Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Да си кажа т'ва със спойлерите е доста гадно.Много станаха и почнах да се бъркам.Не може ли съобщение

свързано с епизод неизлъчен по NOVA Само да бъде заграден със "Spoilers" а текста в него да бъде написан в черно :confused Така ми се срува че май ще е по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

ами идеята е да не се чете написаното при преглеждане на темата. от тези които не искат да знаят какво станало.... който пък иска да знае - да маркира и да чете на воля. Като е написано с черен шрифт и с двадесет СПОЙЛЕР да го оградиш - все тая. ще, не ще - човек го чете.

Link to comment
Share on other sites

Напрайте направо една тема Lost /Spoilers/ и там си пишете с нормален шрифт :bgrin: .. щот кат гледам май повечето неща вече са с бял шрифт и е малко тъпо за четене.. :P

Link to comment
Share on other sites

Абе някой може ли да ми каже тая снимка

от коя серия е :confused По точно там кадето Лок и Итън се борят и Лок е насочил нож към врата му.

Не мога да се сетя за тоя епизод ако някой се сети да се обажда.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал е уникален.Кфо се оказа накрая.Сички са на острова заради някакви "прокълнати" цифри.Много е интересен и увлекателен тоя сериал :love :punk

Link to comment
Share on other sites

SPOILERS Ето тук може да видите едно интервю със сценаристите(май) на сериала.Има доста интересни неща,отговарят на някои въпроси относно развитието на 2 сезон

Link to comment
Share on other sites

SPOILERS Ето тук може да видите едно интервю със сценаристите(май) на сериала.Има доста интересни неща,отговарят на някои въпроси относно развитието на 2 сезон

 

"Ще се промени ли Ана-Лусия.Получаваме много писма в който хората питат " Кога тази кучка ще умре?!" :laughing: Т'ва ми хареса.Сега ми се изясниха някои неща...SPOILERSа някой от вас беше ли се вглеждал в тоягата на Еко?Помня че имаше някъв кръст и някви именаSPOILERS :huh: :)

 

И пак да попитам някой сеща ли се тая снимка с Лок и Итън от кой епизод е?

Link to comment
Share on other sites

samo na men li ne mi rabotqt subtitrite :(

 

Как така не ти работят :confused По принцип всичко си върви вез проблем.Ти как ги гледаш сериите online или си ги сваляш??

Link to comment
Share on other sites

И пак да попитам някой сеща ли се тая снимка с Лок и Итън от кой епизод е?

На мен тази снимка ми прилича просто на wallpaper ;)Такъв епизод досега определено е нямало.SPOILERS Евентуално може да е от бъдещ епизод,защото има спекулации,че Итън все още е жив SPOILERS

От тук може да си дръпнете promo-то за епизод 2x11 The hunting party.Изглежда многообещаващо :)

Link to comment
Share on other sites

На мен тази снимка ми прилича просто на wallpaper ;)Такъв епизод досега определено е нямало.SPOILERS Евентуално може да е от бъдещ епизод,защото има спекулации,че Итън все още е жив SPOILERS

От тук може да си дръпнете promo-то за епизод 2x11 The hunting party.Изглежда многообещаващо :)

 

 

Офффф тоя новия епизод ша е луд.Трейлърчето беше наистина заинтригуващо :punk Още 4 дена и ша го гледаме целия епизод :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе някой може ли да ми каже тая снимка

от коя серия е :confused По точно там кадето Лок и Итън се борят и Лок е насочил нож към врата му.

Не мога да се сетя за тоя епизод ако някой се сети да се обажда.

 

 

защо си мислиш че това е итън ? може и някой друг да е

Link to comment
Share on other sites

spoilersЗабележете, че Итън и Лок са мокри от дъжд и се бият там където се биха Джак и Итън в епизода в който търсеха Клеър и Чарли. Много е възможно първоначално режисьорите и сценаристите да са избрали Лок и Кейт да ги търсят и после да са сменили Лок с Джак. И така се е появила тази снимка - от неиздаваната сцена в която Лок се бие с Итън, а не Джак. В много филми е имало такива промени. Даже сега се сещам, че в Туин Пийкс първоначално Дейвид Линч е измислил убиеца на Лора и Мади да е Бен Хорн. Даже е била заснета сцената в която той убива Мади, но после Линч е сменил убиеца и вместо Бен Хорн той е бащата на Лора. И съответно се заснема сцената наново, а старата остава в архива за вечни времена... Дано все някога обаче да видим и първата версия. Та аз бая се отплеснах, ама мисла че тва е станало. Просто Лок са го сменили с Джак и тая снимка е изпаднала от Top Secrets :P spoilers

Link to comment
Share on other sites

The Black Dragon напълно е възможно да е точно така.Ако става на въпрос първоначално сценаристите са мислили "чудовището" в пилотната серия да убие Джак,а не пилота :)

Link to comment
Share on other sites

На някой стиска ли му да пробва да пусне тото с числата: 4 8 15 16 23 42?

Да да и после ... :wacko:

Ама като се замисля това е хитро , представи си да спечелиш ... ще стане интересно .

Link to comment
Share on other sites

Да да и после ... :wacko:

Ама като се замисля това е хитро , представи си да спечелиш ... ще стане интересно .

 

Аз пуснах но нищо не уцелих :(

Link to comment
Share on other sites

В този Българския сайт пише че утре излиза 11 епизод.Та Според вас каде ще се качи първо?В смисъл каде да го търся утре :P

Link to comment
Share on other sites

Ама като се замисля това е хитро , представи си да спечелиш ... ще стане интересно .

 

Ами като за начало ще претърпиш самолетна катастрофа,от която по чудо ще оцелееш ,ще се озовеш на самотен тропически остров с няколко hot chicks,ex-rockstar ,ex-Saddam soldier, инвалид ,който изведнъж прохожда и започва да лови глигани и бели мечки ....,аааа да също така ще те преследват димоподобни monsters, ще намериш кораб от преди два века по средата на джунглата , също така тряя се пазиш от "the others" ,щото "...they are coming..." , да не забравя и една луда french chick със снайпер,дето се мота из острова от бая време.... и други такива неща. Абе общо взето да , ще стане интересно...

 

:D :D :D

 

П.С. Да не схванете погрешно - аз харесвам Lost и чакам с нетърпение следващия епизод.

Link to comment
Share on other sites

Ами като за начало ще претърпиш самолетна катастрофа,от която по чудо ще оцелееш ,ще се озовеш на самотен тропически остров с няколко hot chicks,ex-rockstar ,ex-Saddam soldier, инвалид ,който изведнъж прохожда и започва да лови глигани и бели мечки ....,аааа да също така ще те преследват димоподобни monsters, ще намериш кораб от преди два века по средата на джунглата , също така тряя се пазиш от "the others" ,щото "...they are coming..." , да не забравя и една луда french chick със снайпер,дето се мота из острова от бая време.... и други такива неща. Абе общо взето да , ще стане интересно...

 

:D :D :D

 

П.С. Да не схванете погрешно - аз харесвам Lost и чакам с нетърпение следващия епизод.

 

хаахаха луда работа :punk добро обяснение.. :D

Link to comment
Share on other sites

Хаха то май всички са пробвали. Ако продължаваме да играем с тея числа и шестица да се падне като я разделят на всички ще вземем по 100 лв. Тва ще е проклятието на числата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал е УНИКАЛЕН.До сега не съм гледъл такъв(сигурно го казвам за 100 път).Всеки епизод си мисля,че е станал ключовия момент във филма,но НЕ един епизод по-късно става нещо още по-важно :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...