Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

2006-01-11 2x10 The 23rd Psalm

2006-01-18 2x11 The Hunting Party

2006-01-25 2x12 Fire + Water

2006-02-01 2x13 Admissions

 

 

Мм ади не остана :-)) до колкото знам започва към ... 21:15 или нещо такова ... тва означава че най-късно 23:30 ще е вече в арената :-))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Мм ади не остана :-)) до колкото знам започва към ... 21:15 или нещо такова ... тва означава че най-късно 23:30 ще е вече в арената :-))

Ще ти се :lol: 21:15(или в колкото там почва) е по тяхно време. Което при нас е някъде по малките часове на нощта. Тоест ще го има по торентите сутринта към 7-8-9 часа.

Link to comment
Share on other sites

Е, за няколко часа не толкова важно!

Така или иначе утре ще го гледаме :) Аз лично го чакам от 20 дена, защото тогава изгледах последния излязал епизод.

И търпението ми наистина се изчерпа :blowup:

Link to comment
Share on other sites

SpoilersОлееее тая серия беше маниашка. Най-накрая се видя нещото, което събаря дърветата и все повече започвам да вярвам на Теорията, която някой беше публикувал в предните страници :excl:/Spoilers

Link to comment
Share on other sites

Мерси, че ми каза..ама НЕ исках да знам..научете се вече как да пускате коментари по серии, които не са гледани от всички баси..

Link to comment
Share on other sites

SpoilersОлееее тая серия беше маниашка. Най-накрая се видя нещото, което събаря дърветата и все повече започвам да вярвам на Теорията, която някой беше публикувал в предните страници :excl:/Spoilers

 

 

Като стана въпрос някой може ли да ми даде линк към теорията защото този вече не е активен

Link to comment
Share on other sites

Spoilers Видяхте ли пушека какво показа на Еко. Мился че го сканира или нещо от рода на това..когато камерата влезе вътре в пушеха се отличиха няколко кадъра първо на църквата после на човека който уби, на дете, на момиче или на исус христос не мога да определя....на мен ми заприлича на Шанан и накрая кръста които взе от самолета Spoilers

Link to comment
Share on other sites

[SPOILERS]Уау!Невероята серия,най-сетне разбрахме малко за загадъчния ЕКО,мойте очаквания че е бил на малкия самолет не се оправдаха напълно,ама въпреки това...:)Черният пушек ака "monster-a" като че ли сканира Еко,поне на мен на нещо такова ми заприлича[/SPOILERS]

А сега малко истински SPOILERS!!!В съвсем близко бъдеще,по-точно серия 2x15 сценаристите ще ни представят един нов персонаж,а именно 16 голишната Джесика

Link to comment
Share on other sites

А сега малко истински SPOILERS!!!В съвсем близко бъдеще,по-точно серия 2x15 сценаристите ще ни представят един нов персонаж,а именно 16 голишната Джесика

[SPOILERS]Абе и аз все кат се заглеждах по масовите сцени и участниците в тълптеи ми направи впечатление, че в тоя самолет почти изцяло само млади жени са се возели. и то предимно слабички и русоляви. а и някой трябва да привлича мъжкото внимание след като утрепаха русата патка, дет се любеше с арабина. на това семейство хич не му върви - първо брата е ядосал сценаристите и го утрепаха безсмислено и алогично, после и сестрата. добре че поне ана-лучия оставиха засега та да ми гали окото като я гледам. кейт също е симпатяга, но нещо ме ядосва с русото си поведение [/SPOILERS]

Link to comment
Share on other sites

Spoilers Видяхте ли пушека какво показа на Еко. Мился че го сканира или нещо от рода на това..когато камерата влезе вътре в пушеха се отличиха няколко кадъра първо на църквата после на човека който уби, на дете, на момиче или на исус христос не мога да определя....на мен ми заприлича на Шанан и накрая кръста които взе от самолета Spoilers

Spoilers Не знам дали помните но Лок също се бе изправил очи в очи с тоя пушек и после каза че нищо не е видял :huh: Това може би още повече оправдава тезата ми че Лок и Еко са някви избрани от Острова да пазят накак си реда в него.Аз сега 3 пъти изгледах тоя момент дето "чернилката" сканираше другата чернилка и наистина зебелязах някви лица :) Spoilers

 

А сега малко истински SPOILERS!!!В съвсем близко бъдеще,по-точно серия 2x15 сценаристите ще ни представят един нов персонаж,а именно 16 голишната Джесика

SPOILERS!!!Много ша се радвам на едно ново и младо попълнение :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...