ли ти е тренировъчните сплитове и това как да правиш правилно упражненията?Освен това знаеш ли в различните периоди как се тренира?

И най-важното нещо!!!ДИЕТА!Що е то?!Всички правим горе долу едни и същи неща в залата , а пък изглеждаме различно....Щото само някой знаят как да се хранят!

Link to comment
Share on other sites

За какав застой говориш след като ти почти нямаш прогрес...Първо искам да те питам-сигурен ли си , че знаеш как да тренираш?някой обяснил ли ти е тренировъчните сплитове и това как да правиш правилно упражненията?Освен това знаеш ли в различните периоди как се тренира?

И най-важното нещо!!!ДИЕТА!Що е то?!Всички правим горе долу едни и същи неща в залата , а пък изглеждаме различно....Щото само някой знаят как да се хранят!

ми незнам изглеждаме различно може би,защото някои се зобите като за световноооо;))),а други вдигаме на чисто :P

Link to comment
Share on other sites

ми незнам изглеждаме различно може би,защото някои се зобите като за световноооо ;) )),а други вдигаме на чисто :P

 

Ето още една голяма заблуда... Без да зобиш само с правилни тренировки и малко добавки можеш да направиш едно хубаво тяло! Пък и дори да зобиш ако не се храниш правилно, може просто да станеш свиня или пък дори да отслабнеш...

Link to comment
Share on other sites

Ето още една голяма заблуда... Без да зобиш само с правилни тренировки и малко добавки можеш да направиш едно хубаво тяло! Пък и дори да зобиш ако не се храниш правилно, може просто да станеш свиня или пък дори да отслабнеш...

да съгласен съм ,защото има много хора във фитнеса дето са на чисто и имат яко тяло.

Хармониката каза,че незнам как да права упражненията........оки може и така да е,затова ся си свалих 3 филма с рони колман ,където се говори за живота му за тренировките му...и да се надявам,че ще науча нещо....всъшност съм сигурен.

 

ето линкчета ако искате да ги свалите и вие:

The unbelievable

The cost of Redemption CD1

The cost of Redemption CD2

Link to comment
Share on other sites

да съгласен съм ,защото има много хора във фитнеса дето са на чисто и имат яко тяло.

Хармониката каза,че незнам как да права упражненията........оки може и така да е,затова ся си свалих 3 филма с рони колман ,където се говори за живота му за тренировките му...и да се надявам,че ще науча нещо....всъшност съм сигурен.

 

ето линкчета ако искате да ги свалите и вие:

The unbelievable

The cost of Redemption CD1

The cost of Redemption CD2

 

Аве от филмчета, сайтове и обяснения няма да научиш как да изпълняваш упражненията! Най-добре хвани някой който разбира (най-добре да е инструктор) поне в началото да ти покаже техниката и да те няблюдава известно време... След време ти сам ще започнеш да усещаш дали правиш упражнението правилно, според това дали усещаш натоварването...

Link to comment
Share on other sites

незнам дали идеята е хубава....,но ай да си постнете снимки де поне видим кой кво е направил като тренирате по толкова години

хах...добре го каза момчето!Идеята е много добра даже!!!дайте предложения какви снимки да се постват,т.е. понеже искам да запазя анонимност кажете какво даснимам???

Link to comment
Share on other sites

Цял ръст, от главата надолу?

и според мен така е най-добре....,за който иска да бъде анонимен,а ако е и с главата още по-добре...може да се познаем тоест аз да ви позная,защото аз съм нов в тая хава все още;)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nqkakvi otzivi za tozi produkt? Zimag

Moje li da mi stane ne6to ako nadvi6a prepora4itelnite dozi?Napr. vmesto 3 zimam 5 ili 6 kapsuli?

 

Ами не съм чувал отзиви за тоя продукт, ама смятам че и да надвишиш дозите, просто организма ти най-вероятно няма да успее да ги усвои и може да е оакаш :P ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Видях в по-предишни постове че търсите магазини за хранителни добавки в Пловдив.

ето 2 сайта на фирма, която продава хранителни добавки, имат магазин в Пловдив, поне не видях някой да я е постанал.

http://fitnessbg.com/

http://silata.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Значи реших да си взема аминокиселини(Универсал 2700)?Как да ги пия преди и след тренировка?След тренировка вземам 30г суроватъчен протеин,та как да ги комбинирам,наведнъж ли да ги пия и двете или 1во едното и след известно време другото?

178см 16 год. 72 кг.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...