Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply
Ми с финансите не съм много добре можеби от 7-10 лв.

Ми пич за тия пари нищо не можеш да си земеш, даже и соевия протеин е 13.50 килото доколкото си спомням, по-добре си тренирай в началото без нищо, пък като можеш да отделиш повече пари тогава мисли за хранителни добавки...

Link to comment
Share on other sites

Ми пич за тия пари нищо не можеш да си земеш, даже и соевия протеин е 13.50 килото доколкото си спомням, по-добре си тренирай в началото без нищо, пък като можеш да отделиш повече пари тогава мисли за хранителни добавки...

 

ami da pri tova polojenie si prav az si mislex 4e e po-malko ama 6tom e 13.50....ne vijdam kvo moje da si zeme6....

Link to comment
Share on other sites

Ми с финансите не съм много добре можеби от 7-10 лв.

с 10лв. съвсем спокоино можеш да си купиш някое протеинче на нутрим. аз си взимах pro gold 90, които беше млечно-яйчен, но в последствие минах на некав растителен(сега не си спомням името). малко е по гаден, но се усвоява по-бързо и като цяло ми влияе много повече. не казвам, че при теб ще е същия резултата, но ще експиреминтираш с различни продукти и сам ще усетиш кое е най-добре за теб ;)

Link to comment
Share on other sites

imenno to razfasovki ima sqkvi ama det vika6 s 500grama kolko li vreme 6te iskara.....

еми аз изкарвам една седмица. при положение че съм 100кила. тои едва ли ще е толкова, така че ще му стига за повече. така и не разбрах 10лв може да отделя на седмица или на месец :lol:

 

 

едит: ся видях че е ставало дума за месец. еми сори батка на месец по 10лв ако отделяш за никъде не си. по хубуу си ходи блъскай чисто :D миниму ще ти е поне по 7-8лв на седмица. става въпрос да си зимаш само протеин, иначе ако искаш нещо повече ще трябва да отделиш повечко парички :huh:

Link to comment
Share on other sites

мога да ти кажа ,че този е много добър,а ако искаш да си направиш гейнер,вземи си детска храна"слънчо"(въглехидрати,обогатени с витамини+влакна+глутен) и си бъркай протеина с нея(може и млекце да прибавяш),по-евтино,по-качествено ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
незнам дали му е тук мястото,но полезно ли е да се яде хляб,защото аз оправям по половин хляб на ядене

Ами зависи от типа хляб!Яж пълнозърнест!

Половин на ядене е много!

Link to comment
Share on other sites

незнам дали му е тук мястото,но полезно ли е да се яде хляб,защото аз оправям по половин хляб на ядене

не е много препорачително но яж предимно черен и пълнозарнест а не бял

Link to comment
Share on other sites

незнам дали му е тук мястото,но полезно ли е да се яде хляб,защото аз оправям по половин хляб на ядене

 

Що пък не бял? Ако си като мене и трудно качваш килограми си маай спокойно бял хляб на корем (той е най-вкусен :D )

Link to comment
Share on other sites

еми аз наистина много трудно качвам килограми.Преди няколко години седиях на 45 цели 2 години ни нагоре,ни надолу.Сега съм 73-74 от горе долу 1 година...

Link to comment
Share on other sites

еми аз наистина много трудно качвам килограми.Преди няколко години седиях на 45 цели 2 години ни нагоре,ни надолу.Сега съм 73-74 от горе долу 1 година...

колко си дълъг?

Link to comment
Share on other sites

186

мале доста си слаб :D аз съм 190 и съм 85 кила и съм слаб според моите хора. абе да си перфектен трябва да си висок колкото си тежък в тоя случаи 186см трябва да си поне 90 кила купи си про 90 на нутрин и овеличи дневните хранения поне 4-5 на ден. и трябва да похапваш доста стабилно всеки път :D и трябва да ходиш мн на фитнес през ден без да почиваш почивните дни до края на зимата сте си поне 8-9 кила отгоре което за начало е добре

 

Някой пробвал ли е Nutrim Mega Pro 92 Plathinum и останал ли е с добри впечатления от него?

азсъм го пробвал и според мен не струва. про 90 е по ефикасно

Link to comment
Share on other sites

Moje i da si slab i pak da se napravi relef

nqma nujda da stavash svinq ( po sql den da qdesh bez da ti se qde )

prosto se hapva malko kolkoto da imah sili za trenirovka

i siki den ili prez den se trenira mnogo zdravo po vreme na trenirovkite da nqma haho hihi

sichko stava s trud

moje i malko dobavki ot Nutrima da se vpishat vav vashto programa izobshto nqma da vi navredqt

no pak kazvam sichko stava s mnogo postoqnstvo i trud 110%

Link to comment
Share on other sites

Що пък не бял? Ако си като мене и трудно качваш килограми си маай спокойно бял хляб на корем (той е най-вкусен :D )

Я се замисли дали ,ако беше така баламите щяхме да ядем Бонус или други пълнозърнести/черни хлябове ами не да си опаткваме по 1-2 топлички бели хляба . Я се замисли от какво е направен белият хляб и после пак пиши , става ли ?

По темата :

Някой да е пробвал или да е виждал някакви добавки на P&B labs ? Ако има някакви ценови листи , нека сподели .

Link to comment
Share on other sites

Moje i da si slab i pak da se napravi relef

nqma nujda da stavash svinq ( po sql den da qdesh bez da ti se qde )

prosto se hapva malko kolkoto da imah sili za trenirovka

i siki den ili prez den se trenira mnogo zdravo po vreme na trenirovkite da nqma haho hihi

sichko stava s trud

moje i malko dobavki ot Nutrima da se vpishat vav vashto programa izobshto nqma da vi navredqt

no pak kazvam sichko stava s mnogo postoqnstvo i trud 110%

 

velika misul .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...