Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Мистър Еко се казва човекът! Това, че този дето е превеждал субтитрите го е кръстил "Ехо" си е негов проблем :P

Иначе и на мен ми е интересно да разбера каква е неговата история, защото и той е някаква странна птица като Лок.

 

П.С. На коя дата ще излезе 10-ти епизод? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мистър Еко се казва човекът! Това, че този дето е превеждал субтитрите го е кръстил "Ехо" си е негов проблем :P

Иначе и на мен ми е интересно да разбера каква е неговата история, защото и той е някаква странна птица като Лок.

 

П.С. На коя дата ще излезе 10-ти епизод? :unsure:

10 епизод излиза на 11(сряда) в Америка по ABC и на 12 в BG торентите ;)

Тук може да видите shots от серията(SPOILERS)

Link to comment
Share on other sites

10 епизод излиза на 11(сряда) в Америка по ABC и на 12 в BG торентите ;)

Тук може да видите shots от серията(SPOILERS)

 

BTW тоя фен сайт е много готин :) Има за всички герои много интересни неща.Аз ша взема да се регна там ако има каде де :laughing:

Link to comment
Share on other sites

BTW да питам на 11-ти само 10 епизод ли ще излиза или и останалите,щото гледах в сайта на LOST и имаше някви други дати за другите епизоди и се чудех...

Link to comment
Share on other sites

BTW да питам на 11-ти само 10 епизод ли ще излиза или и останалите,щото гледах в сайта на LOST и имаше някви други дати за другите епизоди и се чудех...

2006-01-11 2x10 The 23rd Psalm

2006-01-18 2x11 The Hunting Party

2006-01-25 2x12 Fire + Water

2006-02-01 2x13 Admissions

Link to comment
Share on other sites

Амм.. на тези дати ще ги дават по коя телевизия?

Между другото, тези дни видях някъде че по някоя от нашите телевизии тръгва 2-ри сезон на Lost..

Но ако си спомням коя беше телевизията, та на :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не си спомням.. спомням си само че се учудих, тъй като в интернет го няма целия 2-ри сезон все още..

Link to comment
Share on other sites

AXN - от 22 януари.

 

 

Гледам тука сте се поджавкали какво може и какво не може да се пише в тая тема. Да уточним нещата, за да няма повече празни дрънканици по въпроса.

 

Когато пишете нещо свързано с епизод неизлъчван още по Нова Телевизия правете следното:

 

1. Преди пасажа касаещ неизлъчен епизод, момент или каквото и да е все още не давано по Нова сложете с червен шрифт предупреждение [spoilerS].

2. Самия пасаж напишете с БЯЛ цвят на шрифта - по този начин няма да се вижда, за да се прочете, човек ще трябва да маркира пасажа за да инвертира символите и да ги направи видими - така ще се чете само от този, който ИСКА да знае какво ЩЕ стане и не му пука, че му развалят филма.

3. Края на пасажа отбележете с [/spoilerS] (в ЧЕРВЕНО отново разбира се)

 

Така тези които не желаят да знаят какво ще стане в неизлъчените епизоди ще могат да четат темата, без риск да си развалят удоволствието от гледането. Последно уточнение - сериала върви и по Нова и по AXN - понеже НОВА е по-масовата и по-достъпната телевизия, темата ще следва излъчването на сериите по нея, въпреки, че там са назад в сравнение със AXN. Това значи - всякакви коментари свързани със серии излъчени по AXN са SPOILERS и трябва да се правят по начина посочен по-горе.

 

Туй то. Толкова е просто.

Link to comment
Share on other sites

Ам не знам дали я има ЕК в Пловдив. Аз я имам тук (в София) през ЕстНет... Води се някакъв "Action Chanel" - въртят сериали от сорта на Ентърпрайз, Изгубени, От местопрестъплението - Ню Йорк, Наричана още... Такива... И екшънчета връткат. Як канал е. Както казах някъде напред в темата - на 1 и на 2 през ноща от 24:00 до 07:00 извъртяха целия първи сезон на Изгубени... Много яко беше :)

Link to comment
Share on other sites

V Plovdiv posledno q imah kogato bqh na drugite.. Unian Cabel ili Television li bqha ne pomnq..no EK q nqmat vse oshte... Po AXN davaha i kompiutarno animiran Spiderman i beshe mnogo qk ama sega mai ne go davat veche :(

Link to comment
Share on other sites

Ся пиша относно 10 епизод хем ша изпробвам казаното от ov3rm4n

[spoilerS]Става въпрос за Mr. Еко.Понеже като гледах епизодите от 2-рия сезон

имах хора на главата си и ми се губят някои моменти(или аз така си мисля)от филчетата.Та този негъра нали беше когато даваха за "другите 48 дни" ???Той нали се появи от водата с останалите или...Щото ся като гледам шотовете от 10 серия глеам че тоя нещо гледа и говори с Чарли за оная статуйката.Някой преди в темата беше споменал нещо подобно.Вие как мислите тоя пич- Mr. Еко от пътниците на големия самолет ли е бил или от преди т'ва е в джунглата???[/spoilerS]

Link to comment
Share on other sites

Ся пиша относно 10 епизод хем ша изпробвам казаното от ov3rm4n

[spoilerS]Става въпрос за Mr. Еко.Понеже като гледах епизодите от 2-рия сезон

имах хора на главата си и ми се губят някои моменти(или аз така си мисля)от филчетата.Та този негъра нали беше когато даваха за "другите 48 дни" ???Той нали се появи от водата с останалите или...Щото ся като гледам шотовете от 10 серия глеам че тоя нещо гледа и говори с Чарли за оная статуйката.Някой преди в темата беше споменал нещо подобно.Вие как мислите тоя пич- Mr. Еко от пътниците на големия самолет ли е бил или от преди т'ва е в джунглата???

[/spoilerS]

[spoilerS]

Той не е бил на острова, а е бил в самолета при останалите. В онази група имаше един Гудуин, който се оказа, че не е бил на самолета, а се е присъединил към другите в суматохата. Ана Лусия обаче го разкри и го уби.

А защо Еко говори за статуйката ще разберем като гледаме новия епизод! :)

[/spoilerS]

Link to comment
Share on other sites

Еее защо Чарлито напука онзи индивид ... много щеше да ми е интересно какво щеше да им каже ако изобщо каже нещо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

[spoilerS]Аз забелязах едно нещо :) значи Мр Еко(Ехо) даде на Лок другата част от лентата на филма обаче като ги съединиха пак имаше прескачане ;) тва значи че има още ленти от тоя филм и може би още такива бункери... щото тоя негър е намерил книгата с лентата в нещо като бункер само че от другата страна на острова :bgrin:[/spoilerS]

Link to comment
Share on other sites

[spoilerS]Аз забелязах едно нещо :) значи Мр Еко(Ехо) даде на Лок другата част от лентата на филма обаче като ги съединиха пак имаше прескачане ;) тва значи че има още ленти от тоя филм и може би още такива бункери... щото тоя негър е намерил книгата с лентата в нещо като бункер само че от другата страна на острова :bgrin:[/spoilerS]

може прескачането да е от лошото свързване на лентите ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...