Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Тия работи ги знам нямаше нужда да ми ги обясняваш, благодаря...

Ми аз точно тва имам предвид, че ша му свърши "горивото" както го наричаш ти, щото дололкото знам на футболните тренировки ги карат да тичат по 5-10 км + игра и после пича като отиде на фитнес просто не ми е ясно отсъде мускула ще има "гориво" за една тренировка...От друга страна пък както казваш ти за изграждане на мускула той има нужда от белтъци, така че LOKOMOTIVcho освен тия протеини тряя да тъпчеш мноо яко, предимно пържоли...

NEO_DDT,извинявай,не знаех,че си се родил научен(вкарвах инфо по принцип,иначе за какво ли е форума,ако всички знаехме всичко),нека да оставим случайно ако има някой който да не знае всичко,като теб,да научи нещо :beerchug

а пържолите,гелдай да са пилешки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

qdeneto e istinata

kartofeno pure, oriz, vareni qisa, pilishki parjoli, plodove i dr.

tova ako se sachetae s protein i kreatin

i zdravi trenirovki

prez den ili seki den

edin den ramo, triseps, gardi i koremna presa

drugia biseps, grab, koremna presa, prases

nabiraniqta sashto sa mnogo vajni

i e hubavo na sedmisa da se pravi ili po edna grebna baza ili po dve-tri (no v bqgane ne s kolelo ;) )

istinata e v postoqnstvoto ne e kazano che zadaljitelno trqbva da se piq nqkakav vid zob

no ne e losho kakto kazah po gore da se pie protein s kreatin

Link to comment
Share on other sites

@Lil_Scrappy за да тренираш всеки ден тряя да зобиш или да се готвиш за някво състезание, иначе мускулите няма да могат да ти се въстановят... А и тази тренировка не бих казал че е много добра, защото първо има голяма вероятност да претренираш бицепса и трицепса в един ден, пък и после минава цяла седмица до следващото натоварване на тази мускулна група... Пък и стига пари и желание да имаш може да пиеш още доста работи от един протеин и креатин ;)

Link to comment
Share on other sites

ne bix kazal e e zadaljitelno........

аз също не съм казал "задължително" ;)

 

...prez den ili seki den

edin den ramo, triseps, gardi i koremna presa

drugia biseps, grab, koremna presa, prases

nabiraniqta sashto sa mnogo vajni

три мускулни на ден,са си доста и то една голяма-гърди и две малки,но триглави :) а пък и всеки ден,Дори и креатин да пиеш ;)

Link to comment
Share on other sites

kvo vie da ne piete steroidi ve

samo se trovite

Освен креатин и протеин има още доста неща които могат да се пият и НЕ са стероиди като глуамин, декстроза, кризин, цинк, хром, трибестан, андростендион и други...

Link to comment
Share on other sites

kvo vie da ne piete steroidi ve

samo se trovite

 

ima xilqdi dobavki .... tova 4e ti si naqsno samo s kreatin i protein si e tvoi problem moga da ti kaja imena na dobavki koito edva li si 4uval.... i o6te ne6to ne e zadaljitelno da gi piem steroidite moje da si gi bockame :D

Link to comment
Share on other sites

За тези които пият Л-карнитин. Какъв пиете като грамаж и Ефервесцентни таблетки ли взимате или на капсули. Има ли разлика, каква, кой е по-добър, след колко опаковки се вижда напредъка ?

Link to comment
Share on other sites

Нека обобщим след едноседмичния лагер какво тончно стана :) Да започен с това, че на ден ми се събираше около 9-10 часа сън. Тренировките бяха двуразови като само 3 пъти в седмицата имаше силови упражнения и всеки ден бягане на отсечки (не кросове по 10 км, а къси спринотви отсечки по 200-300 метра). Тези протеини ги пиех около 30 мин. преди първата тренировка и веднага след вотрата. Освен това храната беше много доволна, а ефектът от цялата работа са качени малко над 1 кг. (току-що се теглих :) ) Засега ми се струва малко, но ако продължавам така по 1кг на седмица ще е супер макар, че не ми се вярва да стане това :(

Link to comment
Share on other sites

Ще рискувам отново да ми кажете,че не разбирам нищо.....не че не е така,но аз съм твърдо против хранителните добавки,защото според мен те прават мускула кух и имат отрицателен ефект след тяхното спиране

Link to comment
Share on other sites

Ще рискувам отново да ми кажете,че не разбирам нищо.....не че не е така,но аз съм твърдо против хранителните добавки,защото според мен те прават мускула кух и имат отрицателен ефект след тяхното спиране

Ми кат не разбираш кво се обаждаш :blink: :confused

Хранителните добавки са неща, които се съдържат в храните които поемаш, просто в по-малки количества, те са един вид разградена храна... И къв е тоя отрицателен ефект след тяхното спиране :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

a we v toq forum ve4e za poreden pat se obejdavam 4e ima sqkvi maloumnici.....ebati xem ni6to ne razbiram xem se pi6at gluposti .....

 

Ще рискувам отново да ми кажете,че не разбирам нищо.....не че не е така

 

 

pove4e nqma kvo da govora po-umen element ne sam vijdal......po kakvo pozna 4e pravat muskula kux be ?!?! :angry1 :angry1 :angry1 po taq tvoita logika na4i nqkoi kato zima steroidi e nadut samo otvanka a muskula e super kux nali..... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми препоръча нещо за натрупване на мускулна маса (като за начинаещ)?

Аве ние мноо работи можем да ти препоръчаме, ама кажи горе долу кви пари си готов да дадеш на месец ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...