Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

DMX искам с теб на купон бате.Голямо шоу ще е.А иначе ra4e_f това си е за срам майна.Голяма излагация е било това падане.За второто говоря.Ужас :(

 

Абе при вас да не би да стана фал.Защото аз не мога да видя постове от #89 до #99.И викам дане би при мен да е станала грешка?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

a we gledam 4e si4ki pi6ete i vikam i az da se razpi6a :

zna4i istoriqta mi e ot tova lqto,

zna4i bqx si na selo na gosti 6toto tuka v plovdiv se bqx natrovil ot alkoxol i otidox malko da se pro4istq na selo . ta kakto si se pro4istvax i ne piex 1 ve4er doidoxa 1 priqteli i vikam ai da piem po 1 bira (neznam zakvo ama biri kato piq se napivam mnogo barzo a po princip darja na alkoxol) i taka po o6te 1 po o6te 1 i po 1 vreme vikat ai da xodim v plovdiv i az vikam are xubu 6toto ve4e bqx dosta piqn i taka otidoxme v plovdiv na centara i tiq vikat ai v kaligula az po princip ako sam trezven tam nqma da stapa ama....nali pod vliqnieto na alkoxola se saglasix i otidoxme slenaxme doly na bara i viknaxme 1 butilka vodka i az poneje bqx ve4e nakvasen i mi se be6e otvorila glatka se nalivax o6te po-dovolno i po 1 vreme ve4e bqx totalno razmazan 6tom sam stanal da tancuvam na pilona pri gei4etata (pri polojenie 4e trezven ne moa da naprava 2 stapki) i kakto si sedim na bara barmankata go poliva s ne6to i go pali po princip znaex 4e go palat ama bqx s grab i ne vidqx i predstavete si moeto u4udvane kato se obarnax i pred mene si4ko gori kato skoknax ot stola ot toq visokiq pravo varvu 1 masa si4ko stana...bati srama sprqxa i muzika i si4ko i nqkvi gei4eta sedat i mi se smeqt :angry1

Link to comment
Share on other sites

И аз се сетих за едно злополучно показване на голия ми задник. Беше лято, аз и моя приятелка се разхождаме, но на мен страшно ми се дохожда до тоалетна и понеже наоколо нямаше подходящо заведение се шмугнах в едни храсти и възможно най-бързо си свърших работата. В бързината обаче не съм си оправила добре роклята отзад (а тя беше до коленете и широка) и без да искам съм я загащила в бикините и целия ми задник е бил отвън. Вървим си ние така сума ти време, нито аз се усещам, нито моята приятелка ме вижда отзад и по едно време аз избързах малко напред да и покажа нещо и тя зад мен само се спря и почна да се смее с цяло гърло. Сума ти време неможах да я накарам да проговори, само се държеше за корема и се тръшкаше. По едно време промълви "Роклята ти.....отзад..." и аз като се погледнах... причерня ми, наистина... оправих се, огледах се...сетих се за всички хора и места, покрай които бяхме минали и си обещах никога вече да не минавам оттам.

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за една случка. Тя не е за срам, но ако не щеше да стане. На моя имен ден преди 2-3 години се събрахме в нас и както си му е реда се насвирихме като прасета и към 3-4 часа решаваме да лягаме. Аз съкмо си заспивам и звъни домашния телефон. Ставам и отсрешта чувам един нежен женски глас които ми казва: " Сладур, чакам те при мен на 3-тия етаж". (Трябваше да уточня, че и там имаше купон). На малко ми трябваше и тръгнах. Тъкмо си обувам обувките и гледам, че 2 момичета още не са заспали. И решавам да ги предупредя, че излизам и да не ме чакат. Обясних им за кво става въпрос и се изстрелвам. Тъкмо отварям вратата да излизам и чувам как всички се хилят като насрани. Ама на мен не ми пука. Тъкмо зарварям вратата зад мен и един пич почна да ме гоми да се връщам. Аз му казвам ти да не си луд, жена на легло ме чака. После се разбра, че едното от момичетата се е обадило от неиния GSM на домашния и ми е направила номер. Представате ли си к'во щеше да ми се случи ако се бях изтърсил там.

