Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

да ти кажа чесно ял съм на oт на universal animal серията и са и вкусни и предполагам че наистина може да се замести 1 хранене с тях ама бяха по 5.50лв , на нутрим са гадни на вкус и после устата ти мирише на повръщано а само мога да гадая кво ли има вътре

за тяхната цена незнам ква е

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply
какъв креатин бихте ми препоръчали за 15-20 лв.Един приятел ми каза за някакъв си JC на някаква дъщерна фирма на UNIVERSAL.Моля за предложения :)

15-20 лв но за какво количество говорим. на Нутрим мисля, че е 18 лв 200 грама. Цитирам по памет, понеже не съм взимал от доста време.

Link to comment
Share on other sites

половин кило на нутрим е 48лв

за другите разфасовки знам че има по-малка -200 грама ма нямам идея колко пари е предполагам че ще е около 20тарката

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Нормално ли е да ти става гадно на стомаха като пиеш протеин на гладно.Говоря за Pro gold и ultra WPI на нутрим.Възможно ли е да ми вредят нещо като все пак всички знаем колко са качествени добавките на нутрим

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да ти става гадно на стомаха като пиеш протеин на гладно.Говоря за Pro gold и ultra WPI на нутрим.Възможно ли е да ми вредят нещо като все пак всички знаем колко са качествени добавките на нутрим

ami moje...na men naprimer mi stavashe kofti ot kreatin(Weider) na gladno.No pri vseki e individualno,pri edni im stava gadno,pri drugi ne. :)

Link to comment
Share on other sites

Айде кажете, нйкой готин протеин, който е що годе добър и не толкова скъп. Защото ми писна от тоя Pro- Gold. И мен ме е боляло корем като го пия на гладно.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи имам един проблем...От една седмица насам във фитнеса когато правя упражненията усещам как някой пат как сарцето ми се напряга повече и почва да прескача като чели.Нз от какво се далжи това.Не съм и пушач.Имам и съмнение , че може и да е от залата защото има мн малко въздух в нея(залата в поликлиниката до ресторант стадиона става дума..който ходи знае за какво става въпрос).Та пускам темата тук защото миналия месец зимах креатин за пръв път и мисля че може да е от него(едва ли) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Щото добавките са много "полезни".

Жалко,че няма тема с бисери :angry1 Да го еба що се обаждате без да разбирате?Просто замълчи преброй до 10.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добре, взех си л-карнитин на нутрим.. Та на опаковката пише 2-3 капсули дневно.. кардиото ми е към 20:00 часа => тряя да пия 1 капсула като стана, 1 един час преди кардиото и 1 преди лягане или..? капсулите са по 500мг.. В бб-теам пише, че трябва да се взема по 1000 мг преди тренировката.. сори за тъпите въпроси ама как тряя да го пия ?

EDIT: 1х500мг сутринта, 2х500мг 1 час преди трен, 1х500мг преди лягане? така добре ли, е за да е 2000 мг на ден?

Link to comment
Share on other sites

Добре, взех си л-карнитин на нутрим.. Та на опаковката пише 2-3 капсули дневно.. кардиото ми е към 20:00 часа => тряя да пия 1 капсула като стана, 1 един час преди кардиото и 1 преди лягане или..? капсулите са по 500мг.. В бб-теам пише, че трябва да се взема по 1000 мг преди тренировката.. сори за тъпите въпроси ама как тряя да го пия ?

EDIT: 1х500мг сутринта, 2х500мг 1 час преди трен, 1х500мг преди лягане? така добре ли, е за да е 2000 мг на ден?

Аз лично приемам 2х500 мг 15-20 мин преди тренировка и вечер, 1 час преди лягане, на гладно. Капсулите се усвояват доста бързо, затова мисля, че 1 час преди тренировка е доста. А и друго, не съм почитател на нутримския л-карнитин, пия на адифарм и съм доволен. Малко по-скъп е но си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спешно моля някой да ми каже къде в Пловдив мога да си намеря Липо-6 ,пробвах в сайта http://muskulibg.com,но засега ми отговориха,че са го свършили.някакви идеи? Искам и отзиви за Анимал кътс специално.мерси :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

animal cuts-a е добър и доколкото знам не е само прехвален заради марката "universal" а за липо-6 провери ли в рондото ?

също ако там няма точно до ТЕТА вчера видях че са направили магазинче за добавки и ми се видя много заредено

Link to comment
Share on other sites

В Рондото? Вътре ли се продават добавки? :blink: Там не стъпвам особено,но ще се разтърся,макар,че се лутам между двете,но май ще карам на Липо 6 + л карнитин да видим какво ще излезе :blink: Благодаря за отговора :)

Link to comment
Share on other sites

мда протеиновият бар е още на входа няма да ти се наложи да влизаш вътре , аз лично бих ти препоръчал кленбутерол върши доста по-добра работа от който и да е бърнър или добавка

Link to comment
Share on other sites

мда протеиновият бар е още на входа няма да ти се наложи да влизаш вътре , аз лично бих ти препоръчал кленбутерол върши доста по-добра работа от който и да е бърнър или добавка

Каква му е цената? Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Кленбутерола се намира трудно, а и отгоре на това се води към забранените медикамнти, така че да го имаш предвид. :)

 

всъщност го има във всяка една аптека на цени от 4-5лв за опаковка

а и ако се приема правилно не виждам какво може да и навреди ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, то по принцип за всички химии ако се приемат правилно и в не много големи количества, не са "толкова" вредни. Но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...