Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Днеска не издържах просто и преди да видя дали Буун ще умре, в рекламата си пуснах да ми се сваля следващия епизод. нямам нерви да чакам до утре. Ама той си умря де.. мислех че ще се спаси по някакъв начин. все пак никой не разбра, че в самолета имаше радио....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Както до сега.. ще се появи в ранните часове на утрешния ден. Преди изгрев слунце. Все пак ние сме около 10 часа напред с времето.

Link to comment
Share on other sites

Както до сега.. ще се появи в ранните часове на утрешния ден. Преди изгрев слунце. Все пак ние сме около 10 часа напред с времето.

 

Да .. ама 10 епизод се появи в 15:30 на следващия ден .. а трябваше до 9-10 h вече да е качен .. да видим сега как ще е :-)

Link to comment
Share on other sites

Както до сега.. ще се появи в ранните часове на утрешния ден. Преди изгрев слунце. Все пак ние сме около 10 часа напред с времето.

 

каде се очаква да бъде качен първо...?

Link to comment
Share on other sites

Ми ако питаш за бг сайт в arenabg.com можеби и после в локала (дай боже) :woot

 

:zzz

 

ми аз като не сам регнат там т.е. бях де ама ме резнаха :lol: пък сега някви смс и глупости не ми се занимава...

Link to comment
Share on other sites

ми аз като не сам регнат там т.е. бях де ама ме резнаха :lol: пък сега някви смс и глупости не ми се занимава...

Най-добре изчакай да го качът в локала както ще направя и аз дано само да не закъснеят много, че вече :wir :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ммм ... тоя път доста ранко го качиха в арената .. не като предишния път в 15:30 :-)) мм сега си го пускам да го гледам :-)) :punk

Link to comment
Share on other sites

На някой стиска ли му да пробва да пусне тото с числата: 4 8 15 16 23 42?

аз пуснах преди 2 дена (вторник), ама неазнам кога се тегли :). Май четвъртък и неделя бяха тегленията :blink: .

Иначе пуснах на 6/42 и 6/49 :), 5 от 35 не става :)

Link to comment
Share on other sites

много бъгва нещо тая серия вие имате ли някви проблеми??

Освен че не тръгва и видео плеъра ми почва да нараства като заемаща памет, докато ми каже че нямам повече :bgrin: Иначе всичко друго е 6 :lol:

 

едит: амм.., записах го на диск, пуснах го на елита на баща ми и там върви.

Link to comment
Share on other sites

След като изгледах 11 епизод мисля, че започва некаф друг филм още по-надъхващ :)

Май има такова нещо, наистина. Особено като се има предвид последната реплика, която каза Джак. B)

Ще става все по-интересно в следващите епизоди!

Link to comment
Share on other sites

Май има такова нещо, наистина. Особено като се има предвид последната реплика, която каза Джак. B)

Ще става все по-интересно в следващите епизоди!

На мен пък не ми беше нещо интересна много тази серия :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...