 

-------------------------------------------------------------------------------

Сетих се за още една излагация. Лятото аз и 3 мои авери решаваме една вечер да се видим в аристократа и да пием по 1-2. Като свършихме решихме да се изнасяме и да ходим някаде другаде. Лятото знаете пред бингото в заведенията вънка народ колкото искаш. Та излизаме ние и се смеем като разпрани на няква историика от рода на по-горните. И точно до Атласа един познат вика: "Не, не , т'ва не е нищо, на мен к'во ми се случи. И изведнъж се чува "тряс-с-с-с'' . Обръщаме се ние и го гледаме стои пред уличния телефон, държи се за носа и целия телефон се клати. Почна един смях като погледнах хората по масите едни се смееха, а други го съжаляваха. Сляхме се от там чак до джумаята.

Link to comment
Share on other sites

гледам мноо пиянски истории има ,ама аиде ше ви разкажа и аз една от многото

 

та прдеи около месец ,два класа от моито даскало отиаме на екскурзия на копривките, нашия клас пияниците решихме че пиенето го почваме към 7 а до тогаа 6е разглеждаме природата (е даде ама пак са бутнахме в едно кафе и пихме бири)

та в 6 4аса единия ми съученик,дето бяхме в една стая ,изкара няква домашна ракия ама ква ракия беше не е истина -с цвят на уиски и с по-хубав вкус

за 1 час 3-мата състаиници изпихме бутилката и 1 2-литрово бира

разбирасе аз като наи-дърт алкохолик изпих доста повече от тях ама аи

та леко развеселени слизаме долу в стаята дето почва купона

за половин-един 4ас се отрязвам напълно водка ,текила ,уиски,някъф бърбан ..аве пълен ле6 не знам къде се намирам ,добре 4е винаги съм така 4е никои не забеляза пък и си4ки бяха ле6

сестрами ,близна4ката , която е от моя клас съ6то са бе6е умъртвила ама толкова 4е заедно с нея и един пи4 дет на носе6е тръгваме към саседната хижа да намерим цигари (по-принцип на пуша ,ама аз и не пия и по женине ходя такаче :) )

 

та незнам колко камбаци сме яли надолу и нагоре ама следващия ми спонмен е как съм по биксерки в леглото целия замръзнал и съм кат "фонтан" на пода изхвърлам си4ко дет съм ял по-рано

и цялата хижа ма гледала как съм леш ,заедно със сестрами на съседното легло

 

и ако си мислите 4е тва е сичко лъжетесе 6тот освен мноото повръ6тане някъв педал е оспял да напи6е не6то на гърба ми с паста за зъби и гел

срам срам срам

 

сутринта ставам в 6.30 пия 2 кафета 2 фанти и отивам да си по4истя мизериите ама кат ги видях пак повърнахх

 

ужас после ма скъсаха от базици в атобуса

хубавото е 4е не само аз съм праил мизерии ми доста хора и пак минах с малко базик :)

Link to comment
Share on other sites

гледам мноо пиянски истории има ,ама аиде ше ви разкажа и аз една от многото

 

та прдеи около месец ,два класа от моито даскало отиаме на екскурзия  на копривките, нашия клас пияниците решихме че пиенето го почваме към 7 а до тогаа 6е разглеждаме природата (е даде ама пак са бутнахме ж едно кафе и пихме бири)

та в 6 4аса  единия ми съученик,дето бяхме в една стая ,изкара няква домашна ракия ама ква ракия беше не е истина -с цжя на уиски и с по-хубав вкус

за 1 час 3-мата състаиници изпихме бутилката и 1 2-литрово бира

разбирасе аз като наи-дърт алкохолик изпих доста повече от тях ама аи

та леко развеселени слизаме долу в стаята дето почва купона

за положин-един 4ас се отрязвам напълно жодка ,текила ,ъиски,някъф бърбан ..аве  пълен ле6 не знам къдде се намирам ,добре 4е жинаги съм така 4е никои не забеляза пък и си4ки бяха ле6

