Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Здравейте , искам да ме посъветвате какво да взимам . Значи, моята ситуация е следната : ходя на фитнес от има няма 2 месеца - пил съм креатин и протеин за "релеф"( поне така ми каза инструктора) . Та става дума за Pro Gold 90 на Нутрим ( офф: който спокойно може да се нарече Pro Gold 40 :-) ) , но не видях особен ефект . Не искам някаква физика на борче, а просто малки но оформени мускули и орелефени . От тук следва , че не искам да качвам килограми . Искам да орелефявам , но съм слабичак и нямам особено много мускули . Та мисълта ми е , че не мога да орелефявам на такова тяло . Затова трябва малко да заякна . Аз си блъскам редовно в залата , но искам да ми препоръчате нещо да пия за тази цел . Не разбирам много , но съм чувал , че от протеините (примерно Super Mass и прочие ) освен мускул се трупат и мазнини , има ли такова нещо ? Ако е вярно моля препоръчайте ми някаква хранителна добавка която да влиза направо в мускула без да се налага след известно време да "изчиствам" ненужните вещества в организма .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

не че нещо ама май и ти не си наясно какво искаш няма начин мускула ти да порасне без да качваш сещаш ли се.... :D

а тоя инструктор които те е накрал да пиеш креатин и протеин за релеф му кажи да си скъса дипломата ако изобщо има такава ,

да постигнеш красиво тяло просто не става бързо , първо качи малко килограми естествено ще има и мазничко към тях но като чета какво си написал най-вероятно си с бърз метаболизъм и после ще ги свалиш без никакви усилия

Link to comment
Share on other sites

Здравейте , искам да ме посъветвате какво да взимам . Значи, моята ситуация е следната : ходя на фитнес от има няма 2 месеца - пил съм креатин и протеин за "релеф"( поне така ми каза инструктора) . Та става дума за Pro Gold 90 на Нутрим ( офф: който спокойно може да се нарече Pro Gold 40 :-) ) , но не видях особен ефект . Не искам някаква физика на борче, а просто малки но оформени мускули и орелефени . От тук следва , че не искам да качвам килограми . Искам да орелефявам , но съм слабичак и нямам особено много мускули . Та мисълта ми е , че не мога да орелефявам на такова тяло . Затова трябва малко да заякна . Аз си блъскам редовно в залата , но искам да ми препоръчате нещо да пия за тази цел . Не разбирам много , но съм чувал , че от протеините (примерно Super Mass и прочие ) освен мускул се трупат и мазнини , има ли такова нещо ? Ако е вярно моля препоръчайте ми някаква хранителна добавка която да влиза направо в мускула без да се налага след известно време да "изчиствам" ненужните вещества в организма .

emi nqma takowa hap4e i s teq 2 meseza mnogo burzash,horata s godini trenirat ti iskash s vulshebnata pru4ka da stane si4ko.Dai si vreme hapwai pravilno i rezultatite ste doidata,i xranitelnite dobawki sa za podpomagane,no ti s teq 2 meseza oste ne si stignal zastoi i prosto nqma smisul oste

Link to comment
Share on other sites

Е хубу стана ми ясно , че тряя да качвам . Какво ще ме посъветвате да пия ? Протеин ? - Супер Мас ? На коя фирма ? Универсал как е ? Или да пия аминокиселини , какви и на коя фирма ?

 

П.П: Тоя пост дето го написах се1 е на 10 годишен :)

Link to comment
Share on other sites

първо си потренирай още на малко щото съм почти сигурен че още дори опражненията не изпълняваш правилно.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой който е ползвал L-Glutamin да каже има ли ефект от него.Може ли да се приема заедно с креатин и протеин или едно по едно.А къде се намира офиса на нутрим че само улицата нищо не ми говори апък съм много зле с ориентира.

Link to comment
Share on other sites

Някой който е ползвал L-Glutamin да каже има ли ефект от него.Може ли да се приема заедно с креатин и протеин или едно по едно.А къде се намира офиса на нутрим че само улицата нищо не ми говори апък съм много зле с ориентира.

 

Най-добрата комбинация е глутамин+креатин+таурин, разбира се нищо не ти пречи да пиеш и протеин. Централия офис се намира в Пресечка на "Гладстон", като тръгнеш от "Руски" в посока "В. Априлов" се пада вдясно, има табели, ще се ориентираш. Има и един дилърски офис, където цените са по-ниски, поне преди бяха, намира се срещу стоматологичния факултет.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пробвах креатин + протеин(pro gold 90) на Нутрим но нямаше почти никакъв ефект освен леко покачване на силата.Та сега искам да си взема някакви аминокиселини и глутамин.Има ли смисъл да си взимам на Нутрим или да си взема от някакъв друг производител.Ако може да ми предложите нещо но да не е много скъпо, че не всеки може да си позволи скъпите добавки.Ако може и линк с онлайн каталог че не ми се обикаля по магазините предпочитам да ми го доставят у нас.

Link to comment
Share on other sites

Еми нутрим.На кой му се дават 100лева за добавки при условие че не се знае дали има ефект.Апък и аз нали това искам дайте ми нещо което не е на Нутрим.

Link to comment
Share on other sites

най много до сега съм се кефил на мението на Рони

написано/преписано в някой от Бг списанията за фитнесс/бодйбилдинг - някакво мом4е мом4е му описва какво взима и той му казва "ако си мислиш само тва дето взимаш, нищо няма да стане трябва си яка тренировка и тва е !"

А иначе си мисля че от взимането на Бг продукти няма смисъл - скъпи и с неясно качество! На нутрим особенно не им вярвам и грам за Праймаъри нутришън нямам мнение ама ...

а Пауър и Бюти - абсолютно копие на едни чужди продукти(поне опкаовката) В БГ всичко е по гадно качество и е по скъпо дори и с храната е така

Link to comment
Share on other sites

Ако ида до офиса на Нутрим веднага ли ще мога да си взема добавките или ще трябва да ги поръчвам?

А кой офис имаш предвид, ако е централния офис, там мисля е само за покупка на едро, ако идеш в някой от дилърските офиси, срещу стоматологичния факултет има такъв, купуваш веднага и на място.

Link to comment
Share on other sites

Сега ще почна да пия креатин и протеин.Първия месец ще пия само протеин ,защото до сега не сам пил нищо , и от втория ще почна протеин+креатин.Искам да питам това правилно ли е и какъв е вашия савет :rolleyes: :D :D

Link to comment
Share on other sites

в смисъл правилно... ?

естественно че е правилно но зависи и дозите и начина на прием какъв ще е , вярвам си наясно че с креатина първо се прави зареждаща доза ?

Link to comment
Share on other sites

l-carnitin на нутрим , lipozan пак на нутрим

а пък може да си земеш на universal - animal cutrs , доколкото знам е един от най-добрите на пазара но за разлика от първите 2 добавки на нутрим които са около 20тина лева , това беше към 100 ако не се лъжа

Link to comment
Share on other sites

targetnutrition.com нещо подобрно беше адреса вижте го там няма фантасмагорични цени на Америк. продукти

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...