Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Искам да попитам как да измеря 5 грама креатин?Чаена,супена лъжица ли?как?

Ами по принцип най добре е с електронна везна, аз всичко си меря така, но ако нямаш ся измерих една чаена лъжичка е 5 грама.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

От Креатин да, но от протеин е към 3 грама. То не е лошо като пиеш в повече, лошо е като пиеш по по-малко :P

Link to comment
Share on other sites

i v kakvo se izrazqva tova razkapvane?Shtot az ne vijdam da se e razkapal...Makar che za men e smeshno da pie edna kamara dobavki,a da ne si vlachi zadnika v zalata..Toi gi pie i gi izpikava,nqma smisal..Ama nali za nego sa avanta. :)

da dobava tova ne e ot dobavkite,a ot choveka...

Link to comment
Share on other sites

Видяхте ли аккво прават хранителните добавки.......говоря за Киро "Скалата";)

Първите дни беше супер,но наркая се разкапа

to ako stawa samo s dobawki,iska se i trenirane ,a kiro trenira do kolkoto sum go gledal

Link to comment
Share on other sites

А е той Киро е як не го отричам.Нито отричам,че добавките помагат за развитието на мускула,но твърда ,че вредат адски много.

1-Черен дроб и там другите.......не ги разбирам много

2-Като спреш да тренираш и ставаш мърда.Нещо такова се получи и с Киро.Просто в началото беше супер напомпано животно,а сега се забелязва видим спад в мускула.Не,че по принцип няма да се свие мускула ,но при него супер бързо се усети тази нетренираност.

3-Пък сигурно и пи.... не му става вече.Той сам си го каза. ;)

Link to comment
Share on other sites

А е той Киро е як не го отричам.Нито отричам,че добавките помагат за развитието на мускула,но твърда ,че вредат адски много.

1-Черен дроб и там другите.......не ги разбирам много

2-Като спреш да тренираш и ставаш мърда.Нещо такова се получи и с Киро.Просто в началото беше супер напомпано животно,а сега се забелязва видим спад в мускула.Не,че по принцип няма да се свие мускула ,но при него супер бързо се усети тази нетренираност.

3-Пък сигурно и пи.... не му става вече.Той сам си го каза. ;)

kato ne gi razbirash ne govori.Nqma magichesko hapche da ne trenirash i da si postoqnno s chashkata i da si Mr.Olympia. :D Tovarat v nqkakva stepen droba obache ne go uvrejdat.Prosto pri nego ima dosta faktori,koito vodqt do tozi spad...Moga da kaja che ne e nikav instruktor i razbirach,polovinata neshta deto gi govori sa gluposti...Az samo kato mu gledam hraneneto i nachina mu na jivot...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой не е питал вече...някой пил ли е креатина на Scitec Nutrititon и дали е доволен от него?До сега пиех креатина на Nutrim дали да си остана на него или да почвам тоя на Scitec Nutrititon?Интересуват ме също и цените мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой не е питал вече...някой пил ли е креатина на Scitec Nutrititon и дали е доволен от него?До сега пиех креатина на Nutrim дали да си остана на него или да почвам тоя на Scitec Nutrititon?Интересуват ме също и цените мерси предварително :)

Sama po sebe si markata v slucheq Scitec e po-dobra i ne moje da se sravnqva s nashte bokluci.

Nqkoi kazvat,che vse e kreatin i vse e taq,no az bih zalojil na Scitec.Ako imash pari si vzemi scitec

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13607 tuk ima ceni na pochti vsichki vidove dobavki.

Vse pak mojesh da pitash po specialirani magazini:

-na ul.Progres 19 (magazina na genesis)

-po fitnesite(Rondo)

-na centara oniq magazin do halite

Link to comment
Share on other sites

А е той Киро е як не го отричам.Нито отричам,че добавките помагат за развитието на мускула,но твърда ,че вредат адски много.

1-Черен дроб и там другите.......не ги разбирам много

2-Като спреш да тренираш и ставаш мърда.Нещо такова се получи и с Киро.Просто в началото беше супер напомпано животно,а сега се забелязва видим спад в мускула.Не,че по принцип няма да се свие мускула ,но при него супер бързо се усети тази нетренираност.

3-Пък сигурно и пи.... не му става вече.Той сам си го каза. ;)

 

ne 4e ne6to ama izob6to mai ne si naqsno s deistvieto na dobavkite , kiro 4e e glupak glupak e ama e izlojen na razli4ni faktori koito spomagat da stane "murda"

vse pak e izlojen na nqkuv stres , ne moje da se hrani kakto izvun ku6tata , ne sportuva taka . davam za primenr sebe si okolo praznicite bqx sprql za okolo sedmica rakata mi padna s 1 sant , tova e neblagodaren sport koito postoqnno trqbva da se praktikuva ;)

i nqma dobavki koito da ti uvrejdat 4ernia drob.....poso4i mi edna ako moje6 a i 6tom ne gi razbira6 "mnogo" kak moje da postva6 takiva tvardeniq :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Пичове от около 2 седмици пия Л-карнитин на Universal,2 таблетки по 500мг на ден на 78 кила.Обаче ми се появиха някви много кофти пъпки,за които не знам дали може да са в следствие на това.В един от първите постове леко се загатваше за подобни ефекти на някои продукти,ама нататък из темата нищо не видях.Айде някой да каже,ако знае,щото и аз съм от групата на крайно непросветените.

Link to comment
Share on other sites

Пичове от около 2 седмици пия Л-карнитин на Universal,2 таблетки по 500мг на ден на 78 кила.Обаче ми се появиха някви много кофти пъпки,за които не знам дали може да са в следствие на това.В един от първите постове леко се загатваше за подобни ефекти на някои продукти,ама нататък из темата нищо не видях.Айде някой да каже,ако знае,щото и аз съм от групата на крайно непросветените.

да, напълно възможно е да са ти от това. един от старото даскало с една година по-малък от мен, като отидох на завършването им така се беше напращял за тая година, че не е истина, обаче беше целия пъпчасъл :sick

Link to comment
Share on other sites

Точно заради напръщяването са му са се появили тия пъпки. Кой знае, освен Л-карнитина, какво дргуо е пил...

Link to comment
Share on other sites

Пичове от около 2 седмици пия Л-карнитин на Universal,2 таблетки по 500мг на ден на 78 кила.Обаче ми се появиха някви много кофти пъпки,за които не знам дали може да са в следствие на това.В един от първите постове леко се загатваше за подобни ефекти на някои продукти,ама нататък из темата нищо не видях.Айде някой да каже,ако знае,щото и аз съм от групата на крайно непросветените.

намали въглехидратите и махни за няколко дни всякакви сладки неща. ако не се изчистят пъпките начи имаш алергична реакция към конкретния продукт. сулфат ли е или монохидрат? при сулфата май имаше описани подобни странични ефекти, но не съм никак сигурен.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zna4i za okolo 2 meseca sym izpil 400 gr creatin (vikat 4e ne trqbvalo ama iskah da vidq kakvo shte stane) i amino kiselini. Sega da ostavq edin mesec da otpo4ine organizma ili da si vzema malko protein?

 

p.s. mislq i prez lqtoto da opitam da ka4vam, zashtoto taq zima mnogo se razbolqvah =| (gledam kogato moga da navaksam)

 

O4akvam preporyki i se izvinqvam za 6liokavicata.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i za okolo 2 meseca sym izpil 400 gr creatin (vikat 4e ne trqbvalo ama iskah da vidq kakvo shte stane) i amino kiselini. Sega da ostavq edin mesec da otpo4ine organizma ili da si vzema malko protein?

 

p.s. mislq i prez lqtoto da opitam da ka4vam, zashtoto taq zima mnogo se razbolqvah =| (gledam kogato moga da navaksam)

 

O4akvam preporyki i se izvinqvam za 6liokavicata.

emi ako imash pari zemi si protein nqma lo6o,no predi sledwastiq zikul s kreatina iz4akai mesc i polovina.

Link to comment
Share on other sites

Абе тези напитки Isoton за какво се ползват(освен пине де :P ) :blink:

не съм ги пил,но предполагам,че са някакви тунизиращи напитки нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

не съм ги пил,но предполагам,че са някакви тунизиращи напитки нищо повече.

 

ob6to vzeto tova e

nqma da stane6 po qk ot tqh nito puk po relefen , ne sudurjat l-carnitin primerno kakto nqkoi drugi koito se predlagat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...