сестрами ,близна4ката , която е от моя клас съ6то са бе6е умъртвила ама толкова 4е заедно с нея и един пи4 дет на носе6е тръгваме към саседната хижа да намерим цигари (по-принцип на пуша ,ама аз и не  пия и по женине ходя такаче :) )

 

та незнам колко камбаци сме яли надолу и нагоре  ама следващия ми спонмен е как съм по биксерки в леглото целия замръзнал и съм кат "фонтан" на пода изхвърлам си4ко дет съм ял по-рано

 

и цялата хижа ма гледала как съм леш ,заедно със сестрами на съседното легло

 

и ако си мислите 4е тжа е сичко лъжетесе 6тот осжен мн повръ6тане  някъв педал е оспак да напи6е не6то на гърба ми с паста за зъби и гел

срам срам срам

 

сутринта ставам в 6.30  пия 2 кафета 2 фанти и отижам да си по4истя мизериите ама кат ги видях пак повърнахх 

 

ужас после ма скъсаха от базици в атобуса

хубавото е 4е не само аз съм праил мизерии ми доста хора и пак минах с малко базик :)

/offtopic-на фонетична V e Ж ;)

Link to comment
Share on other sites

Лятото купон в нас (Аз живея на 5 мин от картинга на лаута-тва е много важно за да вникнете в историята :P ).И сичко си е както му е реда-навартяхме са като карпатски елени, музиката на 6-някви евъргрийни като "Тилефони сему" и сички хитове на Цеца :D и към 2 без нещо двама авери изчезнаха.След половин час се връщат и спорят задълбочено-единия вика "на оня завой та издухах!", другия вика"не е вярно"и тн. и аз ги питам:Къде бяхте ве, а те-"на картинг! :laughing: Ама мат пияни и двамата :blink: Мен веднага ме осени блестящата идея за 1 среднощно състезание и викам "Който иска да се състезава-да идва!" и след секунди 10 души на вратата се обуват :) Отиваме там,а един от нас беше най мотан джон-неможе да си седи на краката.Ние преди да идем на касата му викаме-"Дръж са прилично и са прави на свеж!", щото той през целия път пееше като разпран :lol:И така по живо по здраво зимаме карти и ония чорапчета за главите, и газ към пистата.Там двамата пича кат на видяха и са фанаха за главите :wacko: Нашия човек без да са замисля много си харесва едно картче, скача вътре с двата крака и се заклещи :tongue Оня пич отива,намести го,даде му каска и вика:"Момчета,знам че ви е весело,ама 1 карт струва 5000лв,моля ви да внимавате."Ние сички съгласни и оня дава старт.Най-фиркания стартира от пол позишън :bgrin: като бонус,аз втори и другите назад.Идва първия завой и тоя пич без никва реакция-само напред и лааш в гумите.Аз са попикавам от смях, зимам завоя с 300 зора и са обръщам да му се присмивам и да му показвам среден пръст.В следващия момент осещам яко сътресение и спрях не по мое желание,целия зарит с гуми.Поогледах се малко и настъпих до дупка тая плюнка и то зе че излезе.През тва време гледам другите го обърнали на блъскащи колички-сички в тревата и никой на пистата.Ония на събраха и единия вика:"Момчета,вие сте ненормални.Тва не е лунапарк :wir, идете на касата да ви снимат и повече да не сте стъпили тука! :wacko: Обаче ние се примолихме и си доизкарахме обиколките като накрая аз бях се блъснал 4 пъти и тва беше най-малко от цялата компания :laughing:

 

От тогава не съм стъпил там,ама той следващия купон наближава :woot

Link to comment
Share on other sites

Лятото купон в нас (Аз живея на 5 мин от картинга на лаута-тва е много важно за да вникнете в историята :P ).И сичко си е както му е реда-навартяхме са като карпатски елени, музиката на 6-някви евъргрийни като "Тилефони сему" и сички хитове на Цеца :D и към 2 без нещо двама авери изчезнаха.След половин час се връщат и спорят задълбочено-единия вика "на оня завой та издухах!", другия вика"не е вярно"и тн. и аз ги питам:Къде бяхте ве, а те-"на картинг! :laughing: Ама мат пияни и двамата :blink: Мен веднага ме осени блестящата идея за 1 среднощно състезание и викам "Който иска да се състезава-да идва!" и след секунди 10 души на вратата се обуват :) Отиваме там,а един от нас беше най мотан джон-неможе да си седи на краката.Ние преди да идем на касата му викаме-"Дръж са прилично и са прави на свеж!", щото той през целия път пееше като разпран :lol:И така по живо по здраво зимаме карти и ония чорапчета за главите, и газ към пистата.Там двамата пича кат на видяха и са фанаха за главите :wacko: Нашия човек без да са замисля много си харесва едно картче, скача вътре с двата крака и се заклещи :tongue Оня пич отива,намести го,даде му каска и вика:"Момчета,знам  че ви е весело,ама 1 карт струва 5000лв,моля ви да внимавате."Ние сички съгласни и оня дава старт.Най-фиркания стартира от пол позишън :bgrin: като бонус,аз втори и другите назад.Идва първия завой и тоя пич без никва реакция-само напред и лааш в гумите.Аз са попикавам от смях, зимам завоя с 300 зора и са обръщам да му се присмивам и да му показвам среден пръст.В следващия момент осещам яко сътресение и спрях не по мое желание,целия зарит с гуми.Поогледах се малко и настъпих до дупка тая плюнка и то зе че излезе.През тва време гледам другите го обърнали на блъскащи колички-сички в тревата и никой на пистата.Ония на събраха и единия вика:"Момчета,вие сте ненормални.Тва не е лунапарк :wir, идете на касата да ви снимат и повече да не сте стъпили тука! :wacko: Обаче ние се примолихме и си доизкарахме обиколките като накрая аз бях се блъснал 4 пъти и тва беше най-малко от цялата компания :laughing:

 

От тогава не съм стъпил там,ама той следващия купон наближава :woot

Ти си луд уе!!!(в добрия смисъл на думата)

Link to comment
Share on other sites

Ти си луд уе!!!(в добрия смисъл на думата)

То има ли добър :wir

 

Друга история:Прибирам се от купон, ама яката бях станал "от наще" :) Росен,росен се събличм и лягам,ама в мен революция :tongue Бях пийнал количество,достойно да ми стане личен рекорд домашнинка в един приятел.И така усещам ч като съм легнал няма да изкарам много без да има "червеноя дракон в действие" и сядам на леглото.Поолекна ми малко и пак лягам-пак същото-напира да излиза :ghost пак сядам и след 10 минутно взиране в гардероба отсреща пак лягам.никаква разлика,ама си викам:ся аз ше спа или ше наблюдавам гардероба, стиснах зъби и задрямах.Незнам колко време е минало,обаче изведнъжсе събуждам и усещам че докато се случи неизбежното остават няколко секунди.Ставам и в тоя момент усещам как устата ми почва да се пълни и единственото,което успях да направя е да се наведа над саскията на едно цвете в стаята ми и :sick .Свърших благополучно работата и лягам доволен.На сутринта ставам и добре че никой не ми беше влизал в стаята-пътечка от леглото до цветето и 2 пръста :sick в саксията :D Цялото меню там.А цветенцето едно завяхнало, не знам,може пък и майка да е забравила да го полее :laughing: пооправих нещата,а тва цвете само то си знае кво му е :wacko: Иначе ся расте като лудо :woot

Link to comment
Share on other sites

Разбих се от смях като ги изчетох тези истории.Сега поне няма да ме е срам да разкажа една от моите най-яки излъгации.

Беше преди 2 год.С едно момче,в което бях/и все още съм/ хлътанала много яко,излизахме 2-3 пъти на кафе,ама нищо по-сериозно.

Та решавам аз да поема нещата в свои ръце :devil .И един ден,накипрям се :punk :късата поличка,грим,парфюм и всичко както си му е реда,за да му грабна окото.Обаждам му се и си уреждаме среща на една спирка.Отивам аз,той стои и ме чака в колата,ама паркирал по встрани от спирката.Виждам го аз :love и се засилвам дива и щастлива почти на бегом към колата.Но половината от тротоара беше в трева и на места насадени дръвчета.Бягам аз с тия токчета и по едно време-падам по очи :blink: :bgrin: .Да се окаже,че там е имало дръвче ама е изсъхнало и тревата израстнала и прикрива дупката :huh: Ставам аз-ама червена,зелена от срам и гледам,точно в този момент покрай него минава един тролей пълен с народ и всички ме гледат и се късат от смях :cry :cry :cry ,а той се обърнал да гледа тролея да не му задере колата и не вижда,че идвам. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ейййй , голям срам брах и аз -ама 5-звезден,направо ужас.

В "Новотел"-а се развива случката,имаше едно мероприятие там и ние с едни приятели цял ден си стоим и чакаме завъшека,щото след това щеше да има коктейл-с пиене и всичкото му там ядене ,ред бул и тн.

та свършва всичко ,а ние гладни ,две не виждаме-тръгваме към залата,където беше коктейла,но храната там свършила-всеки награбил едни чинии и ги твари като самосвали,успях да докопам само 3 кюфтета и една филийка мамицата им,за сметка на това пиенето останало в индустриални количества!!Ние съответно решеваме да заместим яденето с алкохола и се почват едни ексове,по едно време пристига и "паркетния лъв" Евгени Минч. и почва да хвърля огнени погледи на всичко мъжко в залата:)

Ние се бяхме натряскали порядъчно вече и помна ,че се запознавахме с него и той говореше някви простотии.Тва съответно става в рамките на 2 часа ,по едно време фокусирам си ГСМ-то и с 300 зора успях да разбера ,че е 00:30 -и си викам еее, то рано бе!!!Я чакай да ида до кенефа ,че нещо ми е мъгляво всичко!тръгвам си аз ,влизам в 5 *****-Я КЕНЕФ,а там един уют ,заключвам си вратата на кабината , а Ричард Клайдърман ми свири нежно на пиано- и си викам е тва е живот ,чай ся да седна малко,да почина-сядам ,опирам си главата на страничната стена и откъртвам ,но много сериозно.

Събуждам се в неопределено време от блъскане по вратата и викам :"Кой е???" и въобще не загрявам къде се намирам, а гласа ми супер дрезгав от запоя -сам се стреснах от себе си ,кво остава за тоя отвън.Поглеждам часовника-6:00-маллеее,излизам от кенефа ,като се страя да не поглеждам човека в очите,на рецепцията накацали -пикола ,рецепционисти и тн. (явно свършват или започват смяна) и ме гледат като изтървани ,как се клатушкам несигурно ,но все пак много по-стабилно от по -ранния период положение, излизам и си хващам първото такси и газ към вкъщи-кат се прибрахн и се погледнах в огледалото ,разбрах за кво са ме гледали така умно!!!!

 

мани ,моите хора ми викат след два дена -ти къде зачезна звъняхме ти супер дълго ,никакъв не се обаждаш и решихме ,че си си тръгнал.

после хора които са си купували вестник "Шок" ,ако не се лъжа твърдяха ,че имало снимка не Евгени с мен,и в статията пишело ,че той се предлагал на младежите или нещо от тоя сорт и им говорил мръсотии.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Boro  Публикувано на , 18:13 PM

  той да не е направил нещо друго я си спомни

при такъв опит от негова страна щеше да го видиш по телевизията със счупени ръчички :music

Link to comment
Share on other sites

Ето още една:

Димитровден-събрали сме се да пием,или по-точно за да се напием.Имаше и някви момичета(вече не ги помня).Само че бяхме навън на една пейка.И пийвам си ПРЕДИМНО аз и изведнъж усещам че незнам къде се намирам!И иведнъж ми се припикава.Та отивам аз да пикая зад един блок и на половината път се спирам и се връщам при другите.Викам им:

-"Не мога сам да се изпикая!" :woot

..и ме хваща едното момиче под ръчичка и ми вика:

"Ела аз ще ти помогна!" :wir

...и аз балуша съм казал "Не ,не сам ще се оправя!"...което в трезво състояние за нищо на света не бих направил!

Връщам се и сядам на облегалката на пейката.Успявам да се задържя,сигурно,малко повече от секунда...и се обръщам по гръб,правя кълбо и на земята! :woot Почвам да правя всевъзможни глупости...дори съм се опитвал да ходя по един тротоар и не съм можел да се задържа повече от 1 крачка и половина.

Става време и си тръгваме.Изпращат ме другите до нас.Влизам си вкъщи и в старанието си нашите да не усетят че съм пиян,ми казват:"Оооо,Саше,кво пихте бе?"....умрях от срам!:blush:

Сядам да ям след това и ПРОБВАМ да си вдигна лъжицата и да загреба от супичката.Майка ми стои отстрани и гледа...и ми се смее :P

Мнооооого срам беше тая вечер!

 

....и е много кофти да си нямаш пияно другарче! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз се сещам за тва:

Бил съм 4-ти клас.Карам КОЛЕЛО си аз по главната в ПЗ.Както си карам и гледам някъв дедо с чанта-качва се на тротоара и слиза и така вече 5-6 пъти.Аз се спрях и вече си мисла как ша го изпревара и ша го напсувам.Засилвам се с колелото и ПРАС!Качил съм дядото на калника и го воза вече няколко метра а от чантата му падат картофи!Ония откачи и ми вика събирай КАРТОФИ!Аз се хила като луд ама почвам да събирам картофи!Хвърлих му два картофа в чантата и офейках!

Link to comment
Share on other sites

Аз се сещам за тва:

Бил съм 4-ти клас.Карам КОЛЕЛО си аз по главната в ПЗ.Както си карам и гледам някъв дедо с чанта-качва се на тротоара и слиза и така вече 5-6 пъти.Аз се спрях и вече си мисла как ша го изпревара и ша го напсувам.Засилвам се с колелото и  ПРАС!Качил съм дядото на калника и го воза вече няколко метра а от чантата му падат картофи!Ония откачи и ми вика събирай КАРТОФИ!Аз се хила като луд ама почвам да събирам картофи!Хвърлих му два картофа в чантата и офейках!

Т`ва кво общо има със срамът :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми аз миналата седмица такъв си минавам през кафето на халите и такъв си вървя. И кво стана както се бях засилил се загледах в една мацка и отнесох един стол пък и ударих жената която беше. тигава си умрях от срам.

Link to comment
Share on other sites

Айде и от мен една, че досега :punk

 

Зима, аз си вървя и бързам, сложил съм си ръцете в джобовете, за да не ми е студено и катеря стълбите на подлеза на Тримонциум. И както си бързам, спънах се и понеже неможах да си изкарам ръцете от джобовете се пльоснах по нос на стълбите. :cry

20 човека около мен ме гледаха и умрях от срам :shy: , а на мен какво ми стана....вижте аватара :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нещо не мога да разбера. Защо трябва да се срамувате ако сте паднали. Баси хората сигурно са се втрещили да не сте се пребили нещо и да трябва да се викат линейки нещо и т.н. В това да се спънеш и да се изтърсиш не виждам нищо лошо. Аз съм си ходел и блеейки съм нацелвал дървета и лампи, но не виждам нищо срамно в това. Болезнено - да, срамно - хич.

 

Срамна история е примерно да пиеш хапчета за отслабване - разхлабителни в общия случай или нещо като ксеникал и подпръдвайки да се наакаш на публично място примерно или примерно някой да ви каже много смешен виц и да се напикаете от хилене в съвсем буквален смисъл - ето това вече е излагация.

 

Да направите нещо, с което не се гордеете и смятате че е грешка и сте наранили приятел(ка) или роднина - за това да се срамува човек - да. Да е направил нещо нередно или да е казал някоя глупост - ето за това също може да се срамува човек, но това че се е спънал някъде и паднал - това е повод за притеснение и посещение на лекар но не и за срам.

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам, ама като гледам постовете имам чувствто, че в тоя форум сме се събрали само алкохолици.Поправете ме ако греша :D Тряабва да се съберем и да се отрежем задружно, не мислите ